2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: Theophilos στις 09/10/2009 10:34 πμ.

Egw exw kleisei dwmatio gia dyo atoma alla telika tha anevw monos mou...
Epikinomise me ton Admin an theleis.....
Ton exw enhmerwsei!
Opoios fovatai,... menei spiti kai koimatai!!!...

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: mixalakis στις 09/10/2009 12:27 μμ.

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ"

ΤΕΛΙΚΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΛΑΤΕΙΑ 15:30 ΣΤΗ ΣΤΑΣΗ ΔΙΠΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ?"


Τελικά θα ανέβεις από σήμερα Γιώργο;

Native"Γενικως υπαρχει κατι σε δωματιο αν καποιος αποφασισει να ανεβει τελευταια στιγμη? Υπαρχει μια πιθανότητα να ξεκινησω σαββατο...."


Για Σάββατο κατά τις 16:00 αν ψήνεσαι, να συνεννοηθούμε.

Aris."Εγω μεσημερι Σαββατου θα ξεκινησω (3:30 -5:00 μμ) , ειμαι απο Λαρισα , αν τυχαινει να περναει κανεις απο λαρισα Σαββατο μεσημερι , μπορω να περιμενω καπου στην εθνικη να συνεχισουμε μαζι .


"


Αν τελικά ξεκινήσουμε και δεν βαριέσαι να περιμένεις μπορεί να βρεθούμε, πιο αργά όμως.

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: Sprinter στις 09/10/2009 5:18 μμ.

ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.

(3 φορές περισσότερο από αν ησασταν μόνοι σας...τα φοβάμαι τα μαζικά ρε γμτ)

Εμένα μ' εφαγε αυτό που σέρνει και το καράβι
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: Aris. στις 10/10/2009 10:20 πμ.

mixalakis"
Αν τελικά ξεκινήσουμε και δεν βαριέσαι να περιμένεις μπορεί να βρεθούμε, πιο αργά όμως."


Εσυ τι ωρα υπολογιζεις να εισαι στα παλια διοδια τεμπων στα Goodie's ας πουμε ..
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: vrose στις 10/10/2009 12:19 μμ.

Μέσα και εγώ θα τα πούμε σήμερα απο κοντά

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: Billys~ στις 10/10/2009 2:13 μμ.

Εγώ με κάτι φίλους θα ξεκινήσουμε από κ.τ.ε.λ. Λάρισας 15:00. Όποιος θέλει να έρθει να είναι εκεί!

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: Aris. στις 10/10/2009 2:20 μμ.

[quote="Billys~":1qfkn8v5]Εγώ με κάτι φίλους θα ξεκινήσουμε από κ.τ.ε.λ. Λάρισας 15:00. Όποιος θέλει να έρθει να είναι εκεί! [/quote:1qfkn8v5]


Πες μου οτι γινετε να περιμενετε μεχρι τις 3:30 !

Να ερθω και 'γω .

Σχολαω στις 3 ....
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: Billys~ στις 10/10/2009 2:33 μμ.

[quote="Aris.":36u3knfd][quote="Billys~":36u3knfd]Εγώ με κάτι φίλους θα ξεκινήσουμε από κ.τ.ε.λ. Λάρισας 15:00. Όποιος θέλει να έρθει να είναι εκεί! [/quote:36u3knfd]


Πες μου οτι γινετε να περιμενετε μεχρι τις 3:30 !

Να ερθω και 'γω .

Σχολαω στις 3 ....[/quote:36u3knfd]

Ναι κανένα πρόβλημα!

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: ATN PANOS στις 10/10/2009 8:31 μμ.

καλα να περασετε παιδια και γυρισετε ολοι πισω
με πολλες φωτο!!!

να προσεχετε!
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:40, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: Aris. στις 11/10/2009 4:52 μμ.

1ος....



================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: Aris. στις 11/10/2009 8:35 μμ.

