3η Παϊδακιάδα 2011 - ..κ ξανα προς την Δόξα τραβά!!

Re: 3η Παϊδακιάδα 2011 - ..κ ξανα προς την Δόξα τραβά!!  

  Από: Theozed στις 18/09/2011 11:38 μμ.

Εχμ,

Θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη από τον Κο Σάκη Κόντη.

Πριν λίγο πληροφορήθηκα πως εκείνος ήταν ο κύριος υπεύθυνος για το concept της Κυριακής, για τα άπαιχτα μπλουζάκια και το budget.

Σε ευχαριστώ πολύ Σάκη. Ελπίζω να συνεχίσεις να μας φτιάχνεις με τις πρωτουβουλίες σου κι εμείς θα σε υποστηρίζουμε και θα βοηθούμε όπως μπορούμε
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: 3η Παϊδακιάδα 2011 - ..κ ξανα προς την Δόξα τραβά!!  

  Από: Haris στις 18/09/2011 11:51 μμ.

Μερικές και απο μένα.













Re: 3η Παϊδακιάδα 2011 - ..κ ξανα προς την Δόξα τραβά!!  

  Από: bonnie στις 18/09/2011 11:54 μμ.

καθε φορα ολο κ καλυτερα, ολο κ πιο πρωτοτυπα, ολο κ πιο στριφτερα, ολο κ λιγοτερο νηστικοι (αμα λειπει ο τρελοδιαιτητης! ) , ολο κ περισσοτεροι και καλυτεροι!!

πολυ επιτυχημενα εκλεισε νομιζω η φετινη σεζον της Παϊδακιάδας 2011!!
παρολο που η 3η εγινε κατω απο λιγο αντιξοες συνθηκες (τρεξιμο, σκυλος, καψιματα, ανακαλυψη δρομων, απουσια σερβιτορων, need for Speed ολα φουλ!), νομιζω δεν καταφεραμε να χαθουμε τοσο τραγικα!!

με πολυ καλη διαθεση απο ολους μας, με μια προταση γαμου (αυτο κ αν ηταν!!! ), κ με τις καλυτερες εντυπωσεις!

ευχαριστουμε για την συμμετοχη, τα χαμογελα, την διαθεση!

να ειμαστε ολοι καλα, να μας βρει η καινουρια χρονια με καινουριες Παϊδακοπεριπετειες-μαθαινω την χωρα μου.


ecobill... την επομενη προταση γαμου θα στην κανω εγω!
ευχαριστω..


υγ1. madbiker.. you ve got balls... and ignorance.. of the forthcoming future... u didnt know.. u didnt ask?

υγ2. αυτον τον ντουφε.. ας τον ντουφεκισει καποιος πλιζζζ!! μουσικη θα χουμε?

υγ3. respect στο Bros του 1988, που ακολουθουσε θαραλλεα και ντουμπανειρο τα υπολοιπα...
αν σε λενε οντως παυσανια κ δεν θυμαμαι λαθος (ως συνηθως ) , .. γαμω!

υγ4. τελευταια βολτα του tiger του γιατρου.. νομιζω οτι συντομα θα αντικατασταθει απο εταιρο βαυαροδικυκλο..

υγ5. 2 θραξτον μαζεμενα!!! ε μα ποτε!!! γεια σου ρε γιουτζιν σκουποπαρεακι και στανταρ το καλυτερο ταινιακι θα βγει απο αυτο!

υγ6. Σάκης!! ... μπλουζακια, αυτοκολλητοπαϊδακια, 955i κιτρινο, ψυχαρα μεγαλη, κοιλια μεγαλη , καραφλα που μεγαλωνει , ρε, εισαι μοναδικη περιπτωση ανθρωπου! ..κ οπως ελεγα πριν λιγο με καποιον... μερικοι ανθρωποι κανουν την διαφορα... μεσα στην μαζα κ το χαος κ την μιζερια που υπαρχει γυρω μας...
να εισαι παντα καλα, να μας οργανωνεις, να χανομαστε στα ποταμια κ στα λιβαδια!

φωτογραφιες.. αυριο.. τωρα νυσταζω..
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: 3η Παϊδακιάδα 2011 - ..κ ξανα προς την Δόξα τραβά!!  

  Από: Glober στις 19/09/2011 12:37 πμ.

