2η Παϊδακιάδα 2011

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: TheFace στις 23/06/2011 10:09 μμ.

HelenKoR"μπραβο παιδια!!! παντα τετοια!

ειδα το video και απορω! που ειναι οι στροφες? "


Ειναι πιο κατω... μαλλον η λογοκρισια τις εκοψε για να προστατευτει η ψυχικη υγεια οσων δεν ηρθαν!
money cant buy me love

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: dimchrist στις 23/06/2011 10:51 μμ.

Έγραψα το πρώτο 20 λεπτο που είμασταν όλοι μαζί και μετά όταν αρχίσαμε να ανεβαίνουμε ξεχάστηκα και δεν το έγραψα.
Στην επόμενη θα το κάνω ανάποδα!

Triple Way

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: Tigrisss στις 24/06/2011 12:08 πμ.

επι τη ευκαιρία των σχολίων περι group

ο διαχωρισμός των group είναι μια πολύ μεγάλη παρεξηγημένη ιστορία.....
και δε παει ποτε αναλογα με τα μηχανακια, συνηθως παει με τους οδηγους. (δεν εννοω τις βολτες του moto.gr)
Εγω συμμετεχω 4 χρονια τωρα σε βολτες που μαζευονται απο 15 εως 40 μηχανακια.
το συμπερασμα που εχω βγάλει είναι λίγοι είναι αυτοι που δεν παρασερνονται, λίγοι είναι αυτοι που κρατάνε ρυθμό, και πολλοι αυτοι που παρεξηγιούνται αν τους πεις μπες στο δευτερο group με τους αργους.

καλό λοιπόν είναι οι ομαδικές βόλτες να γίνονται με σεβασμό προς τους άλλους συμμετεχοντες, και όλοι μα όλοι να ξέρουν που πάνε, και όχι να περιμένουν καποιον άλλον να τους παει βόλτα.

τις γρήγορες βόλτες ο καθένας τις κανονίζει μόνος του με 2-3-4 φίλους του, που είναι πανω κάτω ίδιων ικανοτήτων.

κατα τα άλλα, προφανώς περάσατε όλοι καλά και μακάρι να ανακοινωνονται περισσότερες βόλτες.

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: acratosa στις 24/06/2011 12:45 πμ.

Τρομερές φωτο παιδια! Σαν να ημασταν εκεί, κι όσοι -κακώς αλλά αναγκαστικώς λόγω δουλειας!- έλειπαν (σημ. για μενα το λεω)!
Συγχαρητηρια για τη διοργάνωση από το αρχικό ποστ της πρόσκλησης μέχρι τις σημερινες φωτο..
Μακαρι να μην φανω ανακολουθος και να ειμαι στην 3η τουλάχιστον, όποτε κι αν γινει!

Respect!

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: crazyumpire στις 24/06/2011 8:35 πμ.

Περι...Γκρουπ
Συνηθως αυτος που κανει την Διαδρομη(Αρχηγος)μπαινει μπροστα και ακολουθουν αυτοι που θα πανε ''λιγο''πιο γρηγορατην διαδρομη!!
κατοπιν στην ''μεση'' μπαινει αλλος ενας που επισης να γνωριζει την διαδρομη και παει με τους υπολοιπους..γρηγορα μεν,αλλα οχι τοσο...(οσο οι πρωτοι).
και τελος μπαινει η ''σκουπα'' που καθεται Παντα...πισω ,μαζευοντας αυτους που σταματανε π.χ. βενζινα ή οτιδηποτε αλλο...
και τελικα να τους οδηγει στον τελικο προορισμο,που και αυτη!!!!(η σκουπα)...πρεπει να γνωριζει την διαδρομη!!!!!( ΣΑΚΗ!!! ακους??)
Παντος.. αμα γινει τετοιος διαχωρισμος.....θα ζητησω να υπαρξει και ο ιδιος διαχωρισμος στα..Τραπεζια!!!
αυτοι που τρωνε πολυ!!! με αυτους που τσιμπανε!!!!
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: Ecobill στις 24/06/2011 8:59 πμ.

crazyumpire"
Παντος.. αμα γινει τετοιος διαχωρισμος.....θα ζητησω να υπαρξει και ο ιδιος διαχωρισμος στα..Τραπεζια!!!
αυτοι που τρωνε πολυ!!! με αυτους που τσιμπανε!!!! "


Τότε να δω ποιος θα κάνει την...σκούπα

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: crazyumpire στις 24/06/2011 9:03 πμ.

