ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Γιωργος στις 22/02/2010 8:04 μμ.

Γειά σας παίδες και πάλι.

Οπως είχα αναφέρει στο προηγούμενο θέμα για την συγκέντρωση του Φεβρουαρίου, το οποίο και διέγραψα, γιατι τελικα δεν καταφερα να το οργανώσω, ήρθε η ώρα για συνάντηση

Νέο πρόγραμμα πιό ολοκληρωμένο αυτη τη φορά.

Η ημερομηνία είναι 26-27-28 Μαρτίου, στον βΟΛΟ. Η επιλογή της περιοχής έγινε για να βολεύει περισότερο τα ΤRIUMPH Αθήνας που ελπίζω αυτή την φορά να είναι περισσότερα από τους βόριους.
Θα συνδιαστεί η συγκέντρωση με την κοπή της πίτας του Φόρουμ,σε μπυραρία κεντρικη του Βόλου με κλήρωση δώρων , πάρτυ και όλα αυτά κάτω από τους ήχους live rock μπάντας που αξιζει να σημειωθεί πως κάποια μέλη είναι κάτοχοι triumph.

Σχετικά με το κόστος της διανυκτέρευσης θα υπολογίζετε περίπου 25-35 ευρώ το άτομο. Ακριβής τιμή και όνομα ξενοδοχείου προσεχώς.

Λοιπόν.......

Το όνομα του Ξενοδοχείου είναι: ΚΑΛΛΟΝΗ
Βρίσκεται στις Αλυκές Βόλου μόλις 5χλμ από το κέντρο της Πόλης του Βόλου.
Τηλ. 2421088241 fax. 2421087241
http://www.hotelkalloni.gr

αρ. λογαριασμού ALFHA BANK. 310002310025201

Η τιμή του δωματίου που κλείστηκε ειναι για το δίκλυνο 60ευρώ η βραδυά και για το τρίκλυνο 70 ευρώ μαζί με πρωινό.


Για να κλείσετε δωμάτιο τηλεφωνήτε στο πιο πάνω τηλέφωνο , λέτε οτι είστε από το φόρουμ της triumph, αν θέλετε το δωμάτιο για μία νύχτα ή δύο αν θα είστε ζευγάρι(δηλαδη διπλό κρεβάτι) ή άν δεν έχετε αντίριση να μπείτε σε δίκλυνο ή τρίκλυνο δωμάτιο μαζί με άλλα μέλη του φόρουμ.
Μετά κάνετε μια κατάθεση ενός ποσού που θα συνενοηθείτε με το ξενοδοχείο και το αποστέλετε με φαξ ή ξαναπέρνετε τηλέφωνο. Οι κρατήσεις θα γίνονται με τα κανονικά σας ονόματα και όχι με τα nickname
Η χρέωση θα γίνει με το δωμάτιο,δηλαδή αν κάποιος θέλει να κοιμηθεί μόνος σε δίκλυνο θα χρεωθεί 60 ευρώ την βραδυά, σε αντίθεση με κάποιον που θα κοιμηθεί με άλλους δύο σε τρίκλυνο θα χρεωθεί 23 την βραδυά.

Επαναλαμβάνω οτι η ευθύνη του να κλείσετε δωμάτιο είναι καθαρά δική σας και καλό ειναι να το κάνετε έγκαιρα γιατί ανησυχώ για την διαθεσιμότητα

Τηλ. εποικοινωνιας με μένα 2541021180

Οι Προς το παρόν χορηγοί της συνάντησης είναι.

α.MAINSTREET TRIUMPH ΞΑΝΘΗ Γιαννακόπουλος Γιώργος.(25410 21180)
1. Κράνος KBC TK9 fazer 2.Γάντια καθημερινά Progrip 400s 3.Kάλυμα Λαιμού HELD 4. Mπρελόκ Τriumph m9480008 5.30euro έκπτωση σε σέρβις άνω των 20000κμ 6. Μπλουζάκια του forum τεμαχια 5

β.FAST GEAR TRIUMPH ΒΟΛΟΣ Φτούλης Γιάννης (24210 62775)
1.1 βαρέλι μπύρα στην μπυραρία την μέρα της πίτας 2. έξοδα rock μπάντας 3. πιτα

γ.ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ TRIUMPH ΑΘΗΝΑ( 210 6437773)
1. ΠΟΥΚΑΜΙΣΟ TRIUMPH ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΣΑΣ

δ.MOTOMANIA TRIUMPH XANIA Πετακάκης Στέλιος(28210 70109)
1. ΜΠΟΥΦΑΝ TRIUMPH 3/4 CORDURA ACCTON TEX JACKET 2. 1 ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΣΠΙΤΙΚΗ ΤΣΙΚΟΥΔΙΑ

ε. M&M TRIUMPH ΚΕΡΚΥΡΑ Μανάτος-Μοναστηριώτης (26610 31456)
1. ΚΡΑΝΟΣ F.F. NITRO

στ. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΟΤΟ TRIUMPH ΑΘΗΝΑ (210 9224543)
1. ΤΙΜΟΝΙ FAT BAR της ΑΒΜ μαζί με τα ΚΑΒΑΛΕΤΑ για tiger 1050 και ΔΩΡΕΑΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

η. EXTREME SHOP TRIUMPH ΛΑΡΙΣΑ (2410 663098)
1. 3 Δωροπιταγές αξίας 50euro έκαστη για αγορά αξεσουάρ μοτό 2. 4 αλλαγές λαδιών ΔΩΡΕΑΝ

θ. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΜΟΤΟ ΤRIUMPH ΚΑΛΑΜΑΤΑ (27210 87954)
1. 2 ΣΠΡΕΥ ΑΛΥΣΙΔΑΣ castrol

ι. ΠΙΕΡΑΚΟΣ TRIUMPH ΑΛΙΜΟΥ (210 9824821)
1. ΚΡΑΝΟΣ F.F. BELL ,2 ΜΠΟΥΦΑΝ CORDURA BLLIZARD

κ. ΗΛΙΟΦΙΛ Α.Ε. (210 2849200)
1. ΜΠΟΥΦΑΝ Triumph Μcqueen

Απο αύριο τα νεώτερα και πιστέψτε με είναι πολλά.......

