"Πανελληνια 2011"

Re: "Πανελληνια 2011"  

  Από: bonnie στις 23/10/2011 5:31 μμ.

green-675"[
ΒΟΝΝΙΕ Θα κανονισουμε να περασουμε.............το τηλεφωνο ειναι της λεσχης? "



νομιζω ναι... θα προσπαθησω να επιβεβαιωσω καποιο τηλεφωνο σταθερο και θα σας πω αμεσα..
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: "Πανελληνια 2011"  

  Από: Ecobill στις 23/10/2011 5:59 μμ.

Τι έγινε βρε παιδιά???

Βmwακηδες, Triumphακηδες, και ΛΕΜΟΤ...ολοι..στραβοί κουλοί στα...Γιάννενα???

Λοιπόν οι...Νότιοι θα ξεκινήσουμε στις 10πμ το πρωί της Παρασκευής από τα ΣΕΑ Ασπροπύργου της Αττικής Οδού.
Αφού κάνουμε τον 1ο ανεφοδιασμό θα αναχωρήσουμε για Κόρινθο, Αρτα και Γιάννενα.
Αποφασίσαμε με τον Θοδωρή αυτή την διαδρομή κι όχι μέσω παλαιάς εθνικής και Δομοκού επειδή είπαμε να φτάσουμε γρήγορα στα Γιάννενα να περιγηθούμε λιγουλάκι, λόγω ότι τις 2 επόμενες μέρες δεν θα μας δωθεί αυτή η δυνατότητα.

Εαν θέλουν οι πατρινοί μπορούμε να δώσουμε ραντεβού πριν την γέφυρα στο Ρίο για να πάμε όλοι μαζί προς τα πάνω.

Ο καιρός θα είναι σχετικά καλός το 3ημερο...ισως την Κυριακή στον γυρισμό να ρίξει κατιτις..
Κρύο αρκετό όμως...

Οσον αναφορά το βράδυ του Σαββάτου, πιθανολογώ πως θα περάσουμε μια βολτίτσα (εαν συμφωνίσει και η παρέα).Είμαστε τόσο καλά παιδιά που τα ξημερώματα Κυριακής θα μας χαρίσουν και 1 ωρα ύπνο (αλλαγή ρολογιών)

Καλό θα είναι να υπάρξει ανταλλαγή κιν

Re: "Πανελληνια 2011"  

  Από: bonnie στις 24/10/2011 5:06 μμ.

bonnie"το ιδιο τριημερο η ΛΕΜΟΤ θα κανει επισης μαζωξη στα γιαννενα, ενω το σαββατο βραδυ εχουν παρτυ στην Λεσχη τους ΛΕ.Μ.Ι. απο τις 9 κ μετα και με ειδοποιησαν να σας ενημερωσω οτι ειστε ευπροσδεκτοι στην γιορτη τους!

η διευθυνση ειναι αυτη...
ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑΣ 130 (εντος στοας)
6932 331020

το τηλ ειναι του βασιλη, του προεδρου της Λεσχης, κ αν χρειαστειτε οτιδηποτε παρτε τον για να σας κατατοπισει.

να περασετε τελεια!!! "


confirmed and released!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: "Πανελληνια 2011"  

  Από: Ecobill στις 24/10/2011 9:14 μμ.

Αραγε ο...Μπονίκας τραγουδάει ακόμα Γιάννενα??????

Re: "Πανελληνια 2011"  

  Από: HelenKoR στις 24/10/2011 9:29 μμ.

αφήνω ανοιχτο το ενδεχομενο να ανεβω. αν γινει κατι τετοιο, θα ξεκινησω πιο νωρις απο τους Νοτιους και θα φτασω πιο αργα απο αυτους.
ελπιζω μονο να βρω δωματιο ΑΝ ερθω

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: "Πανελληνια 2011"  

  Από: Ecobill στις 24/10/2011 10:20 μμ.

HelenKoR"αφήνω ανοιχτο το ενδεχομενο να ανεβω. αν γινει κατι τετοιο, θα ξεκινησω πιο νωρις απο τους Νοτιους και θα φτασω πιο αργα απο αυτους.
ελπιζω μονο να βρω δωματιο ΑΝ ερθω

"


να ερθεις καλέ ....και δωμάτιο θα βρούμε....

Re: "Πανελληνια 2011"  

  Από: nfot στις 25/10/2011 12:24 πμ.

