Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: chris34 στις 16/03/2009 1:55 μμ.

Ισως γι'αυτο το φορουμ να δυσκολευεται να παει μπροστα επειδη οι περισσοτεροι να φοβουντε να τα βαλουν με τα φιδια..........
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Tpap στις 16/03/2009 3:14 μμ.

Τι έγινε ρε παίδες εδώ πέρα...? πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι πάθατε...

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Cpt. Haddock στις 16/03/2009 3:30 μμ.

Άντε ρε!

Να ένα ωραίο θρεντ επιτέλους

Είχα βαρεθεί τα γλυκανάλατα και τα "Σεις" και "σας"

(που είναι το εμοτικον με το ποπκορν;)

Επι της ουσίας...

Να ξέρατε πόσες φορές έχω ξαναματαδεί αντίστοιχο θρεντ σε διάφορα φόρουμ(ς); Πάντα γίνεται κατι ανάλογο, πάντα καποιος τα παίρνει και την κάνει, πάντα το δηλώνει και γίνεται αφορμή για ένα διαδικτυακό ξεκατίνιασμα.

Και πάντα υπάρχει, σε κάθε φόρουμ κάποιος σαν τον πολυμήχανο που εκνευρίζει τους υπόλοιπους . Στο moto.gr παλιά ήταν ο afrotwin, στο tiger1050.com είναι ο Fret... κλπ κλπ

Πάλι καλά που υπάρχουν αυτά και ξεφεύγουμε λίγο απο το "τι ύψος έχει η σέλα στο sprintST"

"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Costas στις 16/03/2009 4:36 μμ.

To θέμα δεν είναι και τόσο πολύπλοκο.Ο Αντώνης ήθελε κάποιος να ασχοληθεί και να αναρωτηθεί τί τον πείραξε.Αλλά το έπραξε με λάθος τρόπο γι αυτό και κανείς δεν ασχολήθηκε.
Κ εγώ και η Ελένη έχουμε φάει άπειρο χρόνο για να παίξει αυτό εδώ το πράγμα,το οποίο δεν είναι και φόρουμ όπως λέει ο συγγραφέας..Όταν ερχεται κάποιος και λέει οτι αυτό το πράγμα εδώ είναι ένα κωλοχανείο,είναι σαν να σου λέει οτι δεν εκτιμάω τη δουλειά σου ούτε τον προσωπικό χρόνο που έφαγες για να μπορώ εγώ να μιλάω και να γράφω εδώ.Όταν λοιπόν κάποιος σε φτύνει έτσι,γιατί εγώ να ασχοληθώ να δω τί τον πείραξε;
Και στην τελική δε γίνεται να το παίζουμε χωροφύλακες και να παίρνουμε απ το αυτί 30 και 40 χρονών ανθρώπους.Αν κάποιος είναι τόσο ώριμος όσο θέλει να δείχνει ας κάνει μια πρόταση κι εμείς σίγουρα θα κάνοουμε ότι μπορούμε.Όταν και μας τη λέει και μετά φεύγει τότε λυπάμαι αλλά δεν ασχολούμαι άλλο.
Επειδή κι αυτό το θέμα βαδίζει προς κλείδωμα,ως επίλογο, τα μέλη που πιστεύουυν οτι προκαλούνε με τη συμπερφορά τους να χαλαρώσουν λίγο γιατί υπάρχουν και κάποιοι οι οποίοι δεν έχουν την όρεξη να τους παίρνουν πάντα στην πλάκα.

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: maik30 στις 16/03/2009 5:41 μμ.

HelenKoR":banned

ει boys ηρεμα !


Απο την μια Μιχαλη : μπορει ο Αντωνης να μην γραφει ξεκαθαρα οτι εχει απογοητευτει απο το forum της Triumph αλλα νομιζω οτι δεν χρειαζεται και μπολικη φαντασια για να το καταλαβει κανεις .
[quote:os1ws7l4]Από την πρώτη στιγμή που έγινα μέλος σε αυτό το forum είχα την αίσθηση οτι θα βρώ ενα κλίμα εξίσου καλό!
Και οι λόγοι που το πίστευα αυτό είναι απλοί. Η αγάπη για ένα μηχανάκι που πάρα πολλοί δεν εκτιμάνε (αυτοί χάνουν) και επειδή τα μέλοι είναι πιο λίγα σε σχέση με τα άλλα forum. Λέγοντας λίγα εννοώ ότι μπορούν να γνωριστούν πολύ πιο εύκολα οπότε και το δέσιμο σαν forum θα έιναι καλύτερο και πολύ πιο παρε'ί'στικο.

