επιλογη καλοκαιρινου μπουφαν...

Re: επιλογη καλοκαιρινου μπουφαν...  

  Από: Haris στις 16/04/2011 2:29 πμ.

Γειά σας παίδες. Λοιπόν το revit το βρίσκεται σε αυτό το site http://www.automotoracing.com/ με 108ε. Τώρα τελευταία το ανακάληψα -μου το είπαν. Φαίνεται αρκετά καλό site και με αγορές άνω των 100ε έχει δωρεάν αποστολή . Ελπίζω να βοήθησα μελλοντικούς αγοραστές, σόρυ Πετρο που δεν σε πρόλαβα, αν και το daineze φαίνεται πολύ ωραίο.

Re: επιλογη καλοκαιρινου μπουφαν...  

  Από: petros paloukidis στις 16/04/2011 10:49 πμ.

πολυ καλη τιμη αν και το δοκιμασα δεν εκατσε καλα πανω μου...αν αναψω το καλοκαιρι ομως νομιζω πως 100 ευρω αχιζουν για να γλυτωσεις το ψησιμο...
ο τολμων νικα!

Re: επιλογη καλοκαιρινου μπουφαν...  

  Από: patapios στις 16/04/2011 11:18 πμ.

Haris"Γειά σας παίδες. Λοιπόν το revit το βρίσκεται σε αυτό το site http://www.automotoracing.com/ με 108ε. Τώρα τελευταία το ανακάληψα -μου το είπαν. Φαίνεται αρκετά καλό site και με αγορές άνω των 100ε έχει δωρεάν αποστολή . Ελπίζω να βοήθησα μελλοντικούς αγοραστές, σόρυ Πετρο που δεν σε πρόλαβα, αν και το daineze φαίνεται πολύ ωραίο. "



Κ εγω γιαυτο ψηνομαι τωρα αφου πρωτα δοκιμασω την εφαρμογη του


....αλλιως θα ξαναπαρω το colori eolos που με αφησε ικανοποιημενο .... στο σωστο νουμερο αυτη τη φορα

Re: επιλογη καλοκαιρινου μπουφαν...  

  Από: tharis στις 16/04/2011 1:32 μμ.

petros paloukidis"πολυ καλη τιμη αν και το δοκιμασα δεν εκατσε καλα πανω μου...αν αναψω το καλοκαιρι ομως νομιζω πως 100 ευρω αχιζουν για να γλυτωσεις το ψησιμο... "


Αν παρεις κι αλλο διατρυτο το dainese δε θα το φορεσεις ποτε ρε..

Αλλα μην ανησυχεις Πετρο κι αυτο που πηρες μια χαρα θα κανει τη δουλεια του, τουλαχιστον οσο κινησε!

ΥΓ Σχετικα με την εφαρμογη των μπουφαν καποια ειναι εφαρμοστα και καποια ειναι πιο φαρδυα τα οποια ομως λενε οτι δε μπαλονιαζουν επειδη ειναι διατρυτα αλλα οσο να ναι ενα μπουφαν που θα κατσει ακριβως στην γραμμη σου το νιωθεις καλυτερα..
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: επιλογη καλοκαιρινου μπουφαν...  

  Από: petros paloukidis στις 16/04/2011 3:55 μμ.

δοκιμαστηκε και στην σημερινη βροχη...σουπερ....
ο τολμων νικα!

Re: επιλογη καλοκαιρινου μπουφαν...  

  Από: Cpt. Haddock στις 16/04/2011 7:04 μμ.

haris"E sorry ρε John αλλα δηλαδη για ποιον το βγαζουν το "ημιδιατρυτο"? Για τον Γερμανο να το βαλει 1-2 βδομαδες το χρονο ? Σαφως και εχουν υποψιν τους το Ελληνικο καλοκαιρι.. και δεν ειμαστε η μονη χωρα που χτυπαει 35+
Αλλωστε ειτε foul ειτε ημιδιατρητο, αν δεν εχει αρκετη ζεστη δε μπορεις να φορεσεις κανενα απ τα δυο.."


Αφου ξέρεις καλύτερα, δεν επιμένω
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: επιλογη καλοκαιρινου μπουφαν...  

  Από: redfoot στις 16/04/2011 7:21 μμ.

Λόγω των ιδιαίτερων κλιματικών εναλλαγων στη χώρα μας το ιδανικό είναι να έχουμε 3 Μπουφαν ,ένα δερμάτινο ή κορντουρα (παντός καιρού) ένα ημιδιατρυτο (κυριωσ για άνοιξη φθινόπωρο ) κ ένα πλήρως διάτρητο (για φουλ καλοκαίρι )
Αλλιώς πρέπει να γίνουν μικροί ή μεγάλοι συμβιβασμοι στην ανοχή της θερμοκρασίας
the road is made clear when viewed from above..

Re: επιλογη καλοκαιρινου μπουφαν...  

  Από: tharis στις 16/04/2011 7:37 μμ.

Καλα βαλε εσυ ημιδιατρυτο την ανοιξη με 15-20 βαθμους και θα με θυμηθεις ..

Εκτος αν ειστε ολοι commando εδω περα ..
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: επιλογη καλοκαιρινου μπουφαν...  

  Από: redfoot στις 16/04/2011 10:43 μμ.

Έβαλα στις προηγούμενες καψες και ήμουν μια χαρουλα ,δροσερό αεράκι έπεφτε πάνω του και έγραφα χιλιόμετρα χαλαροτατος. Όλα είναι σχετικά φίλος ;-)
the road is made clear when viewed from above..