καταστημα για τραμπα ελαστικων

Re: καταστημα για τραμπα ελαστικων  

  Από: patapios στις 12/12/2013 9:26 πμ.

Οντως 42 πισω το λαστιχο γινεται τραγικο... μονο αμα φορτωσεις κανεναν ελεφαντα

Re: καταστημα για τραμπα ελαστικων  

  Από: shadow στις 12/12/2013 8:46 μμ.

Τι να πω ρε παιδια εγω το δουλεύω και μου φαίνονται μια χαρα δεν ξερω τι να πω

Re: καταστημα για τραμπα ελαστικων  

  Από: TheFace στις 13/12/2013 9:25 μμ.

Patapios, thx a lot dude!
money cant buy me love

Re: καταστημα για τραμπα ελαστικων  

  Από: patapios στις 13/12/2013 10:04 μμ.

Re: καταστημα για τραμπα ελαστικων  

  Από: TheFace στις 24/12/2013 4:30 μμ.

Λοιπον, περασα σημερα απο τον περιστερα ο οποιος με προετρεψε να δουλεψω το sportsmart σε πιεσεις 27/27

Μου ειπε οτι η τεχνολογια (ΝΤΕC) που εφαρμοζει η dunlop στα συγκεκριμενα λαστιχα επιτρεπει απροβληματιστα πιεσεις μεχρι και 19 στο δρομο, χωρις φυσικα να υπαρχει θεμα παραμορφωσης του σκελετου του ελαστικου.

Αν κατι τετοιο το ελεγε οποιοσδηποτε αλλος ισως να μην εδινα καν σημασια, αλλα τη γνωμη του συγκεκριμενου πανω σε θεματα που αφορουν ελαστικα μηχανης, δε μπορεις να την περασεις στο "ντουκου" και ετσι την παραθετω...
money cant buy me love

Re: καταστημα για τραμπα ελαστικων  

  Από: Airzizel στις 25/12/2013 2:40 πμ.

TheFace"Λοιπον, περασα σημερα απο τον περιστερα ο οποιος με προετρεψε να δουλεψω το sportsmart σε πιεσεις 27/27

Μου ειπε οτι η τεχνολογια (ΝΤΕC) που εφαρμοζει η dunlop στα συγκεκριμενα λαστιχα επιτρεπει απροβληματιστα πιεσεις μεχρι και 19 στο δρομο, χωρις φυσικα να υπαρχει θεμα παραμορφωσης του σκελετου του ελαστικου.

Αν κατι τετοιο το ελεγε οποιοσδηποτε αλλος ισως να μην εδινα καν σημασια, αλλα τη γνωμη του συγκεκριμενου πανω σε θεματα που αφορουν ελαστικα μηχανης, δε μπορεις να την περασεις στο "ντουκου" και ετσι την παραθετω..."


Τα SportSmart II δεν είναι NTEC. Μου φαίνεται περίεργο που στο είπε αυτό αν και μέσα στην μούρλα των Χριστουγέννων μπορεί να έκανε λάθος.
Αυτό ισχύει μόνο για τα D211 και D212

Θα τον ρωτήσω κι εγώ κάποια στιγμή και θα επανέλθω.

Κα
I fear you have mistaken me for someone who gives a shit