Αργησα λιγο..να περασω?

Re: Αργησα λιγο..να περασω?  

  Από: redfoot στις 14/07/2011 1:25 πμ.

150 ΜΟΝΟ???

ντροπης πραγματα..
the road is made clear when viewed from above..

Re: Αργησα λιγο..να περασω?  

  Από: lleonidas στις 14/07/2011 1:08 μμ.

Περίμενα αυτή την απάντηση...είναι όντως μικρό το ποσό αλλά προφανώς είδαν πόσο κ...μένος ήσουν με το κορίτσι κ ''πάτησαν''εκεί.Ό,τι να'ναι.
Εγώ στο παιδί που σου είπα,αν τελικά πάρει την απόφαση,θα πάω μαζί του για να την παζαρέψουμε μαζί.
Τώρα φυσικά μην το σκέφτεσαι,δεν έχει νόημα.Απλά απόλαυσέ την!Εύχομαι υγεία κ καλές βόλτες ;-)

Re: Αργησα λιγο..να περασω?  

  Από: gambit στις 16/07/2011 2:31 μμ.

Παιδες,πηρα την τιγρη στα χερια μου και το εχω χασει... Ολα μου φαινονται απιστευτα στη μηχανη,πλην ομως με προβληματιζει η υψηλη θερμοκρασια που νιωθω στα ποδια μου..Φυσιολογικο ειναι η ν'αρχιζω να ανυσηχω?
H ζωη δεν μετριεται με τις αναπνοες που παιρνεις,αλλα με τις στιγμές που σου κοβουν την ανασα..

Re: Αργησα λιγο..να περασω?  

  Από: tooljim13 στις 16/07/2011 2:41 μμ.

gambi"Παιδες,πηρα την τιγρη στα χερια μου και το εχω χασει... Ολα μου φαινονται απιστευτα στη μηχανη,πλην ομως με προβληματιζει η υψηλη θερμοκρασια που νιωθω στα ποδια μου..Φυσιολογικο ειναι η ν'αρχιζω να ανυσηχω?"


Καλοτάξιδος ο Τίγρης...
Φυσιολογικό είναι η υψηλή θερμοκρασιά...5 νταμάκια στάνταρ έχει σε εθνική οδό.
Στην πόλη φτάνει και 7 καμιά φορά,δεν είναι τίποτα..

Re: Αργησα λιγο..να περασω?  

  Από: Bill Vr στις 16/07/2011 6:06 μμ.

Καλές βόλτες. Πάντα όρθιος να χαίρεσαι τον τίγρη....Αντε και λίγο πλαγιασμένος!

Re: Αργησα λιγο..να περασω?  

  Από: gambit στις 16/07/2011 8:55 μμ.

Eυχαριστω παιδια!!εννοειται πως θα πλαγιασουμε και λιγο..Γι'αυτο αφησα το στρωμα..Καλα ταξιδια και σε εσας!!
H ζωη δεν μετριεται με τις αναπνοες που παιρνεις,αλλα με τις στιγμές που σου κοβουν την ανασα..

Re: Αργησα λιγο..να περασω?  

  Από: johnygalan στις 16/07/2011 10:43 μμ.

gambi"Παρηγγειλα απο triumph στην Μιχαλακοπουλου το test drive(το τελευταιο λευκο σε καινουργιο που ειχε απομεινει πανελληνιως)"


Καλορίζικο και πάλι φίλε Ανδρέα αλλά γιατί τελευταίο από πότε το σταμάτησαν και δεν το ξέρω.
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Αργησα λιγο..να περασω?  

  Από: gambit στις 16/07/2011 11:20 μμ.

Απ'οτι μου ειπαν στην Ηλιοφιλ και σε αντιπροσωπειες που εψαχνα,απο Σεπτεμβρη θα βγαινει το λευκο χωρις abs η αλλιως σε se με abs..
H ζωη δεν μετριεται με τις αναπνοες που παιρνεις,αλλα με τις στιγμές που σου κοβουν την ανασα..

Re: Αργησα λιγο..να περασω?  

  Από: mako στις 18/07/2011 3:40 μμ.

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ.

Re: Αργησα λιγο..να περασω?  

  Από: bonnie στις 20/07/2011 9:04 πμ.

καλως ηρθες, καλοταξιδος κ να το λιωσεις στα χλμ!!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Αργησα λιγο..να περασω?  

  Από: galileos στις 20/07/2011 10:01 πμ.

Καλώς όρισες και ας άργησες ... και για να μην ξεχνιόμαστε "Πάντα Κράνος"
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Αργησα λιγο..να περασω?  

  Από: rallakis στις 21/07/2011 2:05 μμ.

Καλώς ήρθες, καλά χιλιόμετρα και πάντα με ασφάλεια
http://mototriumphhellas.blogspot.com/