Ενα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστώ και απο εμένα σε όλα τα παιδιά που έτρεξαν για να περάσουμε όλοι καλά... και τα κατάφεραν με το παραπάνω...

Επιφυλάσομαι αφού γίνει το απαραίτητο μοντάζ να ανεβάσω το βιντεάκι που τράβαγε ο συνεπιβάτης μου Σπύρος...

Α και btw... ελπίζω να κανονιστεί συντομότερα απο την επόμενη άνοιξη που θα φτιάξει ο καιρός, καμιά βολτούλα... έστω και για κοντινό καφεδάκι... (άρχισα κιόλας να σας συνηθίζω... )

ΥΓ Σταύρο... respect μεν αλλά έπρεπε να ρωτήσεις πρώτα κανένα απο εμάς τους παντρεμένους...

Εννοείται οτι αστειεύομαι... με το καλό να πραγματοποιήσεις την απειλή σου...

Re: 3η Παϊδακιάδα 2011 - ..κ ξανα προς την Δόξα τραβά!!  

  Από: madbiker στις 19/09/2011 12:58 πμ.

λοιπον κορυφαια ατακα οδηγου οταν ξεμειναμε με το παλλικαρι με το R1 μονοι τελευταιοι λιγο για να χαλαρωσει.....
τους εχουμε χασει ολους...περιμενουμε σακη η καποιον αλλον να μας περασει αλλα μπα...κατεβαινουμε απο εκεινη την αναθεματισμενη τη στροφη και απλα ακολουθουμε το δρομο...η βενζινη κατεβαινει επικινδυνα...ξαφνου μπροστα μας, στη μεση του πουθενα, πανω στα κατσικοβουνια αμαξι, πλησιαζω στο παραθυρο του οδηγου και τον ρωταω αν περασαν τιποτα μηχανες...
ΑΠΑΝΤΗΣΗ:φιλε περασαν κατι μηχανες, πολλες, αλλα δεν ξερω αν ειναι αυτες που ψαχνεις...



δηλ ποσες μηχανες σε κεινα τα ξεχασμενα βουνα θα ειχαν περασει πριν 5 λεπτα απο μπροστα του????
α ρε ελλαδα.....
[size=150:19cvyl53] its better to burn out, than to fade away

Re: 3η Παϊδακιάδα 2011 - ..κ ξανα προς την Δόξα τραβά!!  

  Από: sinister στις 19/09/2011 8:19 πμ.

Μπραβο κ απο μενα για την ολη διοργανωση,αν κ εχω αρχισει να πιστευω πως το παιχνιδι καθε φορα ειναι το βρειτε αυτους που χαθηκαν ,αργησα αλλα τελικα το καταλαβα,πολυ γελιο ριξαμε,πολυ φαί (να ειναι καλα ο μαγειρας που ειχαμε μαζι κ μεχρι να κοψει το παιδακι με το μαχαιροπηρουνο οι υπολοιποι ειχαμε καθαρισει τις πιατελες! ) τελικα το rsv κανει κ εντουραδα εχω να πω,κ ας με κοιταζαν τα κατσικια με ενα υφος "ωρε που παει ο μ@λκς". Ο καφες στη Νεμεα ηταν τρομερος , μετα μου εκμυστηρεύτηκαν οτι τελικα η νεμεα δεν εχει θαλασσα αλλα τι να κανουμε
Ενα ξεχωριστο μπραβο στον ΣΑΚΗ απο μενα γιατι σε καθε εκδηλωση στηριζει την παρεα με οποιον τροπο μπορει,μαλλον για αυτο θα ρωτησε τον tiger800xc εκεινος ο τυπος αν μας πληρωνει η Triumph για να κανουμε promotion στην εταιρεια
Παντα τετοια, κ ελπιζω να κανουμε κατι πιο συντομα απο την προγραμματισμένη παιδακιαδα του Μαρτιου. aka πανελλήνια


Να μην ξαχασω να δωσω τις θερμοτερες ευχες μου στον madbiker κ στη μέλλουσα σύζυγο του!
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html

Re: 3η Παϊδακιάδα 2011 - ..κ ξανα προς την Δόξα τραβά!!  

  Από: georgevts στις 19/09/2011 9:09 πμ.

Μπράβο παιδιά,πάντα τέτοια.Εγω δεν κατάφερα να έρθω αλλά ελπίζω η επόμενη φορά να είναι σύντομα!

