Φτερο carbon tiger 1050

Re: Φτερο carbon tiger 1050  

  Από: krNS στις 10/02/2011 10:10 πμ.

Φιλε Theotiger προς το παρον φτιαχνω μονο το εμπρος φτερο.Αν δω οτι υπαρχει ενδιαφερον θα προχωρισω στην κατασκευη κι αλλων κοματιων.Ευχαριστω.

Re: Φτερο carbon tiger 1050  

  Από: tamis στις 10/02/2011 8:18 μμ.

Krns να σου δώσω μια ιδεα? ολοι μας ψάχνουμε πισω φτερό και κάλυμα αλυσίδας τέτοιο ώστε να μην πιτσιλάει λαδια η αλυσίδα τα πλαστικα και στο μπουφάν μας. εγω πχ θα αγόραζα φτερό πίσω αν το κάλυμα αλυσίδας του ήταν αρκετά φαρδύ και μακρί ωστε να μη μου λέρωνε το ολοκαίνουργιο δερματινο μπουφανακι μου... σκέψου το ρώτα να δεις που ολοι θα σου πουνε το ίδιο. επειδή έψαξα στην αγορά, ΔΕΝ υπαρχει τέτοιο κάλυμα αλυσίδας που να κάνει δουλειά. εγω θα ήμουν ο πρώτος σου πελάτης σε τέτοιο προΐον.
White Tiger on the road...

Re: Φτερο carbon tiger 1050  

  Από: chris34 στις 11/02/2011 10:18 πμ.

amis"Krns να σου δώσω μια ιδεα? ολοι μας ψάχνουμε πισω φτερό και κάλυμα αλυσίδας τέτοιο ώστε να μην πιτσιλάει λαδια η αλυσίδα τα πλαστικα και στο μπουφάν μας. εγω πχ θα αγόραζα φτερό πίσω αν το κάλυμα αλυσίδας του ήταν αρκετά φαρδύ και μακρί ωστε να μη μου λέρωνε το ολοκαίνουργιο δερματινο μπουφανακι μου... σκέψου το ρώτα να δεις που ολοι θα σου πουνε το ίδιο. επειδή έψαξα στην αγορά, ΔΕΝ υπαρχει τέτοιο κάλυμα αλυσίδας που να κάνει δουλειά. εγω θα ήμουν ο πρώτος σου πελάτης σε τέτοιο προΐον. "



+1050
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Φτερο carbon tiger 1050  

  Από: ΑΓΓΕΛΟΣ στις 13/02/2011 5:06 πμ.

krNS"Φιλε Theotiger προς το παρον φτιαχνω μονο το εμπρος φτερο.Αν δω οτι υπαρχει ενδιαφερον θα προχωρισω στην κατασκευη κι αλλων κοματιων.Ευχαριστω."

μπορεις το πισω μερος να το κανεις ποιο μακρυ για να μην πεταγονται λασπονερα στα ψυγεια???
ΓΥΡΙΣΕ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΚΑΙ Γ_-_-_ ΚΑΙ Ο ΦΤΩΧΟΣ ΠΛΕΟΝ!!

Re: Φτερο carbon tiger 1050  

  Από: stoupi στις 14/02/2011 12:52 πμ.

amis"Krns να σου δώσω μια ιδεα? ολοι μας ψάχνουμε πισω φτερό και κάλυμα αλυσίδας τέτοιο ώστε να μην πιτσιλάει λαδια η αλυσίδα τα πλαστικα και στο μπουφάν μας. εγω πχ θα αγόραζα φτερό πίσω αν το κάλυμα αλυσίδας του ήταν αρκετά φαρδύ και μακρί ωστε να μη μου λέρωνε το ολοκαίνουργιο δερματινο μπουφανακι μου... σκέψου το ρώτα να δεις που ολοι θα σου πουνε το ίδιο. επειδή έψαξα στην αγορά, ΔΕΝ υπαρχει τέτοιο κάλυμα αλυσίδας που να κάνει δουλειά. εγω θα ήμουν ο πρώτος σου πελάτης σε τέτοιο προΐον. "

+++++
...και εγώ ο δεύτερος!!!
[size=150:quxslwvd]3 > 4

Re: Φτερο carbon tiger 1050  

  Από: stoupi στις 14/02/2011 12:54 πμ.

ΑΓΓΕΛΟΣ"
krNS"Φιλε Theotiger προς το παρον φτιαχνω μονο το εμπρος φτερο.Αν δω οτι υπαρχει ενδιαφερον θα προχωρισω στην κατασκευη κι αλλων κοματιων.Ευχαριστω."

μπορεις το πισω μερος να το κανεις ποιο μακρυ για να μην πεταγονται λασπονερα στα ψυγεια???"

...μέσα είμαι και σ' αυτό!
Προχώρα φίλε και μην ανησυχείς θα πουλήσει!
[size=150:quxslwvd]3 > 4

Re: Φτερο carbon tiger 1050  

  Από: JOSBI στις 17/02/2011 9:43 πμ.

Το φτερακι μου!!!
VALE FOR EVER

Re: Φτερο carbon tiger 1050  

  Από: JOSBI στις 17/02/2011 9:44 πμ.

2
VALE FOR EVER

Re: Φτερο carbon tiger 1050  

  Από: JOSBI στις 17/02/2011 9:45 πμ.

3
VALE FOR EVER

Re: Φτερο carbon tiger 1050  

  Από: tharis στις 17/02/2011 10:33 πμ.

Πολυ ομορφο !! Ωραια δουλεια!!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..