χρονια ολακερα το αναζητουσα το πηρα απο δω

Re: χρονια ολακερα το αναζητουσα το πηρα απο δω  

  Από: dimchrist στις 30/05/2013 10:37 πμ.

Κόστος για την καδένα δεν θυμάμαι. Το ποσό ήταν νορμαλ. Τα πηνία είναι απαγορευτικά.
Η Jardine είναι απίστευτη (μετά την Arrow πάντα ).

Triple Way

Re: χρονια ολακερα το αναζητουσα το πηρα απο δω  

  Από: johnygalan στις 30/05/2013 6:38 μμ.

Καλώς ήρθες
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: χρονια ολακερα το αναζητουσα το πηρα απο δω  

  Από: PlagiastoArni στις 30/05/2013 8:59 μμ.

dimchris"Κόστος για την καδένα δεν θυμάμαι. Το ποσό ήταν νορμαλ. Τα πηνία είναι απαγορευτικά.
Η Jardine είναι απίστευτη (μετά την Arrow πάντα )."


thx again. έχω άλλες δύο

1 βεντιλατερ δεν ανάβει όταν είναι σβηστή ε?
2 πόσα χλμ σου έχει βγάλει με αναμμένο το λαμπάκι της βενζίνης?
3 ένας φίλος προτίθεται να μου δώσει το μονόσελό του που είναι κόκκινο, μήπως ξέρουμε αν μπορώ να το βάψω να το χω γω?
4 ΤΡΑΚ ΝΤΕΥ ΤΖΑΜΠΑ??? αρχίζει και μ'αρέσει το concept ... <---- για εδώ έψαχνα emoticon smoking ...


5 άρα με τα ηλεκτρικά λίγο επίφοβα τα xenon ε?


τζάμπα πίστα... και δε το ξερα (θυμόμουνα) τσ τσ τσ

δηλαδή μπαίνω μέσα και γυρνάω αβέρτα ε??

Re: χρονια ολακερα το αναζητουσα το πηρα απο δω  

  Από: nfot στις 30/05/2013 11:38 μμ.

xenon εχει το δικο μου, σχεδον απο τοτε που το αγορασα και εχει 20.000+ χλμ τωρα. Τα πηνια τα αλλαξα παντως, εντος εγγυησης ευτυχως.
Δεν μπορω να καταλαβω ομως γιατι τα συσχετιζεις.
Και στο Fazer εβαλα xenon, σχεδον οταν το αγορασα. Και σε αυτο αλλαξα πηνια, αλλα στα 65.000+ χλμ.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: χρονια ολακερα το αναζητουσα το πηρα απο δω  

  Από: dimchrist στις 31/05/2013 10:39 πμ.

1. Δεν θυμάμαι...
2. Περίπου 40χλμ. Έχει περίπου 3 λίτρα ρεζέρβα.
3. Μπορείς να το βάψεις. Είναι δύο σώματα. Εσύ θες μόνο το πλαστικό που αφαιρείται.
4. Είναι πολύ καλή κίνηση του Πιερράκου το τσάμπα track day
5. Δεν ξέρω αν μπορείς να τα συσχετίσεις. Πάντως ποτέ δε μου άρεσαν τα xenon. Πιο πολύ θα με ενδιέφερε αν ήθελα να βελτιώσω τα φώτα να βάλω κιτ και για τα δύο σώματα να δουλεύουν ταυτόχρονα.
http://www.triumph675.net/forum/showthread.php?t=31374
http://www.squaredeals-ltd.co.uk/triump ... 6759-p.asp

Triple Way

Re: χρονια ολακερα το αναζητουσα το πηρα απο δω  

  Από: PlagiastoArni στις 31/05/2013 8:36 μμ.

nf"xenon εχει το δικο μου, σχεδον απο τοτε που το αγορασα και εχει 20.000+ χλμ τωρα. Τα πηνια τα αλλαξα παντως, εντος εγγυησης ευτυχως.
Δεν μπορω να καταλαβω ομως γιατι τα συσχετιζεις.
Και στο Fazer εβαλα xenon, σχεδον οταν το αγορασα. Και σε αυτο
αλλαξα πηνια, αλλα στα 65.000+ χλμ."



Οχι με τα πηνια με τα ηλεκτρικά γενικότερα. Η δική μου μπαταρία είναι 7αρα ακόμα, και τα xenon στην αρχή τραβάνε αρκετό ρεύμα και σίγουρα δεν είναι για σβήσε άναψε ολη την ώρα.

Για το πηνιο αν έρθει και σε μενα στα 65+ δε θα χω κανένα παράπονο.

Re: χρονια ολακερα το αναζητουσα το πηρα απο δω  

  Από: PTiger800 στις 01/06/2013 12:17 πμ.

PlagiastoArni"τζάμπα πίστα... και δε το ξερα (θυμόμουνα) τσ τσ τσ

δηλαδή μπαίνω μέσα και γυρνάω αβέρτα ε?? "


Ok, δεν πληρώνεις συμμετοχή. Αν έχεις δερμάτινα, μπότες και γάντια δεν πληρώνεις ούτε αυτά.
Βενζίνη βέβαια θα κάψεις και μέχρι τα Μέγαρα θα πρέπει να φτάσεις.

Μπαίνεις μέσα με το γκρούπ που σε έχουν βάλει και γυρνάς για 20 λεπτά. Μετά μπαίνουν διαδοχικά τα υπόλοιπα γκρουπ και μετά ξαναμπαίνεις με το δικό σου. Προφανώς αν η ερώτηση είχε χιουμοριστικό χαρακτήρα, οι εξηγήσεις μου περιττεύουν, αλλά ας είναι. Καλύτερα να περισσεύουν παρά να λείπουν.
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: χρονια ολακερα το αναζητουσα το πηρα απο δω  

  Από: PlagiastoArni στις 01/06/2013 3:51 πμ.

