Νεος οδηγός ....Νεο απόκτημα

Re: Νεος οδηγός ....Νεο απόκτημα  

  Από: Γιωργος στις 24/09/2013 11:09 πμ.

καλως τον και καλο κουραγιο μεχρι να τη συνηθησεις

Re: Νεος οδηγός ....Νεο απόκτημα  

  Από: geod στις 25/09/2013 1:50 μμ.

Συνήθεια είναι φίλε μου ! Φίλος μου πήγε απο παπί σε Ζ750 ! καλό θα ήταν να κάνεις βολτίτσες μόνος σου στην αρχή κυρίως βραδινές ώρες σε δρόμους που δεν έχει πολύ κίνηση για να το μάθεις καλύτερα !

Re: Νεος οδηγός ....Νεο απόκτημα  

  Από: orange στις 25/09/2013 4:49 μμ.

geod"Συνήθεια είναι φίλε μου ! Φίλος μου πήγε απο παπί σε Ζ750 ! καλό θα ήταν να κάνεις βολτίτσες μόνος σου στην αρχή κυρίως βραδινές ώρες σε δρόμους που δεν έχει πολύ κίνηση για να το μάθεις καλύτερα !"


Πάρα πολύ καλή πρόταση!!!

Ακόμα και αν πέσεις δεν θα σε δει κανείς και γλυτώνεις την ξεφτίλα!!!

Είμαι σίγουρος ότι τώρα που μιλάμε, ο Λάμπρος θα έχει ξεπεράσει το αρχικό σοκ!

Re: Νεος οδηγός ....Νεο απόκτημα  

  Από: epistimon στις 26/09/2013 1:06 πμ.

καλοριζικη και καλοταξιδι φιλε μου.ολα ειναι θεμα συνηθειας μονο μη βιαστεις να της παρεις τον αερα γιατι δε συγχωρει.προσεχε οχι μονο τον εαυτο σου αλλα και τους γυρο σου.αμα εχεις συνεση στην οδηγηση σου ολα θα πανε μια χαρα.καλες βολτες

Re: Νεος οδηγός ....Νεο απόκτημα  

  Από: captainl στις 29/09/2013 5:35 μμ.

Μπορω να πω οτι ακουσα ολες τις συμβουλες σας!!! Τα αποτελεσματα ειναι πολυ ικανοποιητικα!!!!!! Εχω κανει σχεδον 1000 χλμ.....!!!! Εκανα και την αλλαγη λαδιου τις και αργα αργα νομιζω οτι την μαθαινω!!! Αγορασα και μανιταρακια (lsl) !!!! Σε ολα αυτα τα χιλιομετρα προσπαθησα να τα κανω οσο μπορω με δευτερο ατομο για να μαθω με βαρος! Διαπιστωσα οτι οσο παταω το ποδι πιο πολυ μπορω να την χειριστω καλυτερα. Μπηκα σε κινηση , εκανα κατι σφηνες και ολα καλα!!

Re: Νεος οδηγός ....Νεο απόκτημα  

  Από: Polymhxanos στις 29/09/2013 5:51 μμ.

captainl"Το καταλαβα απο την πρωτη στιγμη οτι πρεπει να εχω το μυαλο μου στο δεξι μου καρπο !!!!!!"


Στοιχειώδης ανατομία του ανθρώπινου σώματος, και όλων των θηλαστικών, το μυαλό βρήσκεται μέσα στο κρανίο στο κεφάλι, και για αυτό λέγεται και εγκέφαλος. Αν ήταν στο δεξί καρπό, θα ήταν πολύ άβολη η βιολογία μας.



Καλοτάξιδο!
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html