Ουτε φωνη ουτε ακροαση ... Προφανως πεσανε ολοι ξεροι στο κρεβατι !
Καλα περασα ! (γι΄αυτο το λιγο που ημουν παρων )
Πιστευω πως και οι αλλοι που εκατσαν και ολο το τριημερο περασανε καλυτερα !

Αντε και το χρονου !


Υ.Γ Αξιοσημειωτο ειναι πως ηταν παρων και ο PiKi που ηρθε απο Αθηνα πανω στη σελα του σκληροπυρηνικου Daytona 675 !
500+ χλμ πηγαινε και αλλα τοσα ...'ελα' με τους καρπους των χεριων σου ναι ειναι πιο κοντα στην ασφαλτο απο τα γονατα σου ειναι ,πραγματικα , αθλος .
Χαρα στο κουραγιο σου !!



================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: nfot στις 11/10/2009 8:57 μμ.

Δεν επεσαν στο κρεββατι βρε. Οι περισσοτεροι τωρα φτανουν σπιτια τους. Τι, σαν κι εσας που ειστε διπλα ή σαν εμενα που ειμαι παραδιπλα;

Ωραια περασαμε, ξεσκιστηκαμε στο φαϊ, δυστυχως, για ακομη ενα τριημερο. Απολαυσαμε το στροφιλικι μετα την Ελασσονα, μαζευτηκαμε 15 Triumph, + 2 που εφυγαν σημερα πρωι πρωι. Tiger στην πλειοψηφια τους, φυσικα.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: john_street_triple675 στις 11/10/2009 9:58 μμ.

Αφήστε τα λόγια... φωτό θέλουμε!!!

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: Piki στις 11/10/2009 11:50 μμ.

Aris."ο PiKi που ηρθε απο Αθηνα πανω στη σελα του σκληροπυρηνικου Daytona 675 !"
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! Ποτέ δεν με φόβιζαν τα ταξίδια γιατί πάντα τα απολάμβανα!
Και τώρα θα σας δυσαρεστήσω...Το ξενοδοχείο ήταν απαράδεκτο
όποιος φυλάει τα ρούχα του και έχει τα μισά,
να προσέχει χρειάζεται διπλά!

Re: 2η Πανελλήνια συνάντηση TRIUMPH  

  Από: vagtyrp στις 12/10/2009 8:27 πμ.

καλημέρα και από μένα! περάσαμε τέλεια! δυστυχώς έχασα τη βόλτα της κυριακής λόγω δουλειάς .....το λιτόχωρο πολύ όμορφο....ξεσκιστήκαμε στο φαγητό...ακόμα χονεύω! χάρηκα για τη γνωριμία με όλα τα παιδιά και με τον admin που είχε πολύ πλάκα.θα κάνουμε ρυτίδες από τα γέλια! ο φωτογράφος μας σόλαρε! να περιμένετε λίγο για το αποτέλεσμα....στο οποίο έβαλα και εγώ το χεράκι μου λίγο...ή μάλλον καλύτερα το κάθισμα του συνεπιβάτη... το σάββατο το βράδυ πετύχαμε και ένα συγκρότημα που ήταν δεν ήταν 15 χρόνών...με εξέπληξαν, παίζανε πολύ καλά και ακούσαμε ροκιές γνωστές και αγαπημένες από όλους!
θεόφιλε.....βάλε καμιά φώτο από τη μηχανή σου.....την έχεις στολίσει καταπληκτικά!


....ελπίζω να τη ξαναγίνει τέτοια συνάντηση και ας μη λέγεται πανελλήνια και να μαζευτούμε ακόμα περισσότεροι.....

PS...με αυτά που έμαθα και σύγκρινα με την αθήνα θα πάω για μεγάλο σέρβις στη ξάνθη στον admin......και άς κάνω 1500 χλμ παραπάνω! πάντως εκεί που πήγαινα δεν ξαναπάω....