HelenKoR"αφήνω ανοιχτο το ενδεχομενο να ανεβω. αν γινει κατι τετοιο, θα ξεκινησω πιο νωρις απο τους Νοτιους και θα φτασω πιο αργα απο αυτους.
ελπιζω μονο να βρω δωματιο ΑΝ ερθω

"


Στην αναγκη, παω με τον Κωστα στο τετρακλινο, αν συμφωνουν ολοι οι εμπλεκομενοι φυσικα και παιρνεις το δικο μας. Αλλα αν ερθεις, θελω να το ξερω, εστω και την Πεμπτη, για να ανεβω κι εγω με το Daytona και οχι με το Fazer.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: "Πανελληνια 2011"  

  Από: HelenKoR στις 25/10/2011 11:30 πμ.

nf"
Στην αναγκη, παω με τον Κωστα στο τετρακλινο, αν συμφωνουν ολοι οι εμπλεκομενοι φυσικα και παιρνεις το δικο μας. Αλλα αν ερθεις, θελω να το ξερω, εστω και την Πεμπτη, για να ανεβω κι εγω με το Daytona και οχι με το Fazer."


ευχαριστω!

αλλά δεν εχω σκοπο να σας ξεβολεψω ουτε να σας αναστατωσω! αν ερθω και δεν βρω δωματιο στο ξενοδοχειο που θα ειστε κι εσεις τοτε θα βρω καπου αλλου (δεν υπαρχει θεμα! )
και ισως θα ηταν καλυτερα να ερχοσουν με το fazer ουτως ή αλλως. κριμα να κουραστεις!

θα σου εχω πει λογικα μεχρι Πεμπτη βραδυ. θελω να αγορασω κορντουρα παντελονι και δεν ξερω αν θα εχω βρει μεχρι τοτε...
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: "Πανελληνια 2011"  

  Από: Theophilos στις 27/10/2011 5:02 μμ.

Θα ξεκινήσει κανείς απο τους βόρειους Σάβατο μετά το μεσημέρι??? Η θα έρθω πάλι μόνος μου???
Opoios fovatai,... menei spiti kai koimatai!!!...

Re: "Πανελληνια 2011"  

  Από: Theozed στις 27/10/2011 5:11 μμ.

Παιδιά,

εύχομαι καλό ταξίδι σε όλους.

όσοι το σκέπτεστε ακόμα, σταματήστε. απλά καβαλήστε τις μηχάνες σας κι ελάτε να κάνουμε "θριαμβευτική" παρεούλα θα περάσουμε υπέροχα

πάω να λαδώσω την αλυσίδα μου...

τα λέμε από κοντά
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: "Πανελληνια 2011"  

  Από: nfot στις 27/10/2011 5:22 μμ.

Λαδωσα αλυσιδα, γεμισα 100αρα, ετοιμαζω πραγματα και καλως εχοντων των πραγματων, αυριο κατα τις 10 το πρωι, ξεκιναω μαζι με τον Κωστα. Και μαλλον με το Daytona, οποτε θα κανω και το τελικο τεστ καταναλωσης λαδιου, η οποια μαλλον εχει μηδενιστει
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: "Πανελληνια 2011"  

  Από: Ecobill στις 27/10/2011 5:44 μμ.

Τίγρης :
επλύθει
ελαδώθει
και εφορτώθει
....αύριο πουρνό πουρνό

Ενυδατική για τον ήλιο ή για το κρύο να πάρω οεο???

ΥΓ
Πόσα λίτρα να ναι το...... ταπεράκι μου για τον μπακλαβά????

Re: "Πανελληνια 2011"  

  Από: geor100 στις 27/10/2011 9:22 μμ.

και εγω πηγα να το βαλω μπρος και πηρα τ’αρχιδια μ....
οποτε ετρεξα τελευταια στιγμη και αγορασα καινουρια μπαταρια.

γρασαρα λαδωσα....και βουρ για γουστα...τα λεμε.

Re: "Πανελληνια 2011"  

  Από: Theozed στις 27/10/2011 10 μμ.

geor100"και εγω πηγα να το βαλω μπρος και πηρα τ’αρχιδια μ....
οποτε ετρεξα τελευταια στιγμη και αγορασα καινουρια μπαταρια.

γρασαρα λαδωσα....και βουρ για γουστα...τα λεμε. "



Ευτυχώς, πρόλαβες geor100

καλό ταξίδι μαν
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: "Πανελληνια 2011"  

  Από: maddog στις 27/10/2011 10:07 μμ.

Γρασαρισμα φουλαρισμα ολα κομπλε.αυριο με το καλο πρωι πρωι ξεκιναμε....