Μαλλον ο..Σερβιτορος!!!!!!!
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: devil... στις 24/06/2011 10:41 πμ.

o crazyumpire θα ειναι με αυτους που τρωνε πολυ...αλλα θα κανει και τη σκουπα...

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: redfoot στις 24/06/2011 11:35 πμ.

και δεν του φαινοταν του μπαγάσα αν κρίνω απο τις φωτος Καπως θα τα καιει, δε μπορεί
the road is made clear when viewed from above..

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: crazyumpire στις 24/06/2011 8:55 μμ.

Να σου πω.... για να καψω το λιπος στα ποδια.....τρεχω παιζοντας Baseball...
για να καψω το λιπος στην κοιλια ...κανω Σεξ....(πρεπει να κανω λιγο περισσοτερο)
για να καψω το λιπος απο τα μαγουλα...τα γυμναζω.....τρωγοντας!!!
μενει πολυ..λιπος στον εγκεφαλο!!!!!!!!!!! ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!! κι ας νομιζουν οτι ειμαι..καμμενος!
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: redfoot στις 24/06/2011 10:33 μμ.

xaxaxa!! ωραια με τις καυσεις σε χερια ποδια κοιλια και μαγουλα. Με τα βυζια τι γίνεται ? Τα ξεχασες! αν εισαι παιδακιολάτρης λογικα θα σαι και κοτοπουλολάτρης . Τις εναποθεσεις στο στήθος ηθελα να ξερα πως τις καις??
the road is made clear when viewed from above..

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: crazyumpire στις 25/06/2011 8:20 πμ.

κατεβαζω......................Γαλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: redfoot στις 25/06/2011 8:57 πμ.

the road is made clear when viewed from above..

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: G spot στις 25/06/2011 4:01 μμ.

Tiger800xc"Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς και από εμένα!!!!!

Το μέρος ήταν τέλειο, το ίδιο και η διαδρομή

Πάντα είναι όμορφο να γνωρίζεις καινούριο κόσμο

Φάγαμε ωραία , κάποιοι το παράκαναν αλλά χαλάλι τους......

Άντα και στο επόμενο....

Υ.Γ. Αναστασία, Γιώργο, Νίκο και Βιργίνιε χάρηκα πολύ που σας γνώρισα "



Παιδιά συγχαρητήρια και πάλι για την καλή διοργάνωση.
Η παρέα και η μάσα ήταν jet οπότε αν εξαιρέσεις ότι στο γυρισμό με τον ένα οδηγούσα και μετο άλλο κρατούσα τη δεξιά χούφτα να μη μου φύγει στο δρόμο (πλέον εξόπλισα το βαλιτσάκι μου και με alleνοκλειδα) όλα πήγαν άψογα.
Σπύρε (Tiger800xc) thanks για τη συνοδεία, Γεώργιε (TheFace) ναξερες πόσο θα θελα και γω να το ξεμπουκώσω όταν μου φυγες και Νίκο (Devil) καλό Ξυλόκαστρο!!

οι άγγλοι του χουν αλλάξει τα φώτα


λόγο, λόγο, λόγο
κάθε μέρα είναι μια νέα μέρα

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: TheFace στις 25/06/2011 9:21 μμ.

G sp"Παιδιά συγχαρητήρια και πάλι για την καλή διοργάνωση.
Η παρέα και η μάσα ήταν jet οπότε αν εξαιρέσεις ότι στο γυρισμό με τον ένα οδηγούσα και μετο άλλο κρατούσα τη δεξιά χούφτα να μη μου φύγει στο δρόμο (πλέον εξόπλισα το βαλιτσάκι μου και με alleνοκλειδα) όλα πήγαν άψογα.
Σπύρε (Tiger800xc) thanks για τη συνοδεία, Γεώργιε (TheFace) ναξερες πόσο θα θελα και γω να το ξεμπουκώσω όταν μου φυγες και Νίκο (Devil) καλό Ξυλόκαστρο!!"


Γεια σου Βιργινιε!!

Φιλαρακι σε καταλαβαινω απολυτα... οταν για οποιοδηποτε λογο εισαι αναγκασμενος να πηγαινεις στις ατελειωτες ευθειες της ενθνικης με ταχυτητες πολης, τοτε μιλαμε για μεγιστο ξενερωμα!
Μην ανυσηχεις φιλαρακι... καλα να 'μαστε και θα υπαρξουν κι αλλες πολλες ευκαιριες για ξεμπουκομα!

Ελπιζω τουλαχιστον να σωθηκε η χουφτα...
money cant buy me love