Johnny love ( new member of triumph forum )

Re: Johnny love ( new member of triumph forum )  

  Από: chris34 στις 18/06/2011 1:02 μμ.

haris"
Cpt. Haddock"20 χρονών κι εχεις Βστρομ με 38χιλ χιλιόμετρα? "


Ταξιδευει λογω δουλειας .. "



Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Johnny love ( new member of triumph forum )  

  Από: chris34 στις 18/06/2011 1:08 μμ.

Φιλε Johnny Love μην πιανεσαι απο λεπτομερειες.
Καλο θα ηταν σου ξαναλεω να δωσεις λιγο χρονο στον εαυτο σου να δεις την "λειτουργια" του φορουμ μας και μετα μπορεις να πεις και να σχολιασεις οτι θελεις!
Ολοι εδω μεσα ειμαστε καλοπροαιρετοι μεχρι αποδειξεως του αντιθετου!!

Φιλικα παντα
chris34
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Johnny love ( new member of triumph forum )  

  Από: Sprinter στις 18/06/2011 1:41 μμ.

Johnny love"Δεν μου απαντησες . Δημοτικό τελικά;; Για αυτο δεν γράφεις ηλικία σου ρε mapet show ?? γ@μο τις φωτο έτσι . Πιστεύω καλύτερη δεν υπήρχε για εσένα να βάλεις ! Να σου πω απο apple ξέρεις τπτ η χωριό ;;"


Τα μήλα δε ξέρουν ορθογραφία κολλητέ? Ο μπαμπάς σου για τις επιδόσεις σου στη γραμματική σου πήρε το cbr το vstrom, το ipad και τώρα τον ψήνεις για τον τίγρη, ή λόγω που 'σαι καλό παιδί κι ευγενικό?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:49, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Johnny love ( new member of triumph forum )  

  Από: Sprinter στις 18/06/2011 1:42 μμ.

[quote="Johnny love":1rne2m3d]
Billie"
Johnny love"Να σου πω απο apple ξέρεις τπτ η χωριό ;;"


Τώρα δε μπορώ να καταλάβω αν αυτό είναι για να τον καλοπιάσεις ή να του την πεις; "

Πας καλα ρε σι . Θα σου άρεσε να είσαι 20-30-40 και να σ λεει ο άλλος δημοτικό ;; Είναι σαν να σου λεει τόσο ανορημος;; Τόσο παιδι ??? σηγα μην τον καλοπιανα !![/quote:1rne2m3d]

Μου 'κανες τα μούτρα κρέας. Το 'σηγά' και το 'ανόρημος' είναι κι αυτά του ipad ε? Καλά το 'σι' είναι ιταλικό δε το συζητάω.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Johnny love ( new member of triumph forum )  

  Από: Johnny love στις 18/06/2011 1:55 μμ.

chris34"Φιλε Johnny Love μην πιανεσαι απο λεπτομερειες.
Καλο θα ηταν σου ξαναλεω να δωσεις λιγο χρονο στον εαυτο σου να δεις την "λειτουργια" του φορουμ μας και μετα μπορεις να πεις και να σχολιασεις οτι θελεις!
Ολοι εδω μεσα ειμαστε καλοπροαιρετοι μεχρι αποδειξεως του αντιθετου!!

Φιλικα παντα
chris34"




Φίλε μ Chris όπως σε κάθε forum λες την καλησπέρα σ στα μελοι και γνωρηζεσαι με τα υπολιπα μελοι . Τώρα χωρίς να έχει ιδέα ποιος είμαι ΚΤΛΠ χωρίς να γνωρίζει ο ένας τον άλλον μιλάς καλοπροερετα και όχι ειρωνικά . Διορθοσε με αν κάνω κάποιο λάθος !

Re: Johnny love ( new member of triumph forum )  

  Από: Sprinter στις 18/06/2011 1:59 μμ.

Johnny love"
chris34"Φιλε Johnny Love μην πιανεσαι απο λεπτομερειες.
Καλο θα ηταν σου ξαναλεω να δωσεις λιγο χρονο στον εαυτο σου να δεις την "λειτουργια" του φορουμ μας και μετα μπορεις να πεις και να σχολιασεις οτι θελεις!
Ολοι εδω μεσα ειμαστε καλοπροαιρετοι μεχρι αποδειξεως του αντιθετου!!

Φιλικα παντα
chris34"




Φίλε μ Chris όπως σε κάθε forum λες την καλησπέρα σ στα μελοι και γνωρηζεσαι με τα υπολιπα μελοι . Τώρα χωρίς να έχει ιδέα ποιος είμαι ΚΤΛΠ χωρίς να γνωρίζει ο ένας τον άλλον μιλάς καλοπροερετα και όχι ειρωνικά . Διορθοσε με αν κάνω κάποιο λάθος !"


Ολόσωστα τα γράφεις.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Johnny love ( new member of triumph forum )  

  Από: Johnny love στις 18/06/2011 2:04 μμ.

Sprinter"
Johnny love"Δεν μου απαντησες . Δημοτικό τελικά;; Για αυτο δεν γράφεις ηλικία σου ρε mapet show ?? γ@μο τις φωτο έτσι . Πιστεύω καλύτερη δεν υπήρχε για εσένα να βάλεις ! Να σου πω απο apple ξέρεις τπτ η χωριό ;;"


Τα μήλα δε ξέρουν ορθογραφία κολλητέ? Ο μπαμπάς σου για τις επιδόσεις σου στη γραμματική σου πήρε το cbr το vstrom, το ipad και τώρα τον ψήνεις για τον τίγρη, ή λόγω που 'σαι καλό παιδί κι ευγενικό?"


