Σας χαιρετω ολους!

Σας χαιρετω ολους!  

  Από: AlexKC στις 12/05/2012 1:17 πμ.

Γεια σας παιδια! Ονομαζομαι Αλεξανδρος και μενω Μαρουσι Αθηνα. Εκανα join την ομαδα σας γιατι ειναι στα αμεσα σχεδια μου να αγορασω ενα Tiger 1050. Μεταχειρισμενο γιατι οπως ξερουμε ολοι δεν ειναι καιροι για μεγαλα ανοιγματα! Αυτη τη στιγμη κινουμαι με ενα παπι Daytona το οποιο αγορασα αναγκαστηκα γιατι μου εκλεψαν το TDM που ειχα πριν δυο χρονια . Εκανα υπομοη μεχρι να ξεχρεωσω την μηχανη (δυστυχως χρωσταγα ακομα το δανειο οταν μου την κλεψανε) και τωρα ειμαι σε φαση να αγορασω τον τιγρη. Ευχομαι σε ολους μας καλα χιλιομετρα και οταν με το καλο αποκτησω το καινουριο οχημα να σας δω και απο κοντα σε καμια συγκεντρωση να το γιορτασουμε ολοι μαζι

Re: Σας χαιρετω ολους!  

  Από: mastersam13 στις 12/05/2012 2:59 πμ.

Tο πρώτο βήμα το έκανες (Daytona έστω και παπί )
Καλώς ήρθες και με το καλό ο τίγρης.
Πάρε όποιον θές μόνο να'ναι μαύρος
Ευτυχία δεν είναι να κάνεις αυτό που θέλεις, αλλά να μην κάνεις αυτό που δεν θέλεις.

Ζαν-Ζακ Ρουσσώ

Re: Σας χαιρετω ολους!  

  Από: HelenKoR στις 12/05/2012 8:46 πμ.

Καλώς όρισες Αλέξανδρε!

Με το καλό να πάρεις ο,τι αγαπάς και να μην σου ξανασυμβεί τέτοια ατυχία όπως με το tdm.

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Σας χαιρετω ολους!  

  Από: Ecobill στις 12/05/2012 11:48 πμ.

Wellcome Alex

Με το καλό να την πάρεις αν και στις συναντήσεις μας δεχόμαστε και...αλλόθρησκους

Re: Σας χαιρετω ολους!  

  Από: johnygalan στις 12/05/2012 4:37 μμ.

Καλώς ήρθες και με το καλό να αποκτήσεις το τιγράκι σου
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Σας χαιρετω ολους!  

  Από: Γιωργος στις 17/05/2012 9:23 πμ.

Καλώς τον και άντε με το καλό

Re: Σας χαιρετω ολους!  

  Από: mixalakis στις 17/05/2012 10:20 πμ.

Re: Σας χαιρετω ολους!  

  Από: AlexKC στις 19/05/2012 9:08 μμ.

Παιδες αγορασα τον τιγρη (1050) χτες το πρωι και πρεπει να σας πω οτι εχω χεστει πανω μου απ την χαρα μου!
Μεταχειρισμενο, 6ος του 2009 με 16 χιλιαδες χλμ (ο τυπος ειχε αμαξι και παπι). Ειναι σε αψογη κατασταση!
Δυο πραγματα εχω να παρατηρησω: πινει σαν διαολος την βενζυνη η εμενα μου φανηκε? Το γεμησα χτες (10 μπαρες - στην καρδια μου βαζω μπαρες!)και σημερα ειναι ηδη 3 λιγοτερες και εχω κανει την διαδρομη μαρουσι ερμου (κεντρο) 4 φορες! και μην πειτε οτι ετρεχα γιατι πηγαινα σαν κοτα μιας και το καβαλαω 1η φορα!
Και δευτερον τι λαστιχα να του βαλω που θελω να τα αλλαξω?
Σας ευχαριστω!

Re: Σας χαιρετω ολους!  

  Από: HelenKoR στις 19/05/2012 9:14 μμ.



Δεν θα πούμε οτι έτρεχες αλλά και το σταμάτα-ξεκίνα είναι πέιν ιν δε ας.
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Σας χαιρετω ολους!  

  Από: HelenKoR στις 19/05/2012 9:16 μμ.

A! Και καλορίζικο!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Σας χαιρετω ολους!  

  Από: leonithastz στις 19/05/2012 9:17 μμ.

κατά ρχας καλορίζικο και πάντα όρθιοι (παρ το όπως θέλεις)
ναιαιαιαι καίει αλλά δίνει κιόλας
να είσαι καλά και καλή συνέχεια
[size=200:1w8ajxcf]μη σκας για ότι μπορείς να διορθώσεις και για ότι, δεν μπορείς να διορθώσεις

Re: Σας χαιρετω ολους!  

  Από: Tigris3 στις 19/05/2012 10:08 μμ.

Καλορίζικο και πρόσεχέ το πολύ (κλειδαμπαρώματα, κουκούλες, συναγερμούς, κλπ).
Μέσα στην πόλη θα κάψει όσο να 'ναι περισσότερο. Εμένα παίζει από 7-9 lt/100χλμ (ανάλογα πως πάω).

Από λάστιχα φόραγα τα Dunlop Sportsmart και μου έβγαλαν 17000χλμ. Καλό λάστιχο από άποψη κρατήματος (και μεγάλη διάρκεια ζωής) αλλά πολύ κούνημα το τιμόνι. Τώρα φοράω τα καινούργια Bridgestone S20. Επίσης πολύ καλό λάστιχο, θα έλεγα λίγο καλύτερο από τα Dunlop.

Re: Σας χαιρετω ολους!  

  Από: AlexKC στις 20/05/2012 5:12 μμ.

mastersam13"Tο πρώτο βήμα το έκανες (Daytona έστω και παπί )
Καλώς ήρθες και με το καλό ο τίγρης.
Πάρε όποιον θές μόνο να'ναι μαύρος
"


Πηρα λευκο...αλλα ωραιο και το μαυρο , δεν λεω!