Τετάρτη 26/06/13, πόρτο ράφτη, Αποστόλης.

Re: Τετάρτη 26/06/13, πόρτο ράφτη, Αποστόλης.  

  Από: PTiger800 στις 24/06/2013 4:28 μμ.

Ecobill"guys το ορθόν !!!"


Δε φτάνει που μας είπες πούστηδες, άρχισες και τις αναφορές στο ορθόν...
Έχει γίνει πολύ μερακλίδικο τελικά αυτό το Φόρουμ. Και δεν του φαινότανε. Αλλα θα μου πεις, αγγλικά μηχανάκια, αγγλικός έρωτας...
Γι αυτό ο καθηγητής το γυρισε κατά Ιαπωνία μεριά, μπας και γλιτώσει.

Ecobill"Εαν δεν θέλετε να κάνουμε βολτούλες και να οργανώνονται όμορφα πράγματα, δεν υπάρχει λόγος να υπάρχουμε σαν ομάδα οργάνωσης..."

Παραπονιάαααααρικο.
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Τετάρτη 26/06/13, πόρτο ράφτη, Αποστόλης.  

  Από: efthvag στις 24/06/2013 9:21 μμ.

Ecobill"
Λήσταρχε Πειραιώτη...είναι πρώτης τάξεως ευκαιρία να την αφήσεις΄και να έρθεις μαζί μας..
Βαζάκι με μέλι είχαμε γράψει κι όχι ...βενζινόκολλα

Και κανόνισε να γραφτεί εδω (σαν την άλλη) και θα γίνει της...Κορέας μετά...

Θυμάσαι τι είχες γράψει ε????????????? "

Τόσο η παράσταση όσο και οι οικογενειακές υποχρεώσεις έχουν προγραμματιστεί πολύ καιρό πριν και είναι κρίμα να αλλαχτούν τελευταία στιγμή...και δεν είναι μόνο το βαζάκι, με περιμένει και κόσμος, μη χαλάσω το PR μου πάνω που μου βγαίνει και επαγγελματικά σε καλό!
Εξ άλλου βολτίτσες θα μας κανονίσετε κι άλλες...τέτοια παράσταση πάλι του χρόνου!

Για όλα τα υπόλοιπα, έχουν γνώση οι φύλακες κε συντονιστά, μείνετε ήσυχος
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: Τετάρτη 26/06/13, πόρτο ράφτη, Αποστόλης.  

  Από: efthvag στις 24/06/2013 9:25 μμ.

PTiger800"
Ecobill"guys το ορθόν !!!"


Δε φτάνει που μας είπες πούστηδες, άρχισες και τις αναφορές στο ορθόν...
Έχει γίνει πολύ μερακλίδικο τελικά αυτό το Φόρουμ. Και δεν του φαινότανε. Αλλα θα μου πεις, αγγλικά μηχανάκια, αγγλικός έρωτας...
Γι αυτό ο καθηγητής το γυρισε κατά Ιαπωνία μεριά, μπας και γλιτώσει.

Ecobill"Εαν δεν θέλετε να κάνουμε βολτούλες και να οργανώνονται όμορφα πράγματα, δεν υπάρχει λόγος να υπάρχουμε σαν ομάδα οργάνωσης..."

Παραπονιάαααααρικο."

Ορίστε ένας λογικός άνθρωπος-σύζυγος-πατέρας! Εύγε Πάνο νέε μου, πολύ σε έχω συμπαθήσει
(τι ώρα είπαμε σχολάς? )
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: Τετάρτη 26/06/13, πόρτο ράφτη, Αποστόλης.  

  Από: Theozed στις 24/06/2013 11:37 μμ.

memis":rotfl: Με κάνετε και γελάω Μπράβο στην έμπνευσή σας Bill και Theo.... "


Μητσάρα, καλά κάνεις και γελάς. Το γέλιο είναι απαραίτητο σε αυτήν τη ζωή Το συνιστούν και 29 γιατροί-κατασκευαστές ανθρωπίνων συναισθημάτων. Ελπίζω να καταφέρεις να συγκρατήσεις αυτήν τη διάθεση ακόμα κι όταν στην επόμενη βόλτα μας, το ανακαινισμένο μου άτι σε αφήσει 666 κολώνες πίσω! Τί έγινε, το 'στρωσες;;;

memis"Πάντως αν πάτε .... Καλά ρεψίματα μετά τα σουβλάκια.... "


Να ρευτούν τα παιδιά δεν λέω, να το ευχαριστηθούν, αλλά να φτάσει όλη αυτή η τζατζικίλα μέχρι το σπίτι μου...Έλεος! Τέσσερα άτομα είναι αυτά (τόσοι έχουν μαζευτεί μέχρι τώρα αν δεν κάνω λάθος), θα κατακλύσουν τους αιθέρες!

memis"Εγώ είμαι λίγο μακρύα να έρθω μόνο για σουβλάτσιτσι...!!!"