Re: 3η Παϊδακιάδα 2011 - ..κ ξανα προς την Δόξα τραβά!!  

  Από: krysta στις 19/09/2011 9:31 πμ.

Ευχαριστούμε για μια ακόμα φορά για όλα Σάκη και Μπονίτα και όποιον αλλο βοήθησε στην διοργάνωση (μη παρεξηγηθείτε κιόλας )
Χαρούμενα πρόσωπα και πολλάααααα μηχανάκια!!

Η διαδρομή φανταστρουμφοστριφτερή ,ωραία παρέα ανεβαίνοντας το βουνό , στο τραπέζι και κατεβαίνοντας, αν και με τα ονόματα έχω σοβαρό θέμα, θυμάμαι ελάχιστα ...Σόρρυ παιδάκια ! Τα πρόσωπα ευτυχώς τα θυμάμαι

υγ1. fragkiask (κώστας) και άννα σόρρυ για το χάσιμο (μα μια επιμονή και εσείς να πάτε απο τις κροκάλες-τι δρόμος ήταν εκείνος;;;;; )

υγ2 billie και costas ελπίζω να γυρίσατε χωρίς πολλή κούραση και το μηχανάκι να είναι οκ...

υγ3 η ώρα η καλή στους θαρραλέους



Άντε και στις επόμενες
"diobo'...!"
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:51, διορθώθηκε 2 φορές συνολικά.

Re: 3η Παϊδακιάδα 2011 - ..κ ξανα προς την Δόξα τραβά!!  

  Από: galileos στις 19/09/2011 9:31 πμ.

Συγχαρητήρια για άλλη μια φορά στους διοργανωτές (Σάκης, Αναστασία, κλπ) και σε όλους τους συμμετέχοντες. Άντε να δούμε θα καταφέρω να έρθω ποτέ .

Περιμένουμε σε χάρτη την διαδρομή για να την έχουμε στα υπ' όψιν.



Υ.Γ. Η ώρα η καλή για τους μελλόνυμφους
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: 3η Παϊδακιάδα 2011 - ..κ ξανα προς την Δόξα τραβά!!  

  Από: Fragiask στις 19/09/2011 10:09 πμ.

Μπράβο σε όλους μας για την ωραία παρέα και την μεγάλη συμμετοχή.Σύντομα και στην επόμενη βόλτα και πάντα όρθιοι. Υ.Γ(Κρύστα )να είσαι σίγουρη ότι το χωμάτινο σκέλος δεν το πέρασα με ελαφρά την (καρδία),αλλά ευτυχώς δεν πάθαμε και τίποτα.Στο τέλος είδαμε ότι υπήρχε και ασφάλτινη επιλογή αλλά και οι άλλοι από εκεί είχαν περάσει.Τηλεφωνήστε μας όποτε θέλετε για βολτίτσα.

Re: 3η Παϊδακιάδα 2011 - ..κ ξανα προς την Δόξα τραβά!!  

  Από: john doufexis στις 19/09/2011 10:34 πμ.

χμμμμ ολο καλα λογια βλεπω κ ανυσιχω, σαν βερος ελληνας λοιπον εχω να δηλωσω τα εξης !!! ΠΕΡΑΣΑ ΧΑΛΙΑ η διαδρομη ηταν μουφα, το φαι ηταν μουφα κ πολυ λιγο νηστικος επεστρεψα, ολοι μιλουσαν κ γελουσαν χωρις να καταλαβω το γιατι μοθ κανατε το κεφαλι καζανι, κ αυτος ο τυπος ποθ εκανε την προταση ? πφφφφ καλα ρε στα βουνα βρηκεσ να κανεισ την προταση? καταξοδευτικες 19,50 σου βγηκε παλιοτσιπι, ΜΟΥΣΙΚΗ ΔΝ ΕΙΧΕ το μαγαζι οι μικροι που μασ σερβιραν ηταν εντελωσ ασχετοι αξεστοι κ καθολου ευγενικοι, στην επιστροφη δε απ τις σφυκες, σκυλους, τραγους, ντοματες στο δρομο,η ειδικη εντουροπιστα (να χαρω αυτον/η που χαρτογραφισε τη διαδρομη) μεχρι την βροχη απο σφαιρες, ακομα κ τα πατακια που σπρωχναμε τα 1050 γτ δεν κανουν οικονομοια ε ειναι να λεσ οτι περασες ?καλα ?????? ασε το 5 αστερων καφε ποθ πηγαμε στη νεμεα πφφφ μιλαμε για χλοιδα !!! στα διαλα να πατε ρε εγω θα ερθω κ στην επομενη να λεω οπως ακριβως εχουν τα πραματα !!!

