Καλως σας βρηκα!

Re: Καλως σας βρηκα!  

  Από: bonnie81 στις 21/05/2010 6:56 μμ.

Σε ευχαριστω....λοιπον απο μια μικρη βολτα ως τη γλυφαδα,εχω να δηλωσω...απιστευτος ηχος!!!!το εχω πει και θα το λεω συνεχεια!
κατα τα αλλα εχεις δικιο bonnie για το ποσο ευκολη ειναι στην οδηγηση...σχεδον παπι!αλλα για το πηγαινε ελα το καθημερινο μαλλον θα κρατησω το κανονικο παπι!!!οχι τιποτα αλλο αλλα την λυπαμαι!
απο οτι μπορεσα να αντιληφθω το φορτε της ειναι να ρολαρει με 5η και 70-80 χιλιομετρα!!!
αχ αυτος ο παλιοκαιρος!

Re: Καλως σας βρηκα!  

  Από: bonnie στις 21/05/2010 7:08 μμ.

εγω την εχω κατι λιγοτερο απο 2 χρονια...
αρχικα ειχα κρατησει κ ενα xr που ειχα για μεσα στην πολη.. αλλα τελικα το πουλησα. η μπονιτσα κανει τα παντα. τωρα γραφει πανω 38.000χλμ... εκ των οποιων περιπου το 1/3 ειναι μεσα στην πολη... ανετοτατα!!

ελισσεται χωρις προβλημα, απλα δεν θελει αναψε-σβησε ολη την ωρα.
μεσα στην πολη ναι, αλλα οχι για πολυ μικρες αποστασεις, περιπτερο-τσιγαρα-παλι πισω κ τετοια..
θα εχεις θεμα με την μπαταρια μετα..
α, αν εχεις συναγερμο, το νου σου στη μπαταρια..

στα ταξιδια ειμαι πολυ ανετη, δεν εχω αντιμετωπισει ποτε κανενα προβλημα...
εχει τα μειονεκτηματα του γυμνου βεβαια... σε σκιζει ο αερας απο τα 140 κ πανω.. αλλα κανεις "ψαρακι" κ εφυγες!!
εχω παει παντου.. αυριο την παιρνω κ παμε Αλπεις..
με την επιστροφη, θα τα πουμε κ καλυτερα!!

σε ποια περιοχη εισαι?

στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Καλως σας βρηκα!  

  Από: bonnie81 στις 21/05/2010 9:09 μμ.

ΛΟΙΠΟΝ BONNIE,εχω κανει ηδη 60 χιλιομετρακια σε βολτα χαλαρη και δικαβαλο!ανετη,ροπατη,και ευτυχως και το 2ο ατομο καθεται καλα!(πολυ καλα συμφωνα με τη γνωμη του!)
Στον Αλιμο μενω,οποτε ειναι μια καλη εκκινηση για βολτες εως το Σουνιο.....
Πολυ καλα να περασεις στην εξορμηση σου...αντε και στα δικα μου!Φυσικα και θα τα πουμε και απο κοντα!