ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: Sprinter στις 28/06/2010 9:43 μμ.

Σας παρακαλώ πολύ, την έκφραση 'παπάρας' την έχω κατοχυρώσει εδώ μέσα, και την επόμενη φορά όταν θέλει κάποιος να πεί κάποιον άλλο παπάρα, παρακαλώ να με ρωτήσει πρώτα. Ευχαριστώ.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: jimdom στις 28/06/2010 10:09 μμ.

Παντως στην φωτογραφια βγηκαμε κουκλια!
Sprinter αν θελω να σε πω παπαρα πρεπει να παρω την αδεια σου πρωτα?

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: doohan στις 28/06/2010 10:14 μμ.

............
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:44, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: Sprinter στις 28/06/2010 10:17 μμ.

jimdom"Παντως στην φωτογραφια βγηκαμε κουκλια!
Sprinter αν θελω να σε πω παπαρα πρεπει να παρω την αδεια σου πρωτα?"


Εσύ μειράκιον να κάτσεις φρόνιμα γιατί σου 'χω πολλά μαζεμένα και είσαι ο επόμενος για την υπογραφή μου...
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: jimdom στις 28/06/2010 10:18 μμ.

θα με κανεις κ διασημο

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: Sprinter στις 28/06/2010 10:20 μμ.

jimdom"θα με κανεις κ διασημο"


Δε θα ξέρεις που να κρυφτείς
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: makis30 στις 28/06/2010 10:25 μμ.

Αγαπητε Χρηστο και Μακη!Σας αγαπω και σας εκτιμω αλλα αν εχετε κοντρα-η καποια διαφωνια με τον polhmhxano δεν με ενδιαφερει προσωπικα οποτε τα παραπανω post

chris34 έγραψε:
Απο πιττα που δεν τρως τι σε νοιαζει κι αν καει;


makis30 έγραψε:
Απο πιττα που δεν τρως τι σε νοιαζει κι αν καει;





πετρο οσο αφορα τον χρηστο θα απαντηση μονος του

σε οτι αφορα εμενα το συγκεκριμενο σχολιο δεν νομιζω οτι ειναι προσβλητικο σε καμια περιπτωση οσο για τον πολυμηχανο οταν καταλαβα περι τινος προκειται σταματησα να διαβαζω οτι και αν εγραφε ποσο μαλλον να κανω και κουβεντα

αν δεις αυτο που εβαλα ειναι για το σχολιο του crihs34 kai μονο αρα νομιζω μπορω να σχολιασω αυτα που λεει ο χρηστος σωστα?

παντα φιλικα η απαντηση μου οσο αφορα εσενα και το ξερεις!!!!

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: chris34 στις 28/06/2010 10:37 μμ.

Καλα εγω δεν θα κατσω να δωσω εξηγησεις στον καθενα για το τι λεω η τι ειπα!!
Οποιος εχει μυαλο καταλαβαινει.
Σωστα αυτα που λες Πετρο μου και εγω μαζι σου!!!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: doohan στις 28/06/2010 11:34 μμ.

[...............
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:44, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: ges7 στις 29/06/2010 12:03 πμ.

doohan"Δεν ειχα σκοπο να απαντησω αλλα θεωρω οτι πρεπει!Ισως τα γραφομενα μου να ενοχλησουν αλλα οπως και να εχει εγω θα τα πω γιατι ετσι νιωθω και ετσι ειμαι σαν χαρακτηρας!!

Κατα αρχας χθες ηταν απο τις χειροτερες βολτες που εχω παει ποτε!Οχι λογω της παρεας αλλα λογω του ολου σκηνικου!Ενοχληθηκα παρα πολυ και φιλε ges7 δεν μπορεις να φανταστεις το σφυξημο που ενιωσα στο στομαχι οταν ο chris34 και ο maik30 μας ενημερωσαν(γιατι αυτοι το εκαναν)οτι δεν σε βλεπανε στους καθρεφτες τους!!

Ας τα παρω με την σειρα λοιπον

Αγαπητε Χρηστο και Μακη!Σας αγαπω και σας εκτιμω αλλα αν εχετε κοντρα-η καποια διαφωνια με τον polhmhxano δεν με ενδιαφερει προσωπικα οποτε τα παραπανω post

post
chris34"Απο πιττα που δεν τρως τι σε νοιαζει κι αν καει;

[quote="makis30":31qw7r4r]Απο πιττα που δεν τρως τι σε νοιαζει κι αν καει; "


"

chris34"Υ.Γ Οσο για τον παπαρα(polymhxanos) μην του δινεις σημασια ειναι η μασκωτ του φορουμ!!!"


chris34"Τον κωλο σου κατω να χτυπας(ασε που μπορει να σου αρεσει κιολας ) δεν θα το μαθεις ποτε!!!"


