2η Παϊδακιάδα 2011

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: johntar στις 20/06/2011 4:39 μμ.

Καλησπερα και απο εμενα.Εχθες ηταν υπεροχα τελεια με αψογη οργανωση απο (Σακη-Αναστασια)!Ολοι οι παρεα τρελοι και ωραιοι!Διαδρομη μαματη με πολυ στριψιμο αν αι δικαβαλος εγω το παλεψα εκει μαζι με τους στριφτερους!Χωρις πλακα ανυπομονω να ερθει ο καιρος για την 3 παιδακιαδα!Οριστε και μερικες φοτο και απο μενα!









Ποιος θα τονίσει τα χιλιάδες λάθη μου να μου τονίσω άλλα χίλια κ τ' αμέτρητα τα πάθη μου!!!

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: johntar στις 20/06/2011 4:49 μμ.

Και μερικες ακομα




Ποιος θα τονίσει τα χιλιάδες λάθη μου να μου τονίσω άλλα χίλια κ τ' αμέτρητα τα πάθη μου!!!

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: TheFace στις 20/06/2011 5:51 μμ.

Good evening κι απο εμενα!

Ειναι πολυ σπανιο για εμενα να ακολουθω βολτες με πολλα ατομα που δεν τους γνωριζω σαν οδηγους. Εχθες ηταν απο τις ελαχιστες φορες που δεν το τηρησα και ευτυχως δεν το μετανιωσα... το αντιθετο μαλιστα!

Η διαδρομη ηταν φανταστικη... εκτος απο εμενα ομως, γουσταραν και τα λαστιχα μου το παθιασμενο χαμουρεμα της απολυτης επαφης με την ασφαλτο... ωραια διαδρομη με αφθονο στροφιλικι που εκανε τα M5 μου να τερματιζουν συνεχεια και φυσικα παραδεισενιος προορισμος! Αν το ολο concept ειχε και μπανιο στη θαλασσα τοτε θα μιλουσαμε για τελειοτητα!

Μια προταση που θελω να κανω και ισως να βελτιωσει τυχων μελλοντικες εξορμησεις ειναι η δημιουργια γκρουπ με βαση τους οδηγους και κυριως τα μηχανακια. Ετσι ουτε οι γρηγοροι με τα υπερτουμπανα να χασμουργιουνται κοιτοντας συνεχεια τους καθρεφτες, αλλα ουτε και οι πιο αργοι με τα χαρχαλα να ανχονονται που δεν εχουν κυαλια μαζι τους.

Εκτος αυτου θα υπαρχει και καλυτερος ελεγχος του βασικου αγχους των διοργανωτων “ειμαστε ολοι εδω???”

Αντε να ‘μαστε ολοι καλα, να το επαναλαβουμε!

Maximum Respect to sakis and bonnie for their time and efforts
money cant buy me love

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 20/06/2011 5:57 μμ.

ΕΜΠΝΕΕΙ ΓΙΑ ΑΡΧΗΓΟΣ Ε?

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: bonnie στις 20/06/2011 5:59 μμ.

στριβω, αρα υπαρχω...

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: TheFace στις 20/06/2011 6:04 μμ.

bonnie"

χαρηκα πολυ που ειδα πολλους καινουριους,
κ ας εχουν κ χρυση προικα πανω στο χαρχαλο τους!!!

"




Καινουργιος ειμαι, χρυση προικα εχω... ο τιγρης χαρχαλο σε ΚΑΜΙΑ περιπτωση

Αφου μιλαει για χαρχαλα προφανως για καποιο thruxton θα βαραει η καμπανα
money cant buy me love

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: bonnie στις 20/06/2011 6:11 μμ.

TheFace"


Καινουργιος ειμαι, χρυση προικα εχω... ο τιγρης χαρχαλο σε ΚΑΜΙΑ περιπτωση

Αφου μιλαει για χαρχαλα προφανως για καποιο thruxton θα βαραει η καμπανα
"




ολα χαρχαλακια τα λεω εγω ρε...

εγω μονο μια χρυσαφια γραμμη εχω πανω...
κ αυτην την προτιμουσα squadra, αλλα ας μην το κανουμε θεμα!

no offence, ετσι?
γεια σου ρε γειτονακι, συμμαθητακι (παραλιγο )!!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 20/06/2011 6:23 μμ.

ΚΑΙ ΜΟΝΤΕΛΑ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΙ....ΟΛΟΙ ΜΕΣΑ!!!!!!!

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: devil... στις 20/06/2011 6:27 μμ.

bonnie...o hooligan με το φαναρι uk..ειναι το δικο μου...αυτο που δεν ειδα και μου εκανε εντυπωση ..ειναι οτι δεν ειχε ουτε ενα speed triple 1050 ..κριμα ρε γαμωτο..ερωτηση ο φιλιπας ...γιατι δεν ηρθε...

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: bonnie στις 20/06/2011 6:30 μμ.

αψογος γιωργο!!!!!

devil, ο φιλιππας δεν κουνιεται να παει ουτε για καφε... σιγα μην εκανε 300 χλμ!!

οντως... τα 1050 απουσιαζαν.... μα, ολα χαλασμενα ηταν??
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 20/06/2011 6:36 μμ.

ΤΕΛΟΣ!!!! ΠΑΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ!!!

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: bonnie στις 20/06/2011 6:37 μμ.

στριβω, αρα υπαρχω...

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: Sprinter στις 20/06/2011 6:54 μμ.

devil..."bonnie...o hooligan με το φαναρι uk..ειναι το δικο μου...αυτο που δεν ειδα και μου εκανε εντυπωση ..ειναι οτι δεν ειχε ουτε ενα speed triple 1050 ..κριμα ρε γαμωτο..ερωτηση ο φιλιπας ...γιατι δεν ηρθε... "


Εσύ είσαι που κόβεις βόλτες στο Πόρτο Ράφτη ή άλλος είναι?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: Jason Special στις 20/06/2011 7:06 μμ.

Παιδια ηταν υπεροχα ολα...σε αυτο φροντισαν οι διοργανωτες...πολλα μπραβο!!!Υπεροχη διαδρομη...πολυ καλη παρεα...δυστιχως δεν καταφερα να δοκιμασω το φαι γιατι δουλευα 4...μετα το κυριακι ηταν ονειρο το στροφιλικι ...!!! Ολο το κλιμα ηταν πολυ θετικο για νεες γνωριμιες...το μονο μου παραπονο ηταν οτι δεν ειδα το μοτο σε καμια φωτο μαλλον φταιει το οτι εφυγα νωρις...δεν πειραζει ομως...θα ερθουν και αλλες πολλες βολτεσ ελπιζω...

Re: 2η Παϊδακιάδα 2011  

  Από: devil... στις 20/06/2011 7:11 μμ.

Sprinter oxi file δεν ειμαι εγω...αλλος με φαναρι σαν το δικο μου....αααααααααααααααααααααααααα