Μοderators

Re: Μοderators  

  Από: dimchrist στις 01/10/2012 7:22 μμ.

Μπράβο ρε παιδιά! Ο Χάρης έπρεπε να είχε αναλάβει εδώ και πολύ καιρό όπως είπε και ο Κώστας.
Πολύ καλή κίνηση.
Καλή αρχή Χάρη και καλός πολίτης!

Triple Way

Re: Μοderators  

  Από: Ecobill στις 20/08/2013 1:11 μμ.

Aπό πότε έγινε στα μουλωχτά η HeleKor συντονίστρια????

Re: Μοderators  

  Από: Costas στις 20/08/2013 1:21 μμ.

Εύγε!!! Ανακάλυψες την πλεκτάνη

Στο θέμα μας τώρα. Στα τεχνικά θέματα όπως βλεπεις ( ή όχι), υπήρχαν 36 σελίδες με χύμα threads τα οποία έπρεπε εδώ και καιρό να χωριστούν και να μπουν σε κατηγορίες. Η Ελένη προσφέρθηκε και τα ξεσκαρτάρει ένα ένα γι αυτό της έδωσα δικαιώματα moderator και πρέπει να της πούμε και ευχαριστώ.

Και μια τελευταία ερώτηση. Από ποιόν θα έπρεπε να πάρω την άδεια;

Re: Μοderators  

  Από: HelenKoR στις 20/08/2013 1:23 μμ.

Είσαι πολύ παρατηρητικός ecobill!
Όντως ξανάγινα Mod για να βοηθήσω με την οργάνωση του forum. Όπως θα είδες τα Τεχνικά Θέματα άλλαξαν όψη και αυτό απαιτεί κάποιες εργατοώρες.
Δεν θεώρησα σκόπιμο να κάνουμε κάποια σχετική ανακοίνωση για τα νέα μου καθήκοντα αφού πιο πολύ είχα κατα νου πώς θα κάνω καλά και γρήγορα την δουλειά μου.
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Μοderators  

  Από: john doufexis στις 20/08/2013 3:35 μμ.

βρε βρε καλως τα φρεσκα, μετα απο 5-6-7 μηνες που ξαναεμφανιστηκες φιλτατη ελεν..? θα ελεγα οτι θα εχεις μπολικη δουλειτσα με εμας τους 5-6 που γραφουμε κ καμια λαλακια, κ το "ξαναεγινα" μου ακουγεται οτι μας κανεις κ τη χαρη κ απο πανω ? ρε καθηστε καλα, γτ σε λιγο θα το κανουμε ατιθασα πιατα με λαμψη κ εμφανιση Θεοχαρη απ το πουθενα !!!

με το καλο η "νεα" προσπαθεια κ επιτελους να οργανωθουμε ρε παιδια.........


λοιπα σχολια σε αλλα φορα θα δινοντε παραυτα γτ αυτοανακυρισομαι σε ρουφιανομοδερατορ γκαντεμ μαδαφακα !!!

γκε γκε ?
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!