τα θεωρω ακρως προσβλητικα και ατοπα που το μονο σκοπο που εχουν ειναι να προκαλεσουν χλευασμο και ειρωνεια!Βρειτε τα η χωστε μεσω pm η τηλ η βρεθειτε για ενα καφε και σας παρακαλω μην το συνεχιζεται γιατι εχει αρχισει να κατανταει μαλακια το ολο θεμα!Σας τα γραφω ολα αυτα με ολο το σεβασμο αλλα και καλη διαθεση!

Αγαπητε Πολυμηχανε!!

Polymhxanos"Όπως βλέπεις μερικές απαντήσεις παραπάνω, αυτός που γράφεις, έχει θεωρίες ζωής μη-σκέψης, τύπου ''απο πίτα που δεν τρως'' οπότε τι ζητάς και εσύ... Ας πρόσεχες"


Ολα τα παραπανω αφορουν και σενα Μιχαλη!!

Polymhxanos"ΘΑ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ; Ξέρει κανείς;"

Δεν καταλαβαινω τον λογω που φωναζεις!Αφου ποτε δεν ειχες σκοπο να ερθεις οπως δεν εχεις ερθει αλλωστε ποτε σε καποια αλλη συναντηση!

Polymhxanos"Ας πρόσεχες, σα δεν ντρέπεσαι κιόλλας, τους χάλασες την βόλτα, α να χαθείς αλήτη...

"
Για το γραφεις ετσι μαλλον εισουν και συ μαζι ε?Εκτος απο γνωσης μηχανολογιας αποκτησες και ψυχολογιας βλεπω!

Polymhxanos", αρχίζω υποψιάζομαι και γιατί σε παρατήσανε..."


Τι μαλλον και μαλακιες εισουν σιγουρα μαζι εστω και τηλεπαθητικα αφου ειδες ολο το σκηνικο της εγκαταληψης του θυματος!Σεβομαι παντα την αποψη σου και το ξερεις αλλα πολλες φορες ξεπερνας την γραμμη της αποψης απο την προσβολη!Τα γραφομενα σου με προσβαλουν ως δικυκληστη και ως Πετρο!!Δεν παρατησα ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΩ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ Η ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ!!

Αγαπητε ges7!!

οπως σου εγραψα και σε πμ υπαρχουν καποιοι γενικοι κανονες οταν εισαι σε πορεια!!Διαβασε τους στο moto.gr μια και εισαι μελος εκει!!Ξεκινα απο το κρανος πρωτα............
Πουλας ειρωνεια στο Μακη ενω στην ουσια ειναι αυτος που ενημερωσε ολους μας οτι εμεινες πισω απο την βαρκα!!!

ges7"με αφήσατε πίσω"
Εδω εισαι Φαουλ!!Εμεινες απο μονος σου πισω γιατι οπως μου γραφεις σε πμ δεν ηθελες να πας πιο γρηγορα γιατι απλα ηταν πανω απο τα ορια σου!Και ρωταω τωρα εγω!Τι περιμενες δλδ να κανουν 7 μηχανες σε ορεινο δρομο με στροφιλικια!Την διαδρομη την γνωριζες!Γιατι δεν την ακολουθησες?

ges7"έφτασα μέχρι τον Βαρνάβα"

Σε πληροφορω οτι σε περιμεναμε μεσα στον Βαρναβα!!Οπως ξερεις εκει ειναι χωριο με πολλους δρομους ανοδος-καθοδος-στενα-στενακια!!Οποτε βγηκαμε απο τον Βαρναβα(για να μην παιζουμε κρυφτο)και εξω απο τον βαρναβα σε μια τεραστια ευθεια εγω τουλαχιστον ειδα 6 μαλακες να περιμενουν ποση ωρα δεν ξερω και γω απο εσενα απλα να τηρησεις την προβλεπομενη διαδρομη!Οχι μονο δεν την τηρησες...αλλα γυρισες και πισω χωρις να παρεις ενα τηλ.να το πεις!!Αυτο ειχε ως αποτελεσμα που λες οι 6 μαλακες να ξαναγυρισουν πισω σχεδον ολοι την διαδρομη μεχρι να φιλοτιμηθεις να μας πεις οτι απλα γυρισες πισω και οτι εισαι καλα!!

ges7"θεώρησα πως ήταν κοροιδία"

Κοροιδια ειναι για μενα οτι βγηκα να ευχαριστηθω την μηχανη μου σε καμια στροφη και αντι αυτου μου εγινε το στομαχι κομπος μην επαθες τιποτα!Και ολα αυτα γιατι τσαντιστικες Αληθεια ανναρωτηθηκες ποση αποσταση φυγαμε μπροστα μεσα στις στροφες μεχρι να περασεις το φορτηγο?

