Ερωτηση Για SPYBALL

Ερωτηση Για SPYBALL  

  Από: PolinXXIII στις 05/01/2011 2:33 μμ.

Μετα απο συζητησεις κατεληξα για συναγερμο στον SPYBALL 6527. Στο ψαξιμο τον βρηκα σε μαγαζι στη Αθηνα στα 150 Euro. Ειναι καλη η τιμη; Καμια γνωμη για τον συναγερμο; Εχω διαβασει οτι συνεργαζεται με την μηχανη αψογα αν τοποθετηθει με τη ειδικη φυσα που κουμπωνει στην αναμονη που εχει πανω η μηχανη για τον εργοστασιακο. Επειδη αυτος ο τυπος δεν ειχε κατι τετοιο που μπορω να την βρω και με τι κοστος. Επισης στον καταλογο του αυτος τον εγραφε ΑΒ-6527. Ειναι το ιδιο μοντελο η τσαμπα χαρηκα για την τιμη γιατι ολοι οι αλλοι τον ειχαν πανω απο 220;;;;

Re: Ερωτηση Για SPYBALL  

  Από: Costas στις 05/01/2011 2:39 μμ.

Γιατί νομίζω οτι ξαναγράφτηκες προχτές με άλλο όνομα;

Re: Ερωτηση Για SPYBALL  

  Από: takis1964 στις 05/01/2011 8:18 μμ.

PolinXXIII"Μετα απο συζητησεις κατεληξα για συναγερμο στον SPYBALL 6527. Στο ψαξιμο τον βρηκα σε μαγαζι στη Αθηνα στα 150 Euro. Ειναι καλη η τιμη; Καμια γνωμη για τον συναγερμο; Εχω διαβασει οτι συνεργαζεται με την μηχανη αψογα αν τοποθετηθει με τη ειδικη φυσα που κουμπωνει στην αναμονη που εχει πανω η μηχανη για τον εργοστασιακο. Επειδη αυτος ο τυπος δεν ειχε κατι τετοιο που μπορω να την βρω και με τι κοστος. Επισης στον καταλογο του αυτος τον εγραφε ΑΒ-6527. Ειναι το ιδιο μοντελο η τσαμπα χαρηκα για την τιμη γιατι ολοι οι αλλοι τον ειχαν πανω απο 220;;;;"



Η αντιπροσωπεία ειναι αυτη της cobra
ειχα τον ιδιο και μια χαρα δουλευε με την φυσα

Re: Ερωτηση Για SPYBALL  

  Από: Thimios στις 05/01/2011 9:48 μμ.

Τον έχω πάνω στον Τίγρη και δουλεύει μια χαρά.

Ναι, ανάβει και το λαμπάκι στα όργανα.