περιμένω τα δικά σας ποστ για συμμετοχές.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: vagtyrp στις 22/02/2010 8:14 μμ.

εμένα υπολόγισέ με κύριε γιώργο....προς το παρόν μόνος!θα σε ενημερώσω το συντομότερο και για το αν έρθω δικάβαλος!

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: billis στις 22/02/2010 8:45 μμ.

2 άτομα 27-28 Μαρτίου

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: johnygalan στις 22/02/2010 9:11 μμ.

ΜΕΣΑ
johnygalan+nancygalan
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: nfot στις 22/02/2010 10:48 μμ.

Και γ@μω τις ημερομηνιες διαλεξες Γιωργο, ευγε. Θα ειμαι Σερρες. Το κερ@το μου μεσα. Θα κανω οτι μπορω, να ειμαι πισω το απογευμα, Σαββατο 27.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Aris. στις 22/02/2010 11:07 μμ.

Λογω δουλειας ,Παρασκευη δεν μπορω να ερθω , Σαββατο σχολαω μεσημερι και ερχομαι και αραζω και την Κυριακη
θα τα πουμε εκει
Αν και ξενερωνω ... παλι 50-60χλμ απο το σπιτι μου ειναι η συκεντρωση , δεν θα γραψω κανα χιλιομετρο ...
Ελπιζω να δω και αυτους που δεν ηρθαν περυσι !
Ελπιζω να μαζευτουμε ΛΑΟΣ!!! Να ταρακουνησουμε λιγο τον Βολο !!


Υ.Γ. Μητσο αν δεν ερθεις σε μαμησα ...
Στεφανε εσυ ?


================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Γιωργος στις 23/02/2010 9:37 πμ.

Αρη μου αν θέλεις να γράψεις χλμ έλα μέσο Ξάνθης χαχαχαχα

nfot εσύ μπορείς να έρθεις με τις πιτζάμες

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Cpt. Haddock στις 23/02/2010 10:19 πμ.

Cpt Haddock, ένας, ΠΣΚ, με δική μου διανυκτέρευση

(τι διάολο τους έχουμε τους συγγενείς εκει; )
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: argy_kap στις 23/02/2010 3:06 μμ.

Θα συμφωνήσω με τον Νίκο....η ημερομηνία με τσάκισε....είναι 4 τετράγωνα απο το σπίτι μου κι εγώ θα βρίσκομαι Λονδίνο!

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: nfot στις 23/02/2010 5:27 μμ.

Τωρα ειδα και το μαγαζι. Θα υπαρχει ενα θεματακι με το χωρο σταθμευσης εκει, αλλα ειναι ωραιο μαγαζι. Καλη μουσικη, αφθονες μπυρες καθε ειδους.

argy_kap"Θα συμφωνήσω με τον Νίκο....η ημερομηνία με τσάκισε....είναι 4 τετράγωνα απο το σπίτι μου κι εγώ θα βρίσκομαι Λονδίνο! "


Ειδες Αργυρη, οι υπολοιποι ερχονται εδω και εμεις αλλου. Τουλαχιστον εγω θα ειμαι εδω Σαββατο απογευμα.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:40, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Cpt. Haddock στις 23/02/2010 5:29 μμ.

nf"Τωρα ειδα και το μαγαζι. Θα υπαρχει ενα θεματακι με το χωρο σταθμευσης εκει, αλλα ειναι ωραιο μαγαζι. Καλη μουσικη, αφθονες μπυρες καθε ειδους."


Με τα πόδια θα πάμε για να πιούμε όσο θελουμε (είναι μικρός ο Βόλος)

"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: starsailor στις 24/02/2010 11:29 πμ.

Εκτος απροοπτου θα ειμαι Βολο 27-28 Μαρτιου,ευκαιρια να γνωριστουμε.Θα μεινω στο σπιτι μου λιγο εξω απο τον Βολο.
the steps we take all leave footprints...

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: Γιωργος στις 24/02/2010 2:05 μμ.

Mπράβο άντε να μαζευόμαστε

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: mixalakis στις 24/02/2010 3:34 μμ.

Και εγώ ψήνομαι λέμε!!

Αλλά για σίγουρα θα ξέρω σε μερικές μέρες.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ FORUM TRIUMPH KAI ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ  

  Από: nfot στις 24/02/2010 4:20 μμ.

Cpt. Haddock"
nf"Τωρα ειδα και το μαγαζι. Θα υπαρχει ενα θεματακι με το χωρο σταθμευσης εκει, αλλα ειναι ωραιο μαγαζι. Καλη μουσικη, αφθονες μπυρες καθε ειδους."


Με τα πόδια θα πάμε για να πιούμε όσο θελουμε (είναι μικρός ο Βόλος)

"


Κι αν το ξενοδοχειο ειναι Αλυκες ή Ανω Βολο;
Βολιωτης ειμαι...
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.