ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: tharis στις 25/09/2013 4:48 μμ.

Μου ηρθε ενα μνμ σημερα απ την T εδω στην Θεσ/νικη και λεει οτι θα κανουν εκρομη 6/10 στην Αριδαια..

Μαλλον θα γινετε πολλες !!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: orange στις 25/09/2013 4:52 μμ.

Το έλαβα και γω το μνμ, Χάρη.

Απ΄ ότι φαίνεται θα ανεβώ και γω με το κλιμάκιο της Triumph από Θεσσαλονίκη (Θεού θέλοντος).

Να ξέρετε, θα με βρείτε με τους ... "εμπόρους"!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: kyrkyriakos στις 25/09/2013 6:28 μμ.

Παρόμοιος,έλαβα και εγώ το μήνυμα,αντε να δούμε......

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: green-675 στις 25/09/2013 7:38 μμ.

παιδες και γω........κυριακη θα ερθω βολτουλα!!!!!!!!!!! προυνο προυνο
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: billy the kid στις 25/09/2013 11:33 μμ.

Άντε να γινόμαστε πολλοί!!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Theozed στις 26/09/2013 10:42 πμ.

billy the kid"
Θοδωρή δεν έχω πρόβλημα να ξεκινήσουμε και πιο νωρίς, και να κάνουμε 1-2 στάσεις στο δρόμο για ανεφοδιασμό και διάλειμμα...σημασία έχει να απολαύσουμε τη διαδρομή κι όχι να πλακωθούμε να φτάσουμε μονορούφι (όχι πως δε μπορούμε σε κάποια σημεία να το ανοίξουμε και λίγο το γκάζι.. )"


Γειά σου Billy man!

Όμορφα τα λες και συμφωνώ σε όλα τα παραπάνω. Και στάσεις και απόλαυση και ξεμπούκωμα!

Με τον Panos76gr λέγαμε να ξεκινήσουμε στις 9 το πρωί και χαλαρά χαλαρά (με δυνατά ενδιάμεσα ξεσπάσματα) να οδεύσουμε προς το προορισμό μας. Με τις στάσεις μας και με τα όλα μας. Ώρα άφιξης στην Αριδαία,αργά το απογευματάκι, στην χειρότερη. Αργά το μεσημεράκι στην καλύτερη.

Επίσης, μια ωραία εναλλακτική θα ήταν να πάμε από Εύβοια. Παίρνουμε το καραβάκι από Βόρεια Εύβοια και συνεχίζουμε από εκεί, κάνοντας την όλη διαδρομή πιο χρονοβόρα, αλλά και πολύ πιο ενδιαφέρουσα.

Τα παραπάνω είναι προτάσεις όπως είπαμε. Θα ήταν ωραίο να μπορούσαμε να συντονιστούμε όλοι μαζί και να πάμε παρέα (ασχέτως διαδρομής).

Έχω στο μυαλό μου αυτό που ανέφερε ο Costas, ότι τον βολεύει να ξεκινάγαμε πιο αργά. Έτσι όμως, θα χάσουμε όλη την μέρα και είναι κρίμα.

Όπως και να έχει, το συζητάμε το θέμα. Και με pm και μέσω τηλεφώνου, ότι θέλετε.

Καλή μας μέρα

Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Theozed στις 26/09/2013 10:44 πμ.

haris"
Μαλλον θα γινετε πολλες !! "


Ναι, και θα παίξουμε τις κουμπάρες! Εμείς οι...πολλές!


Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Theozed στις 26/09/2013 10:45 πμ.

range"
Να ξέρετε, θα με βρείτε με τους ... "εμπόρους"!"



Εσείς οι "έμποροι" που θα έλθετε, δεν φέρνετε και κανένα πιστόνι μαζί σας μωρέ!!!




Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Theozed στις 26/09/2013 10:46 πμ.

green-675"παιδες και γω........κυριακη θα ερθω βολτουλα!!!!!!!!!!! προυνο προυνο "


Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Costas στις 26/09/2013 11:34 πμ.

Παιδιά κοιτάξτε, είναι 2 τα πράγματα.

Το ένα είναι οτι απ οσο ξέρω και τα παιδιά απο βόρεια θα φτάσουν βραδάκι γιατί θα έρθουν μετά τη δουλειά, οπότε θα συναντηθούμε κατά τις 8 για να κατσουμε καμια ωρα και να βγουμε καμια ταβέρνα. Οπότε δεν έχει νόημα να πάμε από μεσημέρι.

