Λιωμένα λάστιχα

Re: Λιωμένα λάστιχα  

  Από: Cpt. Haddock στις 18/06/2012 7:48 πμ.

Παντελής"
epistimon"επειδη κανω αποκλειστηκα ταξιδια με τη μηχανη θελω ενα λαστιχο να εισχετικα γρηγορη κορονα και να βγαζει χιλιομετρα.αυτα που εβαλες εσυ ποιας εταιριας ειναι?"


Το γράφω στα 2 πόστ μου πιο πάνω... Michelin anakke 2 "


Δεν εχετε το ίδιο μηχανακι.
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Λιωμένα λάστιχα  

  Από: NikosV στις 18/06/2012 11:41 πμ.

epistimon"επειδη κανω αποκλειστηκα ταξιδια με τη μηχανη θελω ενα λαστιχο να εισχετικα γρηγορη κορονα και να βγαζει χιλιομετρα.αυτα που εβαλες εσυ ποιας εταιριας ειναι?"

Αν δεν το στιβεις το μηχανακι ενα αξιοπρεπες λαστιχο με γρηγορη κορονα και βγαζει (οπως λενε) πολλα χιλιομετρα ειναι αυτο:
http://www.forumtriumph.gr/maxxis-supermaxx-diamond-t3299.html?hilit=maxxis
το φοραω ηδη για 2000 χλμ .. (δεν ειναι πολλα αλλα καταλαβαινεις τι σου δινει .. το feeling)

δεν ειναι διγομα
ειναι κορονατα
τα κατατασσω καλυτερα απο τα "μαμα"
και πιστευω οτι ειναι για αυτη τη χρηση που λες ..

υ.γ. εμενα τελικα δεν με ικανοποιουν γιατι το στιβω λιγο παραπανω, οδηγαω και λιγο πιο επιθετικα ..
http://mototriumphhellas.blogspot.com/

Re: Λιωμένα λάστιχα  

  Από: epistimon στις 18/06/2012 2:48 μμ.

επιθετικη οδηγηση δεν κανω αυτο ειναι αληθεια παντος ευχαριστω για τις συμβουλες θα τα εχω υποψη μου

Re: Λιωμένα λάστιχα  

  Από: xaotikos στις 18/06/2012 4:15 μμ.

Έχω ακούσει για τα Dunlop Sportmax Roadsmart πολύ καλά λόγια καθώς είναι τουριστικό λάστιχο με καλό grip.
Εγώ έχω τα Sportmax Sportsmart που είναι πιο μαλακά και είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Λένε ότι βγάζουν και αρκετά χιλιόμετρα.

Re: Λιωμένα λάστιχα  

  Από: AlexKC στις 18/06/2012 5:52 μμ.

Ωραιος!!Του δωσες και καταλαβε!

Re: Λιωμένα λάστιχα  

  Από: grgasteus στις 18/06/2012 11:37 μμ.

έλα ρε !!!!!!!!
και νόμιζα οτι μόνο εγώ έχω λάστιχα δεκαετίας στον ματρακά !!!!!!!!!!!
αφού ακόμα ποστα΄ρεις φίλος κάνε και το σταυρό σου ... άλλαξε τα λάστιχα ακι πάλι καλές βόλτες
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...