αντε γεια !!!!
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: 3η Παϊδακιάδα 2011 - ..κ ξανα προς την Δόξα τραβά!!  

  Από: tasos_sax στις 19/09/2011 11 πμ.

john doufexis"χμμμμ ολο καλα λογια βλεπω κ ανυσιχω, σαν βερος ελληνας λοιπον εχω να δηλωσω τα εξης !!! ΠΕΡΑΣΑ ΧΑΛΙΑ η διαδρομη ηταν μουφα, το φαι ηταν μουφα κ πολυ λιγο νηστικος επεστρεψα, ολοι μιλουσαν κ γελουσαν χωρις να καταλαβω το γιατι μοθ κανατε το κεφαλι καζανι, κ αυτος ο τυπος ποθ εκανε την προταση ? πφφφφ καλα ρε στα βουνα βρηκεσ να κανεισ την προταση? καταξοδευτικες 19,50 σου βγηκε παλιοτσιπι, ΜΟΥΣΙΚΗ ΔΝ ΕΙΧΕ το μαγαζι οι μικροι που μασ σερβιραν ηταν εντελωσ ασχετοι αξεστοι κ καθολου ευγενικοι, στην επιστροφη δε απ τις σφυκες, σκυλους, τραγους, ντοματες στο δρομο,η ειδικη εντουροπιστα (να χαρω αυτον/η που χαρτογραφισε τη διαδρομη) μεχρι την βροχη απο σφαιρες, ακομα κ τα πατακια που σπρωχναμε τα 1050 γτ δεν κανουν οικονομοια ε ειναι να λεσ οτι περασες ?καλα ?????? ασε το 5 αστερων καφε ποθ πηγαμε στη νεμεα πφφφ μιλαμε για χλοιδα !!! στα διαλα να πατε ρε εγω θα ερθω κ στην επομενη να λεω οπως ακριβως εχουν τα πραματα !!!

αντε γεια !!!! "

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα

Re: 3η Παϊδακιάδα 2011 - ..κ ξανα προς την Δόξα τραβά!!  

  Από: HelenKoR στις 19/09/2011 11:13 πμ.

χαχαχαχα! δεν παλευεσαι Johnny-Boy!

μπραβο παιδια που περασατε ομορφα! και εις άλλα με υγεια!

η ωρα η καλη στο ζευγαρι της 3ης Παϊδακιαδας!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: 3η Παϊδακιάδα 2011 - ..κ ξανα προς την Δόξα τραβά!!  

  Από: sinister στις 19/09/2011 11:17 πμ.

galileos"
Περιμένουμε σε χάρτη την διαδρομή για να την έχουμε στα υπ' όψιν.

"

Στο πηγαινε η διαδρομη ηταν απλη,στο ελα οι δρομοι δεν υπαρχουν ουτε στο google earth! οποτε αν ποσταρουν 5-6 διαφορετικες διαδρομες μην σου κανει εντυπωση!
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html

Re: 3η Παϊδακιάδα 2011 - ..κ ξανα προς την Δόξα τραβά!!  

  Από: petros1479 στις 19/09/2011 11:54 πμ.

sinister"
galileos"
Περιμένουμε σε χάρτη την διαδρομή για να την έχουμε στα υπ' όψιν.

"

Στο πηγαινε η διαδρομη ηταν απλη,στο ελα οι δρομοι δεν υπαρχουν ουτε στο google earth! οποτε αν ποσταρουν 5-6 διαφορετικες διαδρομες μην σου κανει εντυπωση! "


ακου λεει χαρτη!!! Να πουμε στην road να αρχισει να ζηταει τα φωτα μας!!!! Να εχω χαθει και να μην περνει το τιγρακη μπρος και να με κοροιδευει και ο πανος!!!! Αφου δεν εσπρωξες τυχερος εισαι! . Αλλα επρεπε να παμε απο την κροκαλα να σας πω εγω μετα με τα απριλια και τα στριτ τρπλ κλπ!!!!!!!!!
HIGHWAY TO HELL.