Μετά από 6 μήνες κατάλαβα οτι έπεσα έξω. Η έννοια του forum εδώ για μένα έχει χαθεί!"


Απο την αλλη Αντωνη : παρεξηγησες και δεν διαβασες σωστα την αλλη προταση
Polymhxanos"
maik30"φιλε πολυμηχανε τι ακριβως δεν καταλαβες ειναι απολυτα σαφες αυτο που γραφει μηπως δεν θελεις να καταλαβεις?"


Οι εξυπνάδες που έλεγε και ο Αντώνης.
"


οπως κι αν εχει... ακομα κι αν -εσφαλμενα- παρεξηγηθηκε ο Αντωνης , σιγουρα θα επρεπε να θιχτει -και με το δικιο του- ο maik αφου ειναι προφανες οτι η ειρωνια πηγαινε για τον maik30 . το θεμα ειναι οτι τετοια σχολια θα ηταν καλο να αποφευγονται .

[/quote:os1ws7l4] εγω δεν θα το συνεχισω γιατι δεν θελω να κανω τα καραγκιοζιλικια που κανουν μερικοι οποιος καταλαβε καταλαβε οσο για σενα πολυμηχανε προσωπικα πιστευω οτι η συζητηση θα παει τζαμπα οποτε δεν θα μπω στον κοπο καν να σου απαντησω.

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: jimdom στις 16/03/2009 11:11 μμ.

πρεπει να ειναι αναδρομος ο ερμης δεν εξηγηται αλλιως

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: antoine στις 17/03/2009 12:28 πμ.

chris34"
antoine"
Κανείς δεν αναγκάζει κανέναν να κάνει παρέα με κάποιον, και εννοείται ότι το φόρουμ δεν είναι (προσωπική άποψη) ιδιοκτησία κανενός (ή αν είναι δεν θα πρέπει να δείχνει έτσι). Καταλήγοντας λοιπόν να πω ότι και εγώ δεν πάω όλους τους κωλόγαυρους στην επικράτεια, αλλά τι να κάνω, έχω συνηθίσει να μου τα ζαλίζουν για τη μπάλλα!

"


Να που ερχομαστε στα λογια του Αντωνη για συμπεριφορες κτλ κτλ!!
Καλα κανεις και εισαι οτι ομαδουλα θες να εισαι αλλα μην βριζεις τους αλλους γιατι αμα αρχισω και εγω τα καντηλια τοτε σιγουρα θα μας πεταξουν εξω απο αυτο εδω το φορουμ!!"


ΧΑχαχααχαχΑΧχαΧαχαχαΧαΧΑχααχαχχααχΧΑΑχχαα!!!

Δεν έπιασες τον τόνο μου, αλλά δεν πειράζει... κωλόγαυρε!!

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: chris34 στις 17/03/2009 7:13 πμ.

antoine"
Δεν έπιασες τον τόνο μου, αλλά δεν πειράζει... κωλόγαυρε!! "


Μπορει ρε φιλε να εισαι μουσικος και να παιζεις σε διαφορους "τονους" δεν ειμαστε υποχρεομενοι ομως να ακουμε τις βρισιες σου!!
Τωρα επειδη το συνεχιζεις το "κωλογαυρε" και δεν θελω να μπω στην διαδικασια της αντιπαραθεσης των ομαδων κοιταξε την τελευταια φορα που πηρε η ομαδα σου πρωταθλημα και μετα ελα να μιλησουμε!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Aris. στις 17/03/2009 7:52 πμ.

ts...ts...ts...
Τι να πεις...
Κλασσικός #@%@#%@#γαύρος !!
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: coot στις 17/03/2009 7:59 πμ.

jimdom"πρεπει να ειναι αναδρομος ο ερμης δεν εξηγηται αλλιως"

σβήστε το ρε παιδιά αφού πήρε η βάρκα νερόοοοοοοοοοοοοο
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: chris34 στις 17/03/2009 8:07 πμ.

Εχει δικιο παιδια ο coot κλειδωστε το θεμα γιατι ακρη δεν βγαζουμε!!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: jimdom στις 17/03/2009 2:11 μμ.

c"
jimdom"πρεπει να ειναι αναδρομος ο ερμης δεν εξηγηται αλλιως"
"

εξηγείται btw

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: jimalex στις 17/03/2009 9:11 μμ.

Tpap"Τι έγινε ρε παίδες εδώ πέρα...? πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι πάθατε..."


τα κλασσικά φίλε μου. . συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες
The Locksmith of the Forum.

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Costas στις 17/03/2009 10:02 μμ.