Το δεύτερο είναι οτι είναι πιο εύκολο να λείψω μερικές ώρες από τη δουλειά και να φύγω κατα τη 1 παρά όλη τη μέρα, πιστεύω οτι θα είναι κι άλλα άτομα τα οποία ίσως να έχουν το ίδιο θέμα.

Πάντως το κοιτάζετε, αν δε βολευει να ξεκινήσετε λίγο πιο αργά πάμε και χώρια δεν έγινε κάτι.

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: orange στις 26/09/2013 12:29 μμ.

Theozed"
range"
Να ξέρετε, θα με βρείτε με τους ... "εμπόρους"!"



Εσείς οι "έμποροι" που θα έλθετε, δεν φέρνετε και κανένα πιστόνι μαζί σας μωρέ!!!




"


Τι...? Μόνο πιστόνια;; Εγώ έλεγα να φέρουμε και 2-3 κινητήρες όπως είναι ολόκληρους να κάνουμε σκάντζα ή γιατί όχι... και κανά δυο μηχανάκια για όποιον φέρει στη βόλτα και τον δικηγόρο του! Εεεε σωστός;



(κοροϊδεύω την ώρα που άλλοι πονάνε!!! Εντάξει, είμαι γαϊδούρι!)

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: maddog στις 26/09/2013 6:15 μμ.

Costas"Παιδιά κοιτάξτε, είναι 2 τα πράγματα.

Το ένα είναι οτι απ οσο ξέρω και τα παιδιά απο βόρεια θα φτάσουν βραδάκι γιατί θα έρθουν μετά τη δουλειά, οπότε θα συναντηθούμε κατά τις 8 για να κατσουμε καμια ωρα και να βγουμε καμια ταβέρνα. Οπότε δεν έχει νόημα να πάμε από μεσημέρι."


Την παρασκευη για μας τους ξανθιωτες ειναι αργια!!!!!!!!οποτε θα ξεκινησουμε το πρωι και το μεσημερακι χαλαρα θα ειμαστε στην Αριδαια

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Costas στις 26/09/2013 7:29 μμ.

Αυτό ειναι αλήθεια, δεν ξέρω γιατί θυμώμουν για βράδυ

Διόρθωση, μάλλον γι αυτό


edit: Πρόγραμμα

Η Παρασκευή θα είναι χαλαρή μέρα. Όσοι θα έρθουν από Παρασκευή θα φτάσουν λογικά αργά το απόγευμα, οπότε το πρόγραμμα έχει κάποια βόλτα εκεί κοντά και ταβέρνα το βράδυ.


Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Theozed στις 26/09/2013 11:18 μμ.

[quote="orange":29u5ii85]
Theozed"
range"
Να ξέρετε, θα με βρείτε με τους ... "εμπόρους"!"



Εσείς οι "έμποροι" που θα έλθετε, δεν φέρνετε και κανένα πιστόνι μαζί σας μωρέ!!!




"


Τι...? Μόνο πιστόνια;; Εγώ έλεγα να φέρουμε και 2-3 κινητήρες όπως είναι ολόκληρους να κάνουμε σκάντζα ή γιατί όχι... και κανά δυο μηχανάκια για όποιον φέρει στη βόλτα και τον δικηγόρο του! Εεεε σωστός;

[/quote:29u5ii85]

Σωστός! Ολόσωστος!

Όσο για τον άλλον κύριο, εκείνον με τα πολλά προβλήματα...μάλλον είχε πολλά θέματα στο μυαλό του...

Λίγο ήθελα ακόμα για να ξεκινήσουμε τα...
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Theozed στις 26/09/2013 11:24 μμ.

maddog"
Την παρασκευη για μας τους ξανθιωτες ειναι αργια!!!!!!!!οποτε θα ξεκινησουμε το πρωι και το μεσημερακι χαλαρα θα ειμαστε στην Αριδαια "


Μπα αγαπητέ, θα είσαι "χα-ΛΑ-ρά" εκεί πέρα το μεσημεράκι;

Μωρέ, ελπίζω να μην στεναχωρεθείς που υπάρχει μια πιθανότητα να μην είμαστε τόσοι όσοι και στην εκδρομή της BMW!

Όχι τίποτα άλλο, δεν θέλω να μπαίνουν πολλοί ανάμεσά μας και να σε χάνω από τον καθρέπτη μου!



Λοιπόν, κανόνισε Τίγρη, θέλω να έλθεις με αυτό το μηχανάκι που έχεις, το "ΤΟΥΜΠΑΝΟ"! Ξέρεις εσύ
Darkness makes it easier to find the "Light"!