ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ TIGER 1050

Re: ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ TIGER 1050  

  Από: Tigerakias στις 11/01/2009 4:46 πμ.

Loipon paidia...
epeidi sto ameso mellon tha valo ki ego eksatmisi...
ap oti katalava...o kathenas leei ta dika tou...opos episis ki o kathe mixanikos leei ta dika tou pali...
kai opou exo koitaksei sxetika arthra etsi paei...
gia na po ki ego ta dika mou loipon....
pistevo oti epeidi ligo poli oles dinoun to idio se dinami...(an kano lathos diorthoste me)
arketi simasia exei i eksoteriki emfanisi gia to gousto tou kathenos...opos episis kai o ixos!
ki epeidi prosopika tha ithela eksatmisi pou na mpainovgainei o sigastiras...
apo oses exo akousei enthousiastika me tin Mivv X-cone!
anoikste ixeia kai apolafste ixo me i xoris sigastira!!!

http://www.youtube.com/watch?v=BH6XZbtgiis

akouo gnomes......

Re: ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ TIGER 1050  

  Από: vakis75 στις 13/01/2009 3:39 μμ.

Emena tigerakia prosopika den mou aresei katholou se emfanisi auti eksatmisi,san odontoglufida einai,apo ixo einai polu kali.
epeidi eixa kai ego eksatmisi(leo eixa epeidi mou tin klepsane) eilikrina den ksanavazo.
o thoruvos mou eprize ta ar... kai oi diafores mikres.protimo na exo tin isixia mou kai na pigaino me 200 para na kanei san trakter.
tora an den tha me endiafere o thorivos pistevo oti oi pio omorfes kai akrives vevaia ,einai oi diples tis remus.

Re: ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ TIGER 1050  

  Από: Παναγιωτης στις 17/07/2009 2:26 πμ.

Να συνεχησω εγω τωρα την κουβεντα μας ρωτοντας πειτε πως θες να βαλεις εξατμισει και να ειναι πολυ μουρι και ας πουμε οτι εισαι ενας τυπος σαν τον φιλομας Vakis75 και δεν θελεις να την ακους και να σε πριζι στα ταξιδια αλλα στην πολη και στης μικρες διαδρομες θελεις να την ακους...στης Remus ειπαρχη συγαστηρας???και εαν ειπαρχη τη δουλεια κανει???και κατοι τελεφταιο....
Ποια εξατμιση θα προτηνατε εμφανισιακα καλοι παντα διπλες και χορις να κανει πολυ φασαρια.........
Thanks

Re: ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ TIGER 1050  

  Από: giannisx στις 20/07/2009 9:38 μμ.

Παιδιά δείτε και την "μαμά" Αrrow... αξίζει τον κόπο.
viewtopic.php?f=3&t=1062&p=11013#p11013

Re: ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ TIGER 1050  

  Από: ΘΩΜΑΣ-1050 στις 02/05/2012 8:18 μμ.

παιδια για την arrow τι γνωμη εχετε ; ειναι στα 630 με προγραμμα και 2 χρονια εγγυηση αλλα εμενα με ενδιαφερει ο ηχοσ και αν θα ανεβουν τα αλογα. την φοραει κανενασ;

Re: ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ TIGER 1050  

  Από: tiger1050koridallos στις 02/05/2012 8:43 μμ.

εγω την εχω..απο ηχο γενικα κανει ωραιο αλλα οχι πολυ δυνατο..στις χαμηλες στροφες ειναι γενικα ησυχη..σε σχεση παντα με remus και mivv.στα ψηλα κανει αρκετο θορυβο αλλα και παλι λιγοτερο συγκριτικα με αλλες!τωρα για διαφορες στην αποδοση με μαμα εξατμιση δεν ξερω γιατι ετσι αγορασα την μηχανη.

Re: ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ TIGER 1050  

  Από: epistimon στις 03/05/2012 1:08 πμ.

οποια εξατμηση και να βαλεις εχει καλυτερη αποδοση απο τη μαμα και λιγοτερες θερμοκρασιες

Re: ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ TIGER 1050  

  Από: tiger1050koridallos στις 03/05/2012 3 πμ.

epistimon"οποια εξατμηση και να βαλεις εχει καλυτερη αποδοση απο τη μαμα και λιγοτερες θερμοκρασιες"

+1050!!
ολες πανω κατω ιδιες ειναι.η διαφορα ειναι στην εμφανιση και στον ηχο αρα οτι αρεσει στον καθενα!εγω προσωπικα τρελαινομαι για τον ηχο της mivv!!μηπως ξερει κανεις γιατι η arrow κανει συγκριτικα με την mivv και την remus τοσο λιγο θορυβο?αφου ολες ανοιχτες ειναι δεν μπορω να καταλαβω..

Re: ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ TIGER 1050  

  Από: epistimon στις 03/05/2012 10:08 μμ.

η διαφορα στο θορυβο εξαρταται απο τη διατομη της σωληνας και απο τον ογκο που εχει η καθε εξατμηση.παντος απο θεμα ογκου σε τελικο το μαμα ειναι το καλυτερο για μενα αλλα απο εσωτερικο ειναι χαλια αδιορθοτα

Re: ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ TIGER 1050  

  Από: loupis στις 07/06/2012 10:04 μμ.

ΦΙΛΕ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ZARD(ΜΟΝΟ ΤΕΛΙΚΟ), ΕΧΩ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ...ΑΛΛΑ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Κ ΗΧΟ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ,ΟΤΙ Κ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ.ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΧΑΜΗΛΗ ΕΞΑΤΜΙΣH ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΟ TIGER, ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΚΕΝΟ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΟΥΡΑ.
Υ.Γ.TO BINTEAKI ΕΔΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ.

http://www.youtube.com/watch?v=aLXvKohNkKU
Τράπεζα είναι το ίδρυμα που σου δανείζει λεφτά αν μπορείς να αποδείξεις ότι δεν σου χρειάζονται.

Re: ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ TIGER 1050  

  Από: ΘΩΜΑΣ-1050 στις 02/07/2012 2:38 μμ.

Καλησπέρα παιδιά ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ και να περάσω εξάτμιση zard και αν γνωρίζει και τιμή; ευχαριστώ