Διορθώσεις

Διορθώσεις  

  Από: Costas στις 17/03/2011 3:02 πμ.

Εδώ και καιρό κάποια πράγματα δεν έπαιζαν στο φορουμ και έκατσα να τα σουλουπώσω λίγο. (πολλά ακόμα δεν παίζουν )

Blogs ν
Έχετε ο καθένας το χώρο του και μπορείτε να τον χρησιμοποιείτε για να γράφετε τα άρθρα και διαφορα αλλα που μπορει να θέλετε,ή να το χρησιμοποιείτε σαν προσωπική σελίδα.(στυλ blogger κτλ)

Garage ν
Μπορείτε ξανά να προσθέσετε τη μοτοσυκλέτα σας στο γκαραζ γιατι φτιάχτηκε.Ειδικά τα νέα μέλη να βάλουν κ μερκές φωτό να τα βλέπουμε.

Gallery ν
Έχετε τον προσωπικό σας χώρο για να ανεβάζετε φωτογραφίες.πιο μεγάλες από 1-2 MB δεν έχει νόημα γιατί είναι τεράστιο μέγεθος,παρόλα αυτά δεν υπάρχει περιορισμός.Αν πατήσετε πάνω δεξια στο "Your album" σας δημιουργεί προσωπικό album αυτόματα και μπορείτε να ανεβάσετε τις φωτογραφίες σας πατώντας το "add items" στα αριστερά.

User progresiion Rank ν
Δεν είναι ιδιαίτερης σημασίας,αλλά για τα καινούρια μέλη που έχουν αγωνία μπορούν να βλέπουν πότε θα πάρουν προαγωγή από newbies :

Arcade ν
Τον τελευταίο καιρό έβγαζε μήνυμα να εγκαταστήσετε τον flash player ανεξάρτητα άμα τον είχατε ή όχι.Ύστερα από πολλές προσπάθειες να τον εγκαταστήσω βρήκα οτι ήταν bug και διορθώθηκε.

Avatars X
Ξέρω οτι ανα διαστήματα χάνονται τα avatars και στη θέση τους μένει κενό.Έχω ψάξει αλλά δε βρίσκω γιατί.Όποιος δε βαριέται ας το ξαναανεβάσει.Το μέγιστο μέγεθος του avatar πήγε από 150χ150 σε 180x180 για να μη σας τυραννάει με το resize.Πιο μεγάλο θα είναι γαιδουρινό για avatar.

Άμα δείτε κι εσείς κανένα πρόβλημα... σφυρίξτε.



Διορθώσεις  

  Από: redfoot στις 17/03/2011 7:43 πμ.

Εγώ με talpatalk δε μπορω να δω τα άρθρα που έχω συμμετοχή (βγάζει server error) κ επίσης όταν ΣΤΕΛΝΩ pm συχνότατα δεν πηγαίνει (τζαπα γράφω!)ή πηγαίνει ΑΡΓΟΤΕΡΑ .μήπως θα μπορούσε να γίνει Κάτι κ γιαυτο Αγαπητέ ΦΙΛΕ ;;
the road is made clear when viewed from above..

Re: Διορθώσεις  

  Από: Costas στις 17/03/2011 1:14 μμ.

Το να πηγαίνει αργότερα δε γίνεται.Από τη στιγμή που η αποστολή είναι επιτυχής,μένει στα εξερχόμενα μέχρι να το ανοίξει ο άλλος.Μάλλον βλέπεις αυτό και νομίζεις οτι πηγαίνει αργότερα.Επίσης οταν λες οτι πολλές φορές βγάζει errors οταν πας να στείλεις,καλό θα ήταν αν μπορείς να κάνεις paste κάποιο τέτοιο error να το δω.
Thanks