Αντί να κανονιστεί η βραδιά καμιά Παρασκευή, να μπορέσουν κι άλλοι να έλθουν, να έλθεις κι εσύ (λογικά θα είναι και σε σένα πιο εύκολο μια τέτοια μέρα, να σε φιλοξενήσει και κανένας μας αμα λάχει για το βράδυ)...
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Τετάρτη 26/06/13, πόρτο ράφτη, Αποστόλης.  

  Από: Theozed στις 24/06/2013 11:43 μμ.

PTiger800"
Ecobill"guys το ορθόν !!!"


Δε φτάνει που μας είπες πούστηδες, άρχισες και τις αναφορές στο ορθόν...
"



Πες τα ρε Τιτάνα!

Εξανεμίστηκαν τα κορίτσια από το φόρουμ ( ) και μείναμε μοναχοί μας! Το καινούριο μας μότο:

"Ας το χαρούμε τουλάχιστον"

Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Τετάρτη 26/06/13, πόρτο ράφτη, Αποστόλης.  

  Από: Theozed στις 24/06/2013 11:53 μμ.

Ecobill"...Και κανόνισε να γραφτεί εδω (σαν την άλλη) και θα γίνει της...Κορέας μετά...

"


Ε, τώρα! Αν και πρόκειται για κακία...ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ

Της Βασόρας θα γίνει! Το εγγυώμαι εγώ προσωπικά


Αλλαγή θέματος:

Billάρα τί θα γίνει ωρέ; Πιο πολλοί βλέπω γράφουν για να δηλώσουν αδυναμία συμμετοχής, παρά για να πουν ότι γουστάρουν και ότι θα παρευρεθούν. Αγαπητέ, ακύρωσέ το όσο προλαβαίνεις.

Αν το ακυρώσετε τελευταία στιγμή, πάλι παράπονα θα ακούσετε.

Όταν δεν διοργανώνετε κάτι, πάλι παράπονα ακούτε.

Και όταν διοργανώνετε κάτι, πάάάλι παράπονα ακούτε.

Μια ζωή παράπονα θα ακούτε!

Όλα τα παραπάνω...μου μυρίζουν Ελλάδα! Αχ...Πορώθηκα τώρα

Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Τετάρτη 26/06/13, πόρτο ράφτη, Αποστόλης.  

  Από: Ecobill στις 25/06/2013 12:22 πμ.

Αγαπητά μου κ@λόπαιδα..

Δεν έχουμε βάλει λίστα συμμετοχής ...όποιος θέλει έρχεται...εξάλλου θα μαστε ήδη αρκετοι (κ όχι 4 άτομα )
Εαν κάποιος θελει να γραψει ότι θαρθει , καλώς...
Το να παρακινείτε κάποιοι, να αναβληθούν συναντήσεις (όποιος και να την έχει ποστάρει) είναι τουλάχιστον ανήθικο.

Ολες οι εκδηλώσεις που έχουμε βάλει στο calendar έχουν γίνει με μεγάλη επιτυχία...και οι καφεδοσυναντησεις μας με την όποια μικρή ή μεγαααάλη συμμετοχή. Για καφεδάκι πάμε....όχι για πόλεμο..

Η (έκτακτη)παϊδακιάδα αναβλήθηκε λόγω μη συμμετοχής...

Και ο Βαγγέλης και εγω θα ποσταρουμε, και όποιος θέλει έρχεται. Δεν τον πιέζει κανείς...

Εξάλλου εαν στο μέλλον οι εκδηλώσεις μας (ως επίσημη ομάδα διοργάνωσης) δεν έχουν απήχηση, θα σταματήσουν να γίνονται...
Τα ποσταρίσματα όμως για βόλτες και για συναντήσεις, σαν Βαγγέλης και σαν Βασίλης θα συνεχίσουν..

Το χω ξαναγραψει και θα το ξαναγραψω....όποιος μπορεί , θέλει και νομίζει ότι θα τα καταφέρει καλύτερα, εγω αποχωρώ...

Re: Τετάρτη 26/06/13, πόρτο ράφτη, Αποστόλης.  

  Από: Theozed στις 25/06/2013 1:23 πμ.

Επιτέλους...



Δεν θα σου απαντήσω όμως. Αν σου απαντούσα...θα χάλαγε η οποιαδήποτε σχέση μας μέσα σε 5 λεπτά

Για μια ακόμα φορά θα πω μόνο, πως ο πληθυντικός εδώ:

Ecobill"
Το να παρακινείτε κάποιοι, να αναβληθούν συναντήσεις (όποιος και να την έχει ποστάρει) είναι τουλάχιστον ανήθικο. "


...δεν έχει βάση. ΕΓΩ είπα ό,τι σχετικό ειπώθηκε! Και κανείς άλλος!

Άντε καληνύχτα σου τώρα και καλά να περάσετε την Τετάρτη.

Υ.Γ.: Εγώ το 'κοψα εδώ! Παράκληση, μην το συνεχίσεις (είμαι σχεδόν σίγουρος πως δεν θα το κάνεις, αλλά οφείλω να προειδοποιήσω), γιατί είμαι ένα "κλικ" μακριά (δανείζομαι ορολογία από μαμά αμορτισέρ) από το να πάθω "υπερχείλιση" (η εν λόγω ορολογία, δανείστηκε από σχετικά πρόσφατη εμπειρία με μαμά ψυγείο)

Και μετά θα περάσουμε όλοι καλά κι οι οχτροί μας ακόμα καλύτερα
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Τετάρτη 26/06/13, πόρτο ράφτη, Αποστόλης.  

