ΤΕΤΑΡΤΗ 3/8 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - "ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ"

Re: ΤΕΤΑΡΤΗ 3/8 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - "ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ"  

  Από: HelenKoR στις 03/08/2011 9:32 πμ.

αποψε, αντι για σουβλακι στου "Αποστολη", θα φαω κοτοσουπα στο σπιτι μου.
ειμαι κρυωμενη, κυριες και κυριοι...

ελπιζω μεχρι το βραδυ να ειμαι καλυτερα, αλλά η πιθανοτητα ειναι μικρη, μιας και με παιδευει απο την Δευτερα.


καλα να περασετε!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: ΤΕΤΑΡΤΗ 3/8 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - "ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ"  

  Από: efthvag στις 03/08/2011 10:26 πμ.

Λοιπόν, αν και εκκρεμούν ακόμη κάποιες τεχνικές λεπτομέρειες, εγώ κάνω τη "σκούπα" από Πειραιά-Τροκαντερό-Βάρη και θα φέρω 2-3 μαζί μου, φιλοδοξώ 20:45 με 20:47 να είμαστε Κουρτάκη!
Ecobill"
Για κάποιους παραπονούμενους από αααάλλες μαζώξεις, θα υπάρξουν και φωτό "

Σίγουρα; Να πάω κομμωτήριο δλδ; Μη σκάσω τζάμπα το 50άρικο!

HelenKoR"αποψε, αντι για σουβλακι στου "Αποστολη", θα φαω κοτοσουπα στο σπιτι μου.
ειμαι κρυωμενη, κυριες και κυριοι...
ελπιζω μεχρι το βραδυ να ειμαι καλυτερα, αλλά η πιθανοτητα ειναι μικρη, μιας και με παιδευει απο την Δευτερα.
καλα να περασετε! "

Εμ, την πάτησες την Κυριακή..ήρθες που ήρθες με το ξώπλατο, άκουσες και τόσες κρυάδες
Περαστικά και γρήγορα!
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: ΤΕΤΑΡΤΗ 3/8 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - "ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ"  

  Από: Ecobill στις 03/08/2011 10:51 πμ.

efthvag"Λοιπόν, αν και εκκρεμούν ακόμη κάποιες τεχνικές λεπτομέρειες, εγώ κάνω τη "σκούπα" από Πειραιά-Τροκαντερό-Βάρη και θα φέρω 2-3 μαζί μου, φιλοδοξώ 20:45 με 20:47 να είμαστε Κουρτάκη! "


Εχω την εντύπωση τα πολλά track days σε έχουν χαλάσει.... πολύ χρονόμετρο πέφτει....

efthvag"Σίγουρα; Να πάω κομμωτήριο δλδ; Μη σκάσω τζάμπα το 50άρικο!"



Aαααχχχχ αυτές οι μπούκλες....

HelenKoR"αποψε, αντι για σουβλακι στου "Αποστολη", θα φαω κοτοσουπα στο σπιτι μου.
ειμαι κρυωμενη, κυριες και κυριοι...
ελπιζω μεχρι το βραδυ να ειμαι καλυτερα, αλλά η πιθανοτητα ειναι μικρη, μιας και με παιδευει απο την Δευτερα.
καλα να περασετε! "


Περαστικούλια...Μήπως εαν δεν έρθεις να παίξει ..ταπεράκι????

Re: ΤΕΤΑΡΤΗ 3/8 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - "ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ"  

  Από: HelenKoR στις 03/08/2011 11:14 πμ.

@ Βαγγελη, θα πας με κοτσο-μπανανα? να ξερω αμα ειναι, να κανω τα κουμαντα μου!

@ Βασιλη, ταπερ ε? θα μου στειλεις τζατζικι με τον Λαμδα που ειναι και γειτονας?

ευχαριστω για τα περαστικα! Lucky you! ομορφα θα περασετε αποψε!!!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: ΤΕΤΑΡΤΗ 3/8 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - "ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ"  

  Από: Sprinter στις 03/08/2011 11:25 πμ.

Ecobill"Και επειδή είμαι καλό παιδί, μέχρι την Τρίτη το πρωί θα σας ποστάρω εναλλακτικές διαδρομές για να έρθετε (κυρίως από Πειραιά μεριά ) , γιατί βλέπω πως τα ανατολικά προάστεια δεν τα έχετε τιμήσει όσο θα πρεπε "



Ρε συ μας δουλεύεις μάλλον ε? Στην αρχή που το διάβαζα θεωρούσα πως αποφάσισες να ανανεώσεις τις συναντήσεις στον Αποστόλη, αλλά αργότερα κατάλαβα πως δεν έχεις ιδέα πόσες συναντήσεις έχουν γίνει εκεί...
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΤΕΤΑΡΤΗ 3/8 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - "ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ"  

  Από: HelenKoR στις 03/08/2011 11:36 πμ.

τι σημασια εχει? αφου οι συμμετεχοντες ειναι διαφορετικοι.
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: ΤΕΤΑΡΤΗ 3/8 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - "ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ"  

  Από: Ecobill στις 03/08/2011 11:37 πμ.

