Παραλιακό Καφέ/Ποτάκι Τετάρτη 13/7

Re: Παραλιακό Καφέ/Ποτάκι Τετάρτη 13/7  

  Από: efthvag στις 11/07/2011 4:06 μμ.

HelenKoR"βρε Βαγγελη! εναν καφε ειπαμε να ποσταρεις, οχι να γραψεις εκθεση 500 λεξεων!

9+
"

Αφού ξέρεις είμαι λακωνικότατος
Βασικά, θέλω να εξηγώ για να μην με παρεξηγούν (π.χ. ότι σνομπάρω άλλες συναντήσεις)

Το 9+ είναι ο βαθμός μου για την έκθεση, ή τι ώρα θα έρθεις
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: Παραλιακό Καφέ/Ποτάκι Τετάρτη 13/7  

  Από: sinister στις 11/07/2011 4:14 μμ.

Βαλτε ενα χάρτη για το που ειναι το μαγαζι,ειναι διπλα στο κιτσεν μπαρ? Τα μωρα μας τα βλεπουμε απο εκει που θα καθομαστε? Μεσα για τον καφε κ την ιδεα!
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html

Re: Παραλιακό Καφέ/Ποτάκι Τετάρτη 13/7  

  Από: bonnie στις 11/07/2011 6:57 μμ.

sinister"Βαλτε ενα χάρτη για το που ειναι το μαγαζι,ειναι διπλα στο κιτσεν μπαρ? Τα μωρα μας τα βλεπουμε απο εκει που θα καθομαστε? Μεσα για τον καφε κ την ιδεα!"



μπαινεις απο εκει που μπαινεις κ για το τσικεν μπαρ, δηλ στην παραλιακη κανεις δεξια στο κιτρινοπορτοκαλι βενζιναδικο, πατωντας γερά πανω στις γραμμες του τραμ κ προσεχοντας να μην σε πατησει το τραμ, κ μετα κανεις δεξια, εχει ταμπελα: τσικεν αριστερα, σκιπερς δεξια...
τα μηχανακια δεν τα βλεπεις ακριβως, αλλα ειναι παρα πολυ κοντα σου... βεβαια, αμα παρκαρεις -διακριτικα- πιο κοντα στα τραπεζια, μπορει κ να το βλεπεις..
αμα το ριξεις στην θαλασσα διπλα σου, θα βγει μπατμομπιλ, αλλα θα το βλεπεις τουλαστιχον...
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Παραλιακό Καφέ/Ποτάκι Τετάρτη 13/7  

  Από: HelenKoR στις 11/07/2011 7:07 μμ.

efthvag"
Αφού ξέρεις είμαι λακωνικότατος
Βασικά, θέλω να εξηγώ για να μην με παρεξηγούν (π.χ. ότι σνομπάρω άλλες συναντήσεις)

Το 9+ είναι ο βαθμός μου για την έκθεση, ή τι ώρα θα έρθεις "


δεν το συζητω! θα μπορουσες να ησουν καθηγητης και της Θεωρητικης!
αλλωστε απολαμβανω τα κειμενα σου!

9+ δεν ειναι βαθμος για σενα! εσυ εισαι για 10 (με τόνο) (στα 10, ε!)

θα προσπαθησω να ξεκουνησουμε παρεα αλλά ισως αργησω λιγακι (λιγακι μονο! )
θα μιλησουμε την Τεταρτη
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Παραλιακό Καφέ/Ποτάκι Τετάρτη 13/7  

  Από: sinister στις 11/07/2011 7:43 μμ.

bonnie"
sinister"Βαλτε ενα χάρτη για το που ειναι το μαγαζι,ειναι διπλα στο κιτσεν μπαρ? Τα μωρα μας τα βλεπουμε απο εκει που θα καθομαστε? Μεσα για τον καφε κ την ιδεα!"