  Από: PTiger800 στις 25/06/2013 9:08 πμ.

efthvag"Εύγε Πάνο νέε μου, πολύ σε έχω συμπαθήσει "


Τελικά κάτι καλό μπορεί να βγει από αυτό το Φόρουμ!!!

Ecobill"α ποσταρίσματα όμως για βόλτες και για συναντήσεις, σαν Βαγγέλης και σαν Βασίλης θα συνεχίσουν.."

Να ανοίξετε και νεα κατηγορία, να την πείτε "Βου και Βου". Άντε και επειδή είστε καλά παιδιά και οι δύο ενίοτε θα την λέμε Βου και Βου και Που. Απλά Βασιλάκο διακριτικά ρε φίλε. Ο Βου και ο Που, είμαστε παντρεμένοι...

Ecobill"όποιος μπορεί , θέλει και νομίζει ότι θα τα καταφέρει καλύτερα, εγω αποχωρώ..."

Παραπονιάάάάάάάάρικο....
Το Φορουμ αγαπάει Έκο και αγαπάει Χασάπη ρε!!!
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Τετάρτη 26/06/13, πόρτο ράφτη, Αποστόλης.  

  Από: Bladerunner στις 25/06/2013 11:47 μμ.

Καλησπέρες!

Θα παραβρεθούμε και εγώ και ο κύριος BOB κατά τις 8.30 λόγω δουλειάς.
Μόνο δώστε λίγες πληροφορίες για το πως θα έρθουμε κατευθείαν εκεί, γιατί στον κουρτάκη δεν προλαβαίνουμε.
Κρατήστε κάτι και για μας!

Re: Τετάρτη 26/06/13, πόρτο ράφτη, Αποστόλης.  

  Από: BOB στις 26/06/2013 12:54 πμ.

Όπως είπε πιο πάνω και ο φίλος bladeruner τα λέμε αύριο από κοντά.

Re: Τετάρτη 26/06/13, πόρτο ράφτη, Αποστόλης.  

  Από: Polymhxanos στις 26/06/2013 1:09 πμ.

Για όσους δουλεύουν google earth ή gps με συντεταγμένες, ο ''Αποστόλης'' είναι εδώ

37°53'17.45"Β 24° 0'22.62"Α

Λεωφόρος Γρέγου 7, Πόρτο Ράφτη 19003 (το νούμερο οδού δεν είναι και 100% σίγουρο, στα πρώτα 200 μέτρα από την αρχή της Γρέγου τέλος πάντων)

Για όσους δεν ξέρουν, φτάνουμε Πόρτο Ράφτη ακολουθώντας τις ταμπέλες μέσα στο Μαρκόπουλο. Ένας κεντρικός δρόμος είναι, δεν σου πάει να στρίψεις αλλού. Στο Πόρτο Ράφτη, στην κυκλική πλατεία μπροστά στο σουπερ μάρκετ Γέγος, κάνουμε την αριστερή επιλογή, δλδ περνάμε το σουπερμάρκετ στα δεξιά μας. Αυτή είναι η Λεωφόρος Γρέγου.

Προσοχή Γέγος υπάρχουν 3 καταστήματα, αυτό με την κυκλική πλατεία λέμε εδώ (είναι μοναδική η κυκλική). Μην δείτε κανά άλλο πιο πριν στην ευθεία και ψάχνεστε άδικα.

200 μέτρα μετά, στα δεξιά μας, είναι πολυκατοικία, το ισόγειο της οποίας μαζί με την αυλή είναι το σουβλατζίδικο. Από τα πιο εύκολα να το βρεις στον κόσμο...
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Τετάρτη 26/06/13, πόρτο ράφτη, Αποστόλης.  

  Από: Ecobill στις 26/06/2013 8:13 πμ.

Bladerunner"Καλησπέρες!

Μόνο δώστε λίγες πληροφορίες για το πως θα έρθουμε κατευθείαν εκεί, γιατί στον κουρτάκη δεν προλαβαίνουμε.
"

Πιο λεπτομερέστατες οδηγίες δεν μπορούσες να χεις....

Κι αν δεν το βρεις υπάρχουν κ τα τηλέφωνα

Re: Τετάρτη 26/06/13, πόρτο ράφτη, Αποστόλης.  

  Από: starsailor στις 26/06/2013 9:57 πμ.

Καλημερα παιδες,θα σας συναντησω στο σουβλατζιδικο
the steps we take all leave footprints...

Re: Τετάρτη 26/06/13, πόρτο ράφτη, Αποστόλης.  

  Από: Theozed στις 27/06/2013 1:05 πμ.

Τί έγινε ρε παιδιά;

Ήντονε σωστές οι συντεταγμένες;

Περάσατε όμορφα;

Αν περάσατε όμορφα, τότε να το σκεφτώ να σας κουβαληθώ την επόμενη φορά
Darkness makes it easier to find the "Light"!