Υ.Γ πηγαμε μεχρι την λιμνη του Μαραθωνα τελικα! [/quote:31qw7r4r]

doohan.. νομίζω δεν έχεις διαβάσει καλά το πμ μου...1ον .. 2ον ο Βαγγ. μου είπε πως σταματήσατε τελικά για 1η φορά μετά τον Βαρνάβα..στο Καπανδρίτι .. εγώ έφτασα μέχρι τον Βαρνάβα.. δεν ξέρω ποιος λέει την αλήθεια εδώ.. 3ον οι κανόνες που λες τι ακριβώς λένε ''συναντάμε στροφιλίκι και άντε γεια???'' ...4ον δλδ αν επερνα τηλ τον Βαγγ. (μόνο το δικό του κιν. τυχαίνει και έχω) 5-7928-90 φορές και δεν το σήκωνε.. επειδή απλά θα οδηγούσε πια θα ήταν η διαφορά.. 5ον το περιβάλλον/διαδρομή ήταν εντελώς άγνωστο/η για μένα.. άσχετα αν ήξερα τον τελικό προορισμό..απλώς είχα την εντύπωση πως θα ήμασταν όλοι μαζί....6ον.. Μαρ/νας - Βαρνάβας είναι 15 χιλιομετράκια.. στα οποία δεν συνάντησα κανέναν σας..αυτά..τέλος
Daytona 955, 06

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: vagtyrp στις 29/06/2010 2:10 πμ.

καταρχήν παρόλο που δεν φτάσαμε στον ορωπό, η βόλτα δεν ήταν άσχημη και περάσαμε μια χαρά στο καφέ. όσο για τα υπόλοιπα θα πώ τα εξής: γιώργο, περιμέναμε 1 χλμ έξω από τα βαρνάβα με κατεύθυνση προς καπανδρίτι.εγώ είχα φύγει μπροστά από τα υπόλοιπα παιδιά, και αυτοί σε ψάχναν μέσα στο βαρνάβα, ενώ εγώ είχα πλακωθεί στις στροφές μπροστά.μετά από κλήση του πέτρου σταμάτησα και τους περίμενα, και η ψυχή μου πήγε στη κούλουρη όταν δεν εμφανιζόσουν, μιας και σε αρκετές βόλτες έχω δει ατυχήματα.
σφάλεις γιατί δεν έκανες μία κλήση στο κινητό μου όταν μας έχασες.θα σε άκουγα γιατί το είχα πάνω μου,όπως άκουσα και τον πέτρο που πήρε.επιπλέον όσον αφορά το μάκη και το χρήστο, ήταν οι μοναδικοί που κατάλαβαν ότι έλειπες και προσπαθούσαν να μας ειδοποιήσουν νωρίτερα αλλά εμείς το χαβά μας.....στροφιλίκι βλέπεις....

και γώ πέρσυ στις πρώτες μου βόλτες όλο πίσω έμενα αλλά δεν έκανα έτσι....ήξερα που πάμε και έπερνα και κανα τηλέφωνο και πάνω κάτω λυνόταν το θέμα.για μένα κακώς δεν συνέχισες και κακώς δεν ειδοποίησες ότι γυρνας πίσω έστω και με γραπτό μύνημα! πιστεύω να τα ξαναπούμε από κοντά σε άλλη βόλτα και να λυθεί η παρεξήγηση, αν μπορώ να την πώ έτσι.

όσο για τον πολυχόντα ποκαχόντα κλπ, αν εξαιρέσω τις μηχανολογικές του γνώσεις που προφανώς είναι πολύ καλές , έχει ένα τουπέ στις απαντήσεις-σχόλιά του, είναι είρωνας και με αφήνει παγερά αδιάφορο.έτσι και αλλιώς δεν έρχεται ποτέ στις βόλτες και καλά θα κανει να παραμείνει έτσι, και να ποστάρει εκεί που πρέπει.....
αν βέβαια κρατάει στατιστικές για τα δρομολόγιά μας τότε ευχαρίστως να μη του το χαλάσω.......17:30 συναντηση στην ερτ-νέα μάκρη-μαραθώνας( συνάντηση με τον native)-γραμματικό-βαρνάβας-1χλμ προς καπανδρίτι( αναζήτηση ges7)-λίμνη μαραθώνα(καφές)-άγιος στέφανος-εθνική οδό-στάση κάτω από γέφυρα στη βαρυμπόμπη λόγω βροχής-επιστροφή στα σπίτια μας στις 22:00 περίπου. να συμπληρώσω ότι τελευταία στιγμή δεν συμμετείχε ο space. αν ξέχασα κάτι παρακαλώ συμπληρώστε................

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: chris34 στις 29/06/2010 7:15 πμ.

vagtyrp" αν ξέχασα κάτι παρακαλώ συμπληρώστε................ "


Την ευγενικη χορηγια σου στον ΗΡΩΑ Native που εβγαλε σχεδον ολη την βολτα με ενα απλο μπλουζακι.
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: chris34 στις 29/06/2010 7:21 πμ.

vagtyrp"επιπλέον όσον αφορά το μάκη και το χρήστο, ήταν οι μοναδικοί που κατάλαβαν ότι έλειπες και προσπαθούσαν να μας ειδοποιήσουν νωρίτερα αλλά εμείς το χαβά μας.....στροφιλίκι βλέπεις....
"


Βλεπεις φιλε Γιωργο;Λαθος μας κρινεις.Αν δεν ημασταν