hello στη τρελοπαρεα

hello στη τρελοπαρεα  

  Από: devil στις 12/09/2014 7:12 μμ.

Χαιρετώ την όμορφη Triumpοπαρεα. Είμαι μέλος από τα παλιά. Devil και είχα ένα υπέροχο street triple. Δύσκολες εποχές και καταστάσεις με έκαναν να πουλήσω την αγάπη μου. Πέρασαν χρόνια αλλά μου λείπει, αυτά τα δύο υπέροχα ματιά (φανάρια) κάθε φορά που τα κοίταζα μου έφτιαχναν τη μέρα. Πέρασαν μηχανές από τα χέρια μου, αλλά καμία δεν με γέμισε όσο το 675. Έτσι είπα να ξαναγυρίσω στη οικογένεια. Ελπίζω να με υποδεχτειται πίσω, μιας και αν δεν χάσεις κάτι δεν το εκτιμάς. Και έχασα. Καλές βόλτες και πάντα όρθιοι. Θα χαρώ να σας βοηθήσω όσο μπορώ και όπως μπορώ. Nic.

Re: hello στη τρελοπαρεα  

  Από: kostas1975 στις 12/09/2014 9:25 μμ.

devil"Χαιρετώ την όμορφη Triumpοπαρεα. Είμαι μέλος από τα παλιά. Devil και είχα ένα υπέροχο street triple. Δύσκολες εποχές και καταστάσεις με έκαναν να πουλήσω την αγάπη μου. Πέρασαν χρόνια αλλά μου λείπει, αυτά τα δύο υπέροχα ματιά (φανάρια) κάθε φορά που τα κοίταζα μου έφτιαχναν τη μέρα. Πέρασαν μηχανές από τα χέρια μου, αλλά καμία δεν με γέμισε όσο το 675. Έτσι είπα να ξαναγυρίσω στη οικογένεια. Ελπίζω να με υποδεχτειται πίσω, μιας και αν δεν χάσεις κάτι δεν το εκτιμάς. Και έχασα. Καλές βόλτες και πάντα όρθιοι. Θα χαρώ να σας βοηθήσω όσο μπορώ και όπως μπορώ. Nic."

Γουελκαμ !!!

Re: hello στη τρελοπαρεα  

  Από: fotisz750 στις 12/09/2014 11:43 μμ.

nick η μηχανη σου ζει και βασιλευει με στοργη και προδερμ.....

Re: hello στη τρελοπαρεα  

  Από: devil στις 13/09/2014 4:53 πμ.

Πωπω τι είπες τώρα.. Ανέβασε φοτο.

Re: hello στη τρελοπαρεα  

  Από: DimSTriple στις 13/09/2014 7:27 μμ.

Δεν εισαι ο μονος φιλε. Στη δικη μου τη περιπτωση περασαν 10 ολοκληρα χρονια να επιστρεψω στην εταιρια με την ιδια μοτοσυκλετα! Καλως ηλθες λοιπον!

Re: hello στη τρελοπαρεα  

  Από: devil στις 13/09/2014 8:43 μμ.

10 χρόνια ε. Καταλαβαίνω την αγάπη. Πραγματικά δεν ξέρω τι σου κάνει η Triumph αλλά δεν υπάρχει γυρισμός μετά.. Χαχαχα