βιδες!

βιδες!  

  Από: triplepower στις 28/01/2010 2:09 μμ.

παιδια,σκεφτομαι να αλλαξω τις βιδες.....αυτεσ εδω ειναι σωστες??
http://www.tastynuts.com/Products/STREET_TRIPLE_675_07_Engine_Bolt_Kit_Side_Casings_Allen_Key
αλουμινένιες χρυσες......τιτάνιο τσιμπάνε πολυ!....

Re: βιδες!  

  Από: grgasteus στις 28/01/2010 2:52 μμ.

ξέρεις βέβαια οτι έχουν αντιπρόσωπο εδώ, έτσι; λέω σε περίπτωση που χρειαστείς κάτι άμεσα. Να επισημάνω επίσης οτι δεν τρελάθηκα απο την ποιότητα ειδικά αν είναι ergal. Και επειδή ανέφερες αλουμινένιες στο λέω. Απλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ VALTER ή κάτι άλλο.
οτι άλλο θες εδώ είμαστε
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: βιδες!  

  Από: triplepower στις 28/01/2010 3:31 μμ.

grgasteus"ξέρεις βέβαια οτι έχουν αντιπρόσωπο εδώ, έτσι; λέω σε περίπτωση που χρειαστείς κάτι άμεσα. Να επισημάνω επίσης οτι δεν τρελάθηκα απο την ποιότητα ειδικά αν είναι ergal. Και επειδή ανέφερες αλουμινένιες στο λέω. Απλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ VALTER ή κάτι άλλο.
οτι άλλο θες εδώ είμαστε"

δεν τα πολυ ξέρω ολα αυτα.....για αυτο θελω λιγη βοήθεια.θα ρωτήσω βεβαια κ τον μαστορα πριν παραγγείλω οτιδηποτε....

Re: βιδες!  

  Από: Aris. στις 28/01/2010 3:41 μμ.

Δεν γνωριζω τι παιζει με βιδες αν και ηθελα και 'γω .
Φοβαμε να παρω απο ιντερνετ χωρις να ειμαι σιγουρος για την ποιοτητα τους , δεν θα θελα να παω να σφιξω καμμια και να παρω το κεφαλι της στο χερι ....
Αν βρεις ακρη και βαλεις , σφυρα μια και προς τα δω ..
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: βιδες!  

  Από: jimdom στις 28/01/2010 3:46 μμ.

Μια ερωτηση παιδια?
Γιατι να αλλαξεις βιδες????

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: βιδες!  

  Από: Aris. στις 28/01/2010 3:48 μμ.

Για να βαλω χρυσες αλενοβιδες σαν καλος καγκουρας που ειμαι ?
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: βιδες!  

  Από: triplepower στις 28/01/2010 3:57 μμ.

Aris."Για να βαλω χρυσες αλενοβιδες σαν καλος καγκουρας που ειμαι ?
"

+675!....δειχνει πολυ!!
Καλα εσυ Αρη με το χρυσο το εχεισ παρακανει!βαψε και τις ζαντες να ειναι κομπλε!

Re: βιδες!  

  Από: jimdom στις 28/01/2010 4:13 μμ.

riplepower"
Aris."Για να βαλω χρυσες αλενοβιδες σαν καλος καγκουρας που ειμαι ?
"

+675!....δειχνει πολυ!!
Καλα εσυ Αρη με το χρυσο το εχεισ παρακανει!βαψε και τις ζαντες να ειναι κομπλε! "

Βαλε κ ενα χρυσο δοντι!!!

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: βιδες!  

  Από: triplepower στις 28/01/2010 4:31 μμ.

[quote="jimdom":2p84vxc1]
riplepower"
Aris."Για να βαλω χρυσες αλενοβιδες σαν καλος καγκουρας που ειμαι ?
"

+675!....δειχνει πολυ!!
Καλα εσυ Αρη με το χρυσο το εχεισ παρακανει!βαψε και τις ζαντες να ειναι κομπλε! "

Βαλε κ ενα χρυσο δοντι!!![/quote:2p84vxc1]
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Re: βιδες!  

  Από: Aris. στις 28/01/2010 7:15 μμ.

Γιαυτο θελω να τις βαλεις πρωτα εσυ να δω αν ειναι too much ή οχι .

Πφφφ Μητσο ζηλευεις !
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: βιδες!  

  Από: triplepower στις 28/01/2010 9:34 μμ.

Aris."Γιαυτο θελω να τις βαλεις πρωτα εσυ να δω αν ειναι too much ή οχι .

Πφφφ Μητσο ζηλευεις ! "

Εγω όμως δεν τα έχω οοοοολλλλλαααα χρυσα!
Σκεφτομαι όμως πολυ για τους Rizoma radial naked με χρυσό μπράτσο,τα μικρα αντιβαρα της rizoma σε χρυσο.μανετες...........δν ξερω....χρυσές??????ή τιτανίου π πηγαίνουν κ με τα μανιτάρια????

Re: βιδες!  

  Από: triplepower στις 30/01/2010 12:29 μμ.

http://www.4moto.it/8108-screw_kit_for_crankcase_triumph_street_triple_07_09.html
για τσεκαρετε εδω κ πειτε μια γνωμη.........εχει κ αλλα πραγματακια για τις κουκλες μας....

Re: βιδες!  

  Από: Aris. στις 30/01/2010 4:21 μμ.

δεν με πολυσυγκινουν οι βιδες τελικα , αν κατι λεει να βαλεις απο το site ειναι το undertray της ermax.
Μου αρεσε επισεις η ταπα βενζινης (σε μαυρο με χρυσες βιδες θα προτιμουσα) που εχει και κλειδαρια και η ταπα λαδιου που ειχε
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: βιδες!  

  Από: systematic στις 31/01/2010 9:22 μμ.

Η βιδα που βγαζουμε τα λαδια με τον μαγνητη αξιζει?
http://www.tastynuts.com/Products/Other_Parts_-_Kits
Γνωριζει κανεις τις διαστασεις της?
http://peplum.mybrute.com/

Re: βιδες!  

  Από: TheFace στις 05/04/2011 8:45 μμ.

grgasteus"ξέρεις βέβαια οτι έχουν αντιπρόσωπο εδώ, έτσι; λέω σε περίπτωση που χρειαστείς κάτι άμεσα. Να επισημάνω επίσης οτι δεν τρελάθηκα απο την ποιότητα ειδικά αν είναι ergal. Και επειδή ανέφερες αλουμινένιες στο λέω. Απλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ VALTER ή κάτι άλλο.
οτι άλλο θες εδώ είμαστε"


Υπαρχει αντιπροσωπος στην αθηνα να ριξουμε μια ματια???
Αν ναι, γνωριζεισ διευθηνση?
money cant buy me love