Sprinter"
Ecobill"Και επειδή είμαι καλό παιδί, μέχρι την Τρίτη το πρωί θα σας ποστάρω εναλλακτικές διαδρομές για να έρθετε (κυρίως από Πειραιά μεριά ) , γιατί βλέπω πως τα ανατολικά προάστεια δεν τα έχετε τιμήσει όσο θα πρεπε "



Ρε συ μας δουλεύεις μάλλον ε? Στην αρχή που το διάβαζα θεωρούσα πως αποφάσισες να ανανεώσεις τις συναντήσεις στον Αποστόλη, αλλά αργότερα κατάλαβα πως δεν έχεις ιδέα πόσες συναντήσεις έχουν γίνει εκεί... "


Εδώ άλλοι δεν ξέρουν που πέφτει το Π.Ρ.

Τον Αποστόλη θα ήξεραν????

Κι όσο για τις συναντήσεις παλιά στον Αποστόλη...ΟΧΙ δεν έχω ιδέα μιας και νέος εδώ.

Και επειδή διάβασα στο φόρουμ για παλιές συναντήσεις εκεί, γι αυτό αποφάσισα το συγκεκριμένο μέρος...

ΥΓ
Δεν έχω σκοπό να "δουλέψω" κανέναν

Re: ΤΕΤΑΡΤΗ 3/8 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - "ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ"  

  Από: Sprinter στις 03/08/2011 11:42 πμ.

Από χιούμορ πας καλά βλέπω... Τελικά διάβασες για τις συναντήσεις και είπες να τις ανανεώσεις ή δεν είχες ιδέα? Από περιέργεια ρωτάω δηλαδή, μη παρεξηγηθείς πάλι και μας αρχίσεις τα
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΤΕΤΑΡΤΗ 3/8 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - "ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ"  

  Από: HelenKoR στις 03/08/2011 11:49 πμ.

απλη συμπτωση, Sprinter. τιποτ'αλλο!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: ΤΕΤΑΡΤΗ 3/8 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - "ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ"  

  Από: Ecobill στις 03/08/2011 11:49 πμ.

Στην συνάντηση στο Skippers είχε πέσει η ιδέα να βρισκόμασταν και κάπου πιο έξω ....

Μεσολάβησε η Bonnie με το Μάτι και είπαμε για Πόρτο Ράφτη.

Ψάχνοντας λοιπόν στο φόρουμ και διαβάζοντας για συναντήσεις είδα ότι στον Αποστόλη έχει παιχτεί χοντρό παιχνίδι...

Θεώρησα λοιπόν ότι θα τον ήξεραν όλοι Ελα μου ντε...

Οι κατά Πειραιά μεριά, δεν ήξεραν τα παιδιά ούτε για Π.Ρ.
Γι αυτό και τα ποσταρίσματα με χάρτες...

Ετσι έχει η ιστορία....

Αραγε το βράδυ θα έρθεις να μας διηγηθείς ιστορίες????

Re: ΤΕΤΑΡΤΗ 3/8 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - "ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ"  

  Από: HelenKoR στις 03/08/2011 11:52 πμ.

Ecobill"Ψάχνοντας λοιπόν στο φόρουμ και διαβάζοντας για συναντήσεις είδα ότι στον Αποστόλη έχει παιχτεί χοντρό παιχνίδι...
"

ή εγω εχω χασει επεισοδια ή το τοσο |---| το κανετε τοσο|---------------------|

σιγα το χοντρο παιχνιδι στον Αποστολη!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: ΤΕΤΑΡΤΗ 3/8 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - "ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ"  

  Από: Sprinter στις 03/08/2011 11:54 πμ.

Ετσι σου 'πε η Ελένη πως δεν έχει ιδέα? Θέλει να ξεχάσει την προηγούμενη ζωή της?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΤΕΤΑΡΤΗ 3/8 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - "ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ"  

  Από: HelenKoR στις 03/08/2011 μεσημέρι



ουτε καν! αυτα δεν ξεχνιουνται με τι-πο-τα!

και αν θετε να ξετε, κατ'εμε, χοντρο παιχνιδι γινοταν στον Λυκαβητο. Οσοι ηταν, θυμουνται, πιστευω!


και, ετσι για την ιστορια, το θεμα Π.Ρ. επαιζε απ'οταν πηγαμε skipper's οπου το λεγαμε με τον Ιασωνα. Χωρις να ξερουν τιποτα για το ....παρελθον.
αλλωστε, ποσα τετοια μερη, για τετοιες καταστασεις, υπαρχουν στο Π.Ρ.?
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: ΤΕΤΑΡΤΗ 3/8 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - "ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ"  

  Από: Ecobill στις 03/08/2011 12:11 μμ.

Παρελθόν.......παιχνίδι......καταστάσεις.....

Αρχίζει να χει πολυυυυυύ ενδιαφέρον

Για πε.....

Re: ΤΕΤΑΡΤΗ 3/8 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - "ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ"  

  Από: Costas στις 03/08/2011 12:37 μμ.

Έλεος ρε παιδιά, το θυμάμαι μέχρι κι εγώ που ερχόμουν μόνο στις μισές συναντήσεις γιατί στις άλλες μισές η μηχανή ήταν στο συνεργείο