ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Γιωργος στις 10/09/2013 12:12 μμ.

billy the kid"
Γιωργος"Μπορεις να μπεις με τον Νικο (nfot) που ειναι μονος.....και να γυρισετε τσοντα χαχαχχαχαχ "

Ωραία...να θυμηθώ να παρω και τη κάμερα μαζί μου... "


χαχαχαχ
θελω να εισαι τρυφερος μαζι του........ εχει και μια ηλικια

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: nfot στις 11/09/2013 12:16 πμ.

[quote="Γιωργος":2mpmez5c]
billy the kid"
Γιωργος"Μπορεις να μπεις με τον Νικο (nfot) που ειναι μονος.....και να γυρισετε τσοντα χαχαχχαχαχ "

Ωραία...να θυμηθώ να παρω και τη κάμερα μαζί μου... "


χαχαχαχ
θελω να εισαι τρυφερος μαζι του........ εχει και μια ηλικια [/quote:2mpmez5c]

Το ποιος θα ειναι τρυφερος με ποιον το συζηταμε.

Αν ΔΕΝ καπνιζεις Billy και ΔΕΝ ροχαλιζεις υπερβολικα, πολυ ευχαριστως να μοιραστουμε το δωματιο. Το φυσιολογικο ροχαλητο ειναι ΟΚ. Κι εγω ροχαλιζω μερικες φορες.

Αντε πουπουλοκωλοι ολοι σας, που θα μου ερθετε με τις πολυθρονες σας. Εγω θα ανεβω με αντρικιο μηχανακι τουλαχιστον. Οπως σχολιαστηκε και στα Γιαννενα, "Ρε συ, αυτο δεν εινα σελα, ειναι κοντρα πλακε"
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: billy the kid στις 11/09/2013 10:01 πμ.

Νίκο πού έχεις βρεί και πόσο πάει το μάλι? Δε ροχαλίζω αλλά καπνίζω όμως αυτό δε νομίζω να είναι πρόβλημα, αφού μπορώ να βγαίνω έξω για τσιγάρο..

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: xaotikos στις 11/09/2013 5:09 μμ.

Ενας λαβωμένος αυχένας και ένας γάμος με κάνει να αλλάξω τα σχέδια. Άκυρος λοιπόν εγώ. Σήμερα θα ακυρώσω και την κράτηση του δωματιου για να το κλείσει όποιος θέλει.
Γμτ κ είχα καιρο να ερθω παρέα σε ταξιδάκι

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Theozed στις 11/09/2013 6:55 μμ.

xaotikos"Ενας λαβωμένος αυχένας και ένας γάμος με κάνει να αλλάξω τα σχέδια. Άκυρος λοιπόν εγώ. Σήμερα θα ακυρώσω και την κράτηση του δωματιου για να το κλείσει όποιος θέλει.
Γμτ κ είχα καιρο να ερθω παρέα σε ταξιδάκι"


Έλα ρε συ Κίμωνα! Τι λες τώρα;

Περαστικά σου μαν!

Άντε, αμάν έχουμε κάνει να σε δούμε. Εσένα, καβάλα στο άτι σου το μόρτικο!

Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Theozed στις 11/09/2013 7:02 μμ.

[quote="nfot":upodfzmi]
Γιωργος"
billy the kid"
Ωραία...να θυμηθώ να παρω και τη κάμερα μαζί μου... "


χαχαχαχ
θελω να εισαι τρυφερος μαζι του........ εχει και μια ηλικια "


Το ποιος θα ειναι τρυφερος με ποιον το συζηταμε.

Αν ΔΕΝ καπνιζεις Billy και ΔΕΝ ροχαλιζεις υπερβολικα, πολυ ευχαριστως να μοιραστουμε το δωματιο. Το φυσιολογικο ροχαλητο ειναι ΟΚ. Κι εγω ροχαλιζω μερικες φορες.

Αντε πουπουλοκωλοι ολοι σας, που θα μου ερθετε με τις πολυθρονες σας. Εγω θα ανεβω με αντρικιο μηχανακι τουλαχιστον. Οπως σχολιαστηκε και στα Γιαννενα, "Ρε συ, αυτο δεν εινα σελα, ειναι κοντρα πλακε" [/quote:upodfzmi]

Πςςςς, αυτά είναι. Πολύ αντρίλα μαζεύεται φέτο!!! Όπως και κάθε χρονιά άλλωστε!

Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Theozed στις 11/09/2013 7:02 μμ.

green-675"παιδες εγω κατα πασα πιθανοτητα θα ερθω Σαββατο βράδυ και θα φυγω Δευτερα (αν ερθω) λογω κολληματος με την δουλειά.... "

Τί να σου πω κι εσένα τώρα...
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: nfot στις 11/09/2013 7:33 μμ.

Theozed"...
Πςςςς, αυτά είναι. Πολύ αντρίλα μαζεύεται φέτο!!! Όπως και κάθε χρονιά άλλωστε!

"


"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: green-675 στις 12/09/2013 8:39 πμ.

εχω ακυρωσει το δωματιο , οποτε οποιος ενδιαφερεται μπορει να παρει το δικο μας... ......
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: green-675 στις 12/09/2013 8:42 πμ.

1. maddog 2ατομα
2. nfot
3. γιωργος-σουλα(admin)
4. Theozed
5. Costas
6. panos76gr
7. Kyrkyriakos
8.tomazinio (2 άτομα)
9.bubal13
10.billy the kid
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Costas στις 12/09/2013 10:26 πμ.

Αν υπάρχει κάποιος που ψάχνει δωμάτιο μπορούμε ένα απ'τα δύο να τα κλείσουμε μαζί.

Re: Απ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: xaotikos στις 13/09/2013 10:48 πμ.

Theozed"
xaotikos"Ενας λαβωμένος αυχένας και ένας γάμος με κάνει να αλλάξω τα σχέδια. Άκυρος λοιπόν εγώ. Σήμερα θα ακυρώσω και την κράτηση του δωματιου για να το κλείσει όποιος θέλει.
Γμτ κ είχα καιρο να ερθω παρέα σε ταξιδάκι"


Έλα ρε συ Κίμωνα! Τι λες τώρα;

Περαστικά σου μαν!

Άντε, αμάν έχουμε κάνει να σε δούμε. Εσένα, καβάλα στο άτι σου το μόρτικο!

"

Να δουμε πως θα παει το θεμα με τον αυχενα και ελπιζω σιγα σιγα να βρω λιγο χρονο. Αντε και καμια πιστουλααα. Καλα να περασετε!!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: maddog στις 17/09/2013 9:18 μμ.

Τι θα γινει ρε μαγκες?δεν βλεπω πολλες συμετοχες αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα να βολταρουμε ολοι μαζι

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Theozed στις 17/09/2013 10:51 μμ.

maddog"Τι θα γινει ρε μαγκες?δεν βλεπω πολλες συμετοχες αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα να βολταρουμε ολοι μαζι "


Φοβάσαι πως αν είμαστε λίγοι, δεν θα βρεις κάποιον να προσπεράσεις;;;

Ε;

Φανταστικέ Τίγρη;;;

Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: maddog στις 18/09/2013 2:34 μμ.

Theozed"
maddog"Τι θα γινει ρε μαγκες?δεν βλεπω πολλες συμετοχες αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα να βολταρουμε ολοι μαζι "


Φοβάσαι πως αν είμαστε λίγοι, δεν θα βρεις κάποιον να προσπεράσεις;;;

Ε;

Φανταστικέ Τίγρη;;;

"

χαχαχα εσενα σε εχω σιγουρο,για καμια καινουργια προκληση ψαχνω!!!!!!!!!!!