εξατμισεις danmoto street triple

Re: εξατμισεις danmoto street triple  

  Από: HelenKoR στις 24/08/2012 2 μμ.

Max Manos"Η συγκεκριμενη εταιρια στα χαρακτηριστικα αναφερει οτι δεν χρειαζεται προγραμμα, δινοντας αυξηση 4 τοις εκατο στην αποδοση. Ομως αναφερει επισης ,οτι παραπανω αυξηση επιτυγχανεται με επαναπρογραμματισμο και αλλαγες στην τροφοδοσια,βλεπε και φιλτρο..Δεν θα ηταν κακη ιδεα τουλαχιστον να βαλεις το προγραμμα της εταιριας για τα 2πλα τελικα της arrow.Οταν το εψαχνα,αυτο προτεινοταν για τις περισσοτερες aftermarket επιλογες..

"


Χάνεις κιλά, κερδίσεις 4% σε απόδοση χωρίς πρόγραμμα κτλ. Του γκουντ του μπι τρου.
Δοκίμασέ την! Απ'ο,τι κατάλαβα δεν χάνεις κάτι! Και, αν θέλεις, πες μας πως πάει το πράμα σε βάθος χρόνου.
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: εξατμισεις danmoto street triple  

  Από: Native στις 24/08/2012 4:52 μμ.

Φτηνοκατασκευές φαίνονται πάντως. Αλλα οκ εχουν και την ανάλογη τιμή.

Αν ειναι καρμπον να προσέξεις την καταστασή τους περισσότερο, δεν εχουν μεγάλη αντοχή.

Με το προγραμμα δεν εχεις προβλημα, μην ασχοληθεις καν. Και αφου δεν βγαίνει και ο καταλύτης, δεν υπάρχει κανενα πρόβλημα.
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: εξατμισεις danmoto street triple  

  Από: black_power στις 26/08/2012 9:16 μμ.

τις έχω δει κ εγώ ... εμένα δεν μου γεμίζουν το μάτι.είναι κάργα κινέζικες γι αυτό και φθηνές ,αλλά ρε συ Φώτη δείχνουν τελείως ξένες πάνω στο street triple . δες τι όμορφα δένουν οι arrow , leovince ,sc project ακόμα και οι ixil
κράτησε τα ευρώπουλα σου και οταν τα διπλασιάσεις πάρε κάτι καλύτερο

edit : Ο καταλύτης που βρίσκεται στο street ?

Re: εξατμισεις danmoto street triple  

  Από: fotisz750 στις 26/08/2012 10:19 μμ.

black_power"τις έχω δει κ εγώ ... εμένα δεν μου γεμίζουν το μάτι.είναι κάργα κινέζικες γι αυτό και φθηνές ,αλλά ρε συ Φώτη δείχνουν τελείως ξένες πάνω στο street triple . δες τι όμορφα δένουν οι arrow , leovince ,sc project ακόμα και οι ixil
κράτησε τα ευρώπουλα σου και οταν τα διπλασιάσεις πάρε κάτι καλύτερο

edit : Ο καταλύτης που βρίσκεται στο street ?"

δεν θαα τις παρω τελικα κυριως λογω του εντονου θρυβου που κανουν και για να πω την αληθεια ουτε εμενα μου γεμιζουν το ματι! αν και η τιμη που τις βρηκα και να τα διπλασιασω και να τα τριπλασιασω τα χρηματα arrow kai leovince δεν παιρνω! μιλαμε για σχεδον διψηφια τιμη!

Re: εξατμισεις danmoto street triple  

  Από: Native στις 27/08/2012 8:12 πμ.

@black_power, ειναι κατω ακριβως απο το μοτερ εκει που εχει το προστατευτικο. Ακριβως μετα τον αισθητηρα λ.
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...