μπαινεις απο εκει που μπαινεις κ για το τσικεν μπαρ, δηλ στην παραλιακη κανεις δεξια στο κιτρινοπορτοκαλι βενζιναδικο, πατωντας γερά πανω στις γραμμες του τραμ κ προσεχοντας να μην σε πατησει το τραμ, κ μετα κανεις δεξια, εχει ταμπελα: τσικεν αριστερα, σκιπερς δεξια...
τα μηχανακια δεν τα βλεπεις ακριβως, αλλα ειναι παρα πολυ κοντα σου... βεβαια, αμα παρκαρεις -διακριτικα- πιο κοντα στα τραπεζια, μπορει κ να το βλεπεις..
αμα το ριξεις στην θαλασσα διπλα σου, θα βγει μπατμομπιλ, αλλα θα το βλεπεις τουλαστιχον..."

scusa,αλλα το δικο σου κ με τα κλειδια πανω να το αφησεις τι να το κανουν αν το παρουν,εκτος κ αν περασει κανενας Thomas Crown που εχει κολλημα με τα αρχαια!
Το δικο μου το μωρο δεν το αφηνω χωρις να το βλεπω κ να ειναι σε αποσταση βολης!
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html

Re: Παραλιακό Καφέ/Ποτάκι Τετάρτη 13/7  

  Από: bonnie στις 11/07/2011 7:47 μμ.

sinister"
scusa,αλλα το δικο σου κ με τα κλειδια πανω να το αφησεις τι να το κανουν αν το παρουν,εκτος κ αν περασει κανενας Thomas Crown που εχει κολλημα με τα αρχαια!
Το δικο μου το μωρο δεν το αφηνω χωρις να το βλεπω κ να ειναι σε αποσταση βολης! "



για το πρωτο, να σου πω οτι εχεις αδικο... δεν θα το πω... ξερεις ποσα βραδια εχω ξεχασει τα κλειδια πανω κ το πρωι ειναι ακομα εκει?

αμα κατσουμε παραλιακα, τις βλεπουμε τις μηχανες, σοβαρα τωρα...
ειναι οκ νομιζω οσον αφορα αυτο το θεμα..
αν θυμαται κ ο βαγγελης καλυτερα, ας με διορθωσει...
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Παραλιακό Καφέ/Ποτάκι Τετάρτη 13/7  

  Από: efthvag στις 11/07/2011 8:28 μμ.

Ωχου, άμα γερνάει ο άνθρωπος παραξενεύει...νταξ ρε φιλαράκι, Ιταλικό έχεις δεν είναι και κανένα πρωτότυπο του Ντα Βίντσι ...έλα εσύ και θα σου βάλουμε γύρω-γύρω τις αγγλίδες για να μη φαίνεται..εεεεε για να μην πάθει τίποτα ήθελα να πω!
Σοβαρά τώρα, εγώ απ' ό,τι θυμάμαι το μαγαζί (αν και έχω να πάω από τότε που είχα μαλλιά) φαίνονται οι μηχανές και έχεις και αρκετές επιλογές στάθμευσης!

bonnie"για το πρωτο, να σου πω οτι εχεις αδικο... δεν θα το πω... ξερεις ποσα βραδια εχω ξεχασει τα κλειδια πανω κ το πρωι ειναι ακομα εκει? "

Μα δεν το παίρνουν γιατί φοβούνται, δεν το τιθασεύει όποιος κι όποιος τέτοιο εργαλείο
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: Παραλιακό Καφέ/Ποτάκι Τετάρτη 13/7  

  Από: sinister στις 11/07/2011 9:08 μμ.

efthvag"Ωχου, άμα γερνάει ο άνθρωπος παραξενεύει...νταξ ρε φιλαράκι, Ιταλικό έχεις δεν είναι και κανένα πρωτότυπο του Ντα Βίντσι ...έλα εσύ και θα σου βάλουμε γύρω-γύρω τις αγγλίδες για να μη φαίνεται..εεεεε για να μην πάθει τίποτα ήθελα να πω!
Σοβαρά τώρα, εγώ απ' ό,τι θυμάμαι το μαγαζί (αν και έχω να πάω από τότε που είχα μαλλιά) φαίνονται οι μηχανές και έχεις και αρκετές επιλογές στάθμευσης!
"

αγγλοι μεθυστακες να βρωμοκοπανε μπυρα κ να ρευονται γυρω απο την κομψη ιταλιδα?πωπω ανατριχιασα μονο που το σκεφτηκα,θα φερω κορδελα do not cross να βαλω στο μωρο μου να μην πλησιαζουν.

