Χαιρετώ..!

Χαιρετώ..!  

  Από: tc-drift στις 12/04/2013 12:02 μμ.

Χαιρετώ την παρέα παιδιά..!

Εγώ δεν εxω Triumph, είμαι λίγο νέος ακόμα για στριγκάκια..

τα γουστάρω μεν αλλά σε αυτή τη φάση είμαι με Bandit 650. Στο μέλλον βλέπουμε..

Χάζευα κάποιες ωραίες σας εκδρομές και σαν λάτρης του δίτροχου και του ταξιδιού γράφτηκα να σας πω μια καλημέρα και καλά ταξίδια!

Μέσα βεβαια στις φάτσες έκοψα και ένα παλιόφιλο! Χαμένος τα τελευταία χρόνια, σειρά μου στον στρατό και φίλος.

Μηχανόβιος γιαλατζί βρε παιδι μου.. , κάτι παλιο-Kawasakia είχε, ένα KLE αν θυμάμαι καλά και μετά ήταν πολύ γλήγορος και πήρε ένα ZX6 , αλλά τώρα ωρίμασε βλέπω μοτοσυκλετιστικά και πήρε ένα 1050..

Φίλε Θοδωρή (νομίζω THEOZED εδώ) πολλά χαιρετίσματα,Βαγγέλης, χαθήκαμε!

Ευκαιρία σε καμιά επόμενη βόλτα εδώ να τα πούμε, να γράψουμε πάλι και κάνα χλμ!

Re: Χαιρετώ..!  

  Από: Costas στις 12/04/2013 12:11 μμ.

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Βαγγέλη!

Δεν πειράζει που δεν έχεις Triumph, σε δεχόμαστε και έτσι. Άλλωστε κανείς δεν είναι τέλειος

Καλά χιλιόμετρα!

Re: Χαιρετώ..!  

  Από: tc-drift στις 12/04/2013 12:16 μμ.

Costas"Καλώς ήρθες στην παρέα μας Βαγγέλη!

Δεν πειράζει που δεν έχεις Triumph, σε δεχόμαστε και έτσι. Άλλωστε κανείς δεν είναι τέλειος

Καλά χιλιόμετρα!"


Εχω ομως φιλους που εχουν Triumph και τους παρηγορω..

Κατι ειναι κι αυτο..

Πλακιτσα,πλακίτσα, να χαιρεστε τα πιστολια σας!

Τους άγγλους δεν τους χωνεύω αλλά έχουν βγάλει απίστευτα μοντέλα. Απο το ΄διαχρονικό πλέον 1050, το εκπληκτικά Street Triple-Speed Triple, μέχρι τα αδικημένα ST και το κορυφαίο Daytona! Και φυσικά η ονείρωξη κάθε κλασσικού Bonnie! ΑΝ είχε βγάλει και TIGER 675 θα είχα πάρει κι εγώ ένα..

Re: Χαιρετώ..!  

  Από: johnygalan στις 12/04/2013 10:32 μμ.

Καλώς ήρθες
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Χαιρετώ..!  

  Από: Theozed στις 13/04/2013 12:07 πμ.

c-drif"Χαιρετώ την παρέα παιδιά..!



...Φίλε Θοδωρή (νομίζω THEOZED εδώ) πολλά χαιρετίσματα,Βαγγέλης, χαθήκαμε!

Ευκαιρία σε καμιά επόμενη βόλτα εδώ να τα πούμε, να γράψουμε πάλι και κάνα χλμ!"


Καλησπέρα Βαγγέλη παλιόφιλε! Τί σου είναι τα φόρουμ και οι μοτοσυκλέτες ε; Ενώνουν τους ανθρώπους!

Καλώς όρισες στο παρεάκι του Forum Triumph Hellas

Δεν έχουμε θέματα με "αλλόθρησκους" εδώ μέσα. Υπάρχει μια θέση για όλα τα καλά παιδιά.


Και από εκδρομές, γίνεται παιχνίδι, ειδικά τώρα που φτιάχνει κι ο καιρός. Θα κάνουμε και μια μέσα στον Απρίλιο. Θα σε τσιγκλήσω μπας και μπορέσεις να έλθεις, να γνωρίσεις και τα υπόλοιπα παιδιά.

Μέχρι τότε, ραντεβού στην καφεδοσυνάντηση της ερχόμενης Τετάρτης

Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Χαιρετώ..!  

  Από: tc-drift στις 13/04/2013 11:24 πμ.

Theozed"
c-drif"Χαιρετώ την παρέα παιδιά..!



...Φίλε Θοδωρή (νομίζω THEOZED εδώ) πολλά χαιρετίσματα,Βαγγέλης, χαθήκαμε!

Ευκαιρία σε καμιά επόμενη βόλτα εδώ να τα πούμε, να γράψουμε πάλι και κάνα χλμ!"


Καλησπέρα Βαγγέλη παλιόφιλε! Τί σου είναι τα φόρουμ και οι μοτοσυκλέτες ε; Ενώνουν τους ανθρώπους!

Καλώς όρισες στο παρεάκι του Forum Triumph Hellas

Δεν έχουμε θέματα με "αλλόθρησκους" εδώ μέσα. Υπάρχει μια θέση για όλα τα καλά παιδιά.


Και από εκδρομές, γίνεται παιχνίδι, ειδικά τώρα που φτιάχνει κι ο καιρός. Θα κάνουμε και μια μέσα στον Απρίλιο. Θα σε τσιγκλήσω μπας και μπορέσεις να έλθεις, να γνωρίσεις και τα υπόλοιπα παιδιά.

Μέχρι τότε, ραντεβού στην καφεδοσυνάντηση της ερχόμενης Τετάρτης

"


Όπου μπορώ θα προσπαθήσω να τα πούμε..

Re: Χαιρετώ..!  

  Από: Theozed στις 14/04/2013 12:17 πμ.

c-drif"
Όπου μπορώ θα προσπαθήσω να τα πούμε.. "



Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Χαιρετώ..!  

  Από: nfot στις 14/04/2013 2:51 μμ.

Tc Drift, βρε απο ποιο αλλο forum σε ξερω;
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Χαιρετώ..!  

  Από: patapios στις 27/04/2013 8:34 πμ.

Καλωσηρθες νεε μου

Re: Χαιρετώ..!  

  Από: Γιωργος στις 04/06/2013 8:23 μμ.

καλως ήρθες και οταν βαλεις μποξερακι θα παρεις και εσυ ΤRIUMPH