alohaaaa

alohaaaa  

  Από: elf στις 27/08/2009 10:18 πμ.

γεια χαρα σε ολους.ευρωπαιος ειμαι και εγω κατοχος ενος ducati monster 696 εδω κ ενα χρονο..ηρθε ομως η στιγμη που καταλαβα τις αναγκες μου τις οποιες δε καλυπτει το μονστερακι..καλο χρυσο κ αγιο(κορυφαιο για την κατηγορια του για μενα μαζι με το triple) αλλα σαν πρωτη μηχανη δεν ηταν κ η καλυτερη επιλογη..για να μη το κουραζω η ζυγαρια γερνει προς τον τιγρη που τον εκανα τεστ ραιντ και ενθουσιαστηκα..ενιωσα οτι το οδηγουσα χρονια αυτο το μοτορι..εκτοτε δεν υπαρχει μερα που να μην με εχω φανταστει πανω στη σελα του..το μονο κομματι που με εμποδιζει πλεον ειναι το οικονομικο..δε ξερω ποτε..ελπιζω συντομα να καταφερω να το αποκτησω γιατι καθε μερα που περναει ειναι ψυχοφθορα..

Re: alohaaaa  

  Από: denthnpalevw στις 27/08/2009 10:54 πμ.

αν ειχες κανει την σωστη επιλογη απο την αρχη τωρα δεν θα τα ειχαμε αυτα....

street triple επρεπε να παρεις που ειναι κ ταξιδιαρικο..........
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: alohaaaa  

  Από: vagtyrp στις 27/08/2009 11:31 πμ.

καλήμέρα και καλώς ήρθες. με το καλό να τον αποκτήσεις τον τίγρη.κοίτα και τις αγγελείες στο φόρουμ, κάποιοι πουλάνε τίγριδες και μπορεί να σε βολεύει.

Re: alohaaaa  

  Από: HelenKoR στις 27/08/2009 3:28 μμ.

Hola elf !

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: alohaaaa  

  Από: ATN PANOS στις 28/08/2009 3:41 μμ.

καλως ηρθες φιλε
καλα χιλιομετρα
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: alohaaaa  

  Από: bonnie στις 15/09/2009 8:07 μμ.

ακομα με το 696 στα χερια εισαι εσυ???
ελα να αλλαζουμε σιγα σιγα!!! σημερα ημουν στην triumph, επρεπε να εχεις ηδη στα χερια σου ενα triple R!!
οσο για το αλλο 675 που με ρωτησες.. δεν εχω ιδεα! επαιζε σαν προοπτικη καποια στιγμη στην αγορα, αλλα πρακτικα δεν ξερω ποτε κ πως... ισως ξερουν περισσοτερα τα παιδια εδω μεσα..
θα ερθεις την κυριακη Δρεπανο??
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: alohaaaa  

  Από: Piki στις 15/09/2009 9:42 μμ.

elf"696"
Το 675 είναι μικρότερος αριθμός αλλά...
Kαλώς όρισες έστω και σαν μελλοντικός triumphistas.
όποιος φυλάει τα ρούχα του και έχει τα μισά,
να προσέχει χρειάζεται διπλά!

Re: alohaaaa  

  Από: maik30 στις 15/09/2009 10:14 μμ.

καλως ηρθες.

Re: alohaaaa  

  Από: grgasteus στις 15/09/2009 11:03 μμ.

bonnie"ακομα με το 696 στα χερια εισαι εσυ???
ελα να αλλαζουμε σιγα σιγα!!! σημερα ημουν στην triumph, επρεπε να εχεις ηδη στα χερια σου ενα triple R!!
οσο για το αλλο 675 που με ρωτησες.. δεν εχω ιδεα! επαιζε σαν προοπτικη καποια στιγμη στην αγορα, αλλα πρακτικα δεν ξερω ποτε κ πως... ισως ξερουν περισσοτερα τα παιδια εδω μεσα..
θα ερθεις την κυριακη Δρεπανο??
"

εμένα η γυναίκα δεν ξανάρχεται μαζί μου στην αντιπροσωπεία της triumph γιατί λέει έχει βαρεθεί να την αγριοκοιτάζουν και τελικά να μην το αγοράζω (το R) εννοείται...
που θα πάει όμως . . .
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: alohaaaa  

  Από: bonnie στις 15/09/2009 11:26 μμ.

grgasteus"εμένα η γυναίκα δεν ξανάρχεται μαζί μου στην αντιπροσωπεία της triumph γιατί λέει έχει βαρεθεί να την αγριοκοιτάζουν και τελικά να μην το αγοράζω (το R) εννοείται...
που θα πάει όμως . . ."


δοκιμασες να την πας μια βολτα με το R??
εγω επαθα κοκομπλοκο την πρωτη φορα που το οδηγησα.. εμεινα αγρυπνη 2 βραδια.. αχχχχ...
ολο παω κ το κοιταζω σαν χαζη...
αν παλι δεν ψηνεται η κοπελα, συνεχισε να πηγαινεις μονος σου βολτες εκει.. καλο κανει το οφθαλμολουτρο, δεν εβλαψε ποτε κανεναν! μακαρι να το παρεις παντως, ειναι απιθανο μηχανακι!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: alohaaaa  

  Από: grgasteus στις 26/10/2009 1:29 μμ.

Υπάρχει θεός τελικά......σήμερα μου ανακοίνωσε οτι τελικά θέλει να πάμε βόλτα το R αλλά που θα το βρώ για test ride ! ! !
Υπάρχει θεός σας λέω...πιστέψτε.
Και το τρελό είναι οτι εγώ της είπα να πάρω μεταχείρα αφου δε χαλάει δε σπάει αλλά επιμένει στα 9500 του καινούργιου ! ! !
Όπως λέει και ο Ζερβάκης...."δεν πάμε καλά"

Bonnie,
δεν την πας εσύ μια βόλτα γιατί εγώ έχω πρόβλημα με τον δεξιό καρπό πάνω στο R
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: alohaaaa  

  Από: bonnie στις 26/10/2009 5:54 μμ.

αααανετα!!!
μηπως ομως της αρεσει τοσο πολυ που μετα θα θελει μονο εμενα για βολτες?? χεχεχεχεχε

περνα μια βολτα απο τα παιδια στην Μιχαλακοπουλου, παιζει ενα triple R συνηθως για βολτα..
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: alohaaaa  

  Από: grgasteus στις 26/10/2009 11:59 μμ.

..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: alohaaaa  

  Από: bonnie στις 27/10/2009 12:02 πμ.



(just joking! )
στριβω, αρα υπαρχω...