θα περασω καμμια βολτα να δω ο ιδιος αν αρμοζει σε τετοιο κοριτσι να στεκεται σε ενα απλο παρκιν
μιας κ μιλησες για πρωτοτυπα κοιτα τι βρηκα κατω απο τη σελα της μηχανης μου οταν την αγορασα,μηπως εχεις ιδεα τι μπορει να ειναι?
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html

Re: Παραλιακό Καφέ/Ποτάκι Τετάρτη 13/7  

  Από: Ecobill στις 11/07/2011 10:35 μμ.

Nεούδια στην παρέα δέχεστε ή θα μαζευτεί η τρίτη ηλικία εεεεε σόρρυ οι πιό παλιοί από το σόι της Τ ????

Re: Παραλιακό Καφέ/Ποτάκι Τετάρτη 13/7  

  Από: efthvag στις 12/07/2011 1:51 πμ.

Ecobill"Nεούδια στην παρέα δέχεστε ή θα μαζευτεί η τρίτη ηλικία εεεεε σόρρυ οι πιό παλιοί από το σόι της Τ ???? "

ααα, αδιάβαστος! Το αρχικό ποστ δε λέει και να γνωριστούμε; Άσε που κι εγώ αυτό το τρίτη ηλικία το'χω μεν, αλλά το παλιός πάλι καθόλου! Άντε μην το σκέφτεσαι

@sinister: αφ'ενός βαριέμαι να ξαναγράφω έκθεση, αφ' δύου να μην σπαμάρουμε κι άλλο στο ποστ και αφ' τρίου για να έχουμε και κάτι να λέμε την Τετάρτη, θα σου εξηγήσω για ποιό λόγο στις δώσανε αυτές τις φωτό μαζί με την κομψή Ιταλίδα...α! και ελπίζω η κομψή μας Ιταλίδα να μη μας έρθει στη συνάντηση με αξύριστες μασχάλες/γάμπες...
hick! Burp! , σας αφήνω τώρα γιατί θα ζεσταθεί η (burp) μπύρα μου (hick!)
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: Παραλιακό Καφέ/Ποτάκι Τετάρτη 13/7  

  Από: Cpt. Haddock στις 12/07/2011 7:48 πμ.

Στο Σκιπερ'ς πηγαινοντας, αλλα κυριως φεύγοντας να έχετε το νου σας στα σκυλια που αραζουν εκει κοντα. Καμια φορα τα πιάνει η τρέλα κι αρχιζουν το κυνηγι.
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Παραλιακό Καφέ/Ποτάκι Τετάρτη 13/7  

  Από: Ecobill στις 13/07/2011 12:16 μμ.

9 κ μισή ντσααααααν θα μαι εκεί λοιπόν.....

Να κρατάτε ταμπελίτσες σαν κι αυτές στο αεροδρόμιο μην τυχόν και σας.....χάσω

Re: Παραλιακό Καφέ/Ποτάκι Τετάρτη 13/7  

  Από: HelenKoR στις 13/07/2011 12:48 μμ.

Ecobill"9 κ μισή ντσααααααν θα μαι εκεί λοιπόν.....

Να κρατάτε ταμπελίτσες σαν κι αυτές στο αεροδρόμιο μην τυχόν και σας.....χάσω "


exeis pm!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Παραλιακό Καφέ/Ποτάκι Τετάρτη 13/7  

  Από: Costas στις 13/07/2011 7:54 μμ.

Άργησα λίγο να το δω.
Θα ήθελα να έρθω αλλά ρε παιδιά... Δεν ξέρω αν πρέπει να το πω βέβαια Αλλά δεν έχω μηχανή!
Ελπίζω να μπορέσω να έρθω σε επόμενη. Καλά να περάσετε!

Re: Παραλιακό Καφέ/Ποτάκι Τετάρτη 13/7  

  Από: ATN PANOS στις 13/07/2011 11:18 μμ.

διαχειριστης σε φορουμ με μηχανες, και να μην εχεις οχημα...

το λιγοτερο που εχεις να κανεις, ειναι να παραιτηθεις

@τα ιδια παντα λεει. ..
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.