ΠΙΣΩ ΒΑΛΙΤΣΑ TIGER?

Re: ΠΙΣΩ ΒΑΛΙΤΣΑ TIGER?  

  Από: vagtyrp στις 08/01/2010 12:52 πμ.

καλησπέρα φίλε.σου στέλνω τις ακόλουθες φωτογραφίες.δεν σου γράφω οδηγίες εγκατάστασης καθώς είναι πανεύκολη η τοποθέτηση της σχάρας. εγώ έχω βάλει πάνω στη σχάρα πιατάκι της motech επίσης, αντί αυτού που δίνει η βαλίτσα.το πιατάκι βγαίνει εύκολα καθώς είναι τοποθετημένο με 3 βίδες μισής στροφής, οπότε στις γρήγορες βόλτες σου, το βγάζεις μαζί με τη βαλίτσα και μένει μόνο η σχάρα.εγώ έχω βάλει monolock givi 37L για την καθημερινή δουλειά, αλλά το σχαράκι παίρνει μέχρι και 46άρα χωρίς μετατροπές
ελπίζω να σε κάλυψα, στη διάθεσή σου για περισσότερα αν χρειαστείς,

Βαγγέλης,

Re: ΠΙΣΩ ΒΑΛΙΤΣΑ TIGER?  

  Από: mixalhs^ στις 14/06/2010 3:37 πμ.

καλησπέρα σε ολους. αν και το τελευταιο ποστ ειναι δημοσευμενο αρκετα παλια ελπιζω να εχω την τυχη να μου απαντησει καποιος
Αγορα τον τιγρη se προχθες. εψαχνα ακρη για να βαλω πισω σχαρα μιας και μου ειναι απολυτα αναγκαια διχως να αφεραισω τις βασεις για τις πλαινες. Ειδα τις φωτο του φιλου παραπανω και λογο ασχετοσυνης παρακαλω για την βοηθεια σας.
Την συγκεκριμενη σχαρα θα την παραγγείλω απο εδω? (το ειδα δημοσειυμενο παραπανω)
http://www.twistedthrottle.com/trade/pr ... w/2458/78/
και αν ναι , χρειαζομαι κατι αλλο? οι βασεις τις ειναι μαζι με την σχαρα?
θελω να βαλω επανω την GIVI 55 η εως την 48 το λιγοτερο.
Ευχαριστω προκαταβολικα.
Μιχαλης.
υγ. συγνωμη για την ασχετοσυνη μου μα επειδη δεν εχω παραγγειλει κατι ξανα απο εξωτερικο, στο σιγκεριμενο site για να την παραγγειλω πρεπει να κανω πρωτα εγγραφη κλπ ? Τα αγγλικα μου ειναι ψιλοχαλια ...

Re: ΠΙΣΩ ΒΑΛΙΤΣΑ TIGER?  

  Από: vagtyrp στις 15/06/2010 10:42 πμ.

καλημέρα!λοιπόν, για το σχαράκι: μίλα με το www.motoraid.gr στη πάτρα, μήπως και στο φέρουν αυτοί, πού έχουν επαφή με το twisted throttle. αν δεν μπορούν θα το πάρεις από αμερική. πρέπει να εγγραφείς στο site τους, πρώτα, είναι εύκολο. πριν το παραγγε'ιλεις 'ομως στείλε τους ένα μαιλ όπου ρωτάς αν είναι διαθέσιμο για να μη περιμένεις πολύ καιρό. αν το έχουν σε μια εβδομάδα θα τό χεις σπίτι σου.
η κάθε βαλίτσα που θα πάρεις έχει και το δικό της πιατάκι, αλλά χρειάζεται λαμάκια για να στερεοθεί πάνω στο σχαράκι, πού σημαίνει ότι δεν αφαιρείται εύκολα. σου προτείνω, όπως έχω ξαναγράψει, να πάρεις και το πιατάκι της motech ανάλογα με τί βαλίτσα θα βάλεις. εγώ πήγα στον ξύκη στη μιχαλακοπούλου.υπάρχει σχαράκι μέχρι 46lt, και σχαράκι για από 46 μέχρι 50κάτι....δεν θυμάμαι ακριβώς.το πιατάκι δεν χρειάζεται να το πάρεις από αμερική...έχει 30 ευρόπουλα και το βρίσκεις παντού και εδώ.
ελπίζω να σε κάλυψα, ότι χρειαστείς στη διάθεσή σου

Re: ΠΙΣΩ ΒΑΛΙΤΣΑ TIGER?  

  Από: gempgr στις 01/07/2010 1:10 πμ.

Παιδιά εγώ το πήρα απ τον Σαββίδη στην Καλλιθέα και αύριο θα το βάλω!!! 145ε μαζί με το πιατάκι!!! Τελικά δεν πρέπει να έχει διαφορά το Ευρωπαικό με το Αμερικάνικο!!!!