PTiger800"
PlagiastoArni"τζάμπα πίστα... και δε το ξερα (θυμόμουνα) τσ τσ τσ

δηλαδή μπαίνω μέσα και γυρνάω αβέρτα ε?? "


Ok, δεν πληρώνεις συμμετοχή. Αν έχεις δερμάτινα, μπότες και γάντια δεν πληρώνεις ούτε αυτά.
Βενζίνη βέβαια θα κάψεις και μέχρι τα Μέγαρα θα πρέπει να φτάσεις.

Μπαίνεις μέσα με το γκρούπ που σε έχουν βάλει και γυρνάς για 20 λεπτά. Μετά μπαίνουν διαδοχικά τα υπόλοιπα γκρουπ και μετά ξαναμπαίνεις με το δικό σου. Προφανώς αν η ερώτηση είχε χιουμοριστικό χαρακτήρα, οι εξηγήσεις μου περιττεύουν, αλλά ας είναι. Καλύτερα να περισσεύουν παρά να λείπουν. "


Οπως και να χει επειδη δεν εχω τυχει σε αντιστοιχο event, δεν ημουν σιγουρος αν υπαρχουν γκρουπ η μπαινεις οπως μια καθημερινη στις Σερρες (οσο θες μενεις δηλαδη). και παλι κριμα που δε θα μπορω 6 ιουνιου θα γνωριζα και πολλους απο σας, αλλα θα γινει αλλη φορα!

Re: χρονια ολακερα το αναζητουσα το πηρα απο δω  

  Από: Γιωργος στις 04/06/2013 8:37 μμ.

καλως ήρθες φιλε και ευχομαι να το χαρεις το εργαλειο

Re: χρονια ολακερα το αναζητουσα το πηρα απο δω  

  Από: efthvag στις 06/06/2013 12:30 μμ.

Konnichi wa! (καλημέρα)
Τα αυτοκόλλητά μου σας φταίξανε ολονών, που λέγατε όλοι "τι ωραίο" και "πού το βρήκες?" Θα με πείτε τώρα και κάγκουρα! αλλά έτσι είναι άμα φύγει το αρνί από το κοπάδι...(αρνί είπα? τυχαίο? χαχαχα)

Έβγαλες μέχρι και τις αγγλικές σημαίες βρε βέβηλεεεεεεε!!!!

Ευχαριστώ για την καλή πρόθεση να με παίρνεις μαζί σου, αλλά εγώ σε αυτό το κατσίκι συνεπιβάτης δεν καβαλάω
Άσε που γενικά έχω το μικρόβιο να μην ανεβαίνω συνοδηγός εύκολα πλέον (θα με νοιώθετε οι περισσότεροι)
Και είναι και το θέμα του ΤΡΙκάβαλου, που πολύ σωστά εντόπισε ο φίλτατος Πάνος

Ετοιμάζομαι πάντως, κάνω πρόβες στο...σχίσιμο του ματιού....το νου σας...ΕΡΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: χρονια ολακερα το αναζητουσα το πηρα απο δω  

  Από: PlagiastoArni στις 27/06/2013 12:42 πμ.

efthvag"Konnichi wa! (καλημέρα)
Τα αυτοκόλλητά μου σας φταίξανε ολονών, που λέγατε όλοι "τι ωραίο" και "πού το βρήκες?" Θα με πείτε τώρα και κάγκουρα! αλλά έτσι είναι άμα φύγει το αρνί από το κοπάδι...(αρνί είπα? τυχαίο? χαχαχα)

Έβγαλες μέχρι και τις αγγλικές σημαίες βρε βέβηλεεεεεεε!!!!

Ευχαριστώ για την καλή πρόθεση να με παίρνεις μαζί σου, αλλά εγώ σε αυτό το κατσίκι συνεπιβάτης δεν καβαλάω
Άσε που γενικά έχω το μικρόβιο να μην ανεβαίνω συνοδηγός εύκολα πλέον (θα με νοιώθετε οι περισσότεροι)
Και είναι και το θέμα του ΤΡΙκάβαλου, που πολύ σωστά εντόπισε ο φίλτατος Πάνος

Ετοιμάζομαι πάντως, κάνω πρόβες στο...σχίσιμο του ματιού....το νου σας...ΕΡΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ "


Εσυ τελικα το πηρες το εργαλειο η ακομα αμηχανος? Αυτο το bandit ειναι τυχαιο?

Re: χρονια ολακερα το αναζητουσα το πηρα απο δω  

  Από: efthvag στις 28/06/2013 2:10 μμ.

PlagiastoArni" Αυτο το bandit ειναι τυχαιο?"

Τυχαίο? Δε νομίζω ...όπως τα βλέπεις στο προφίλ μου...
Ελπίζω και Τυχερό
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: χρονια ολακερα το αναζητουσα το πηρα απο δω  

  Από: PlagiastoArni στις 30/06/2013 4:37 μμ.

efthvag"
PlagiastoArni" Αυτο το bandit ειναι τυχαιο?"

Τυχαίο? Δε νομίζω ...όπως τα βλέπεις στο προφίλ μου...
Ελπίζω και Τυχερό "

Καλοριζικο και καλοταξιδο λοιπον! Νομιζω ο συνεπιβατης θα το εκτιμησει παρα πολυ!