Μμ αγγλικά δεν ξέρεις εε;; στο χοροί Απο οπυ καταβικες δεν είχατε γραμματηζομενους ε;; Επίδειξη δεν ξέρεις τι κάνω στην Ζωη μ για αυτο καληταιρα μην το προσπαθείς ! Νει ο μπαμπασ μου τα πηρε και εκτοσ απο τον τυγρη λεει να μου παρει και ενα εληκοπτερο τωρα που θα κλησω τα 20 !! Να σ πω μπάρμπα Απο forums ξέρεις γιατί ΕΣΥ σε λίγο θα αρχίσεις να βρηζεις κιόλας !!

Re: Johnny love ( new member of triumph forum )  

  Από: Johnny love στις 18/06/2011 2:06 μμ.

[quote="Sprinter":27nmd3x8]
Johnny love"
chris34"Φιλε Johnny Love μην πιανεσαι απο λεπτομερειες.
Καλο θα ηταν σου ξαναλεω να δωσεις λιγο χρονο στον εαυτο σου να δεις την "λειτουργια" του φορουμ μας και μετα μπορεις να πεις και να σχολιασεις οτι θελεις!
Ολοι εδω μεσα ειμαστε καλοπροαιρετοι μεχρι αποδειξεως του αντιθετου!!

Φιλικα παντα
chris34"




Φίλε μ Chris όπως σε κάθε forum λες την καλησπέρα σ στα μελοι και γνωρηζεσαι με τα υπολιπα μελοι . Τώρα χωρίς να έχει ιδέα ποιος είμαι ΚΤΛΠ χωρίς να γνωρίζει ο ένας τον άλλον μιλάς καλοπροερετα και όχι ειρωνικά . Διορθοσε με αν κάνω κάποιο λάθος !"


Ολόσωστα τα γράφεις.[/quote:27nmd3x8]

Σηγουρα έτσι ;; Όχι αν είναι τπτ πες μου να το αλλάξω !!!

Re: Johnny love ( new member of triumph forum )  

  Από: Sprinter στις 18/06/2011 2:06 μμ.

Οτι πείς μεγάλε!
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Johnny love ( new member of triumph forum )  

  Από: Johnny love στις 18/06/2011 2:09 μμ.

Τώρα δε μπορώ να καταλάβω αν αυτό είναι για να τον καλοπιάσεις ή να του την πεις; [/quote]
Πας καλα ρε σι . Θα σου άρεσε να είσαι 20-30-40 και να σ λεει ο άλλος δημοτικό ;; Είναι σαν να σου λεει τόσο ανορημος;; Τόσο παιδι ??? σηγα μην τον καλοπιανα !![/quote]

Μου 'κανες τα μούτρα κρέας. Το 'σηγά' και το 'ανόρημος' είναι κι αυτά του ipad ε? Καλά το 'σι' είναι ιταλικό δε το συζητάω.[/quote]

Εντάξει τώρα πήγαμε νήπιο !! Σε λίγο θα
Μου πεις θα το πω στον
Μπαμπά μ είναι ποιο δυνατός Απο εσένα και θα σε δηρει !!!

Re: Johnny love ( new member of triumph forum )  

  Από: Sprinter στις 18/06/2011 2:10 μμ.

Johnny love"
Μμ αγγλικά δεν ξέρεις εε;; στο χοροί Απο οπυ καταβικες δεν είχατε γραμματηζομενους ε;; Επίδειξη δεν ξέρεις τι κάνω στην Ζωη μ για αυτο καληταιρα μην το προσπαθείς ! Νει ο μπαμπασ μου τα πηρε και εκτοσ απο τον τυγρη λεει να μου παρει και ενα εληκοπτερο τωρα που θα κλησω τα 20 !! Να σ πω μπάρμπα Απο forums ξέρεις γιατί ΕΣΥ σε λίγο θα αρχίσεις να βρηζεις κιόλας !!"


Σε λίγο όμως, όχι ακόμα, περιμένω να διαβάσω κι άλλα. Μπας και σε χάσουμε και είσαι τεφαρίκι.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Johnny love ( new member of triumph forum )  

  Από: Johnny love στις 18/06/2011 2:15 μμ.

Sprinter"
Johnny love"
Μμ αγγλικά δεν ξέρεις εε;; στο χοροί Απο οπυ καταβικες δεν είχατε γραμματηζομενους ε;; Επίδειξη δεν ξέρεις τι κάνω στην Ζωη μ για αυτο καληταιρα μην το προσπαθείς ! Νει ο μπαμπασ μου τα πηρε και εκτοσ απο τον τυγρη λεει να μου παρει και ενα εληκοπτερο τωρα που θα κλησω τα 20 !! Να σ πω μπάρμπα Απο forums ξέρεις γιατί ΕΣΥ σε λίγο θα αρχίσεις να βρηζεις κιόλας !!"


Σε λίγο όμως, όχι ακόμα, περιμένω να διαβάσω κι άλλα. Μπας και σε χάσουμε και είσαι τεφαρίκι."


Κανε μου μια μετάφραση . Όχι ρε πας καλα δεν με χάνετε . Μήλα παλικάρι μου όπως μιλάς ΕΣΥ μην ανισηχεις ! Κατανοώ το επίπεδο σ και συμφονω σε όλα όλα μαζυ σ .

Re: Johnny love ( new member of triumph forum )  

  Από: Sprinter στις 18/06/2011 2:17 μμ.

Α εντάξει, τώρα αρχίζουμε να τα βρίσκουμε. Κι ανησύχησα πως δε θα συννενοηθούμε.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Johnny love ( new member of triumph forum )  

  Από: Costas στις 18/06/2011 2:18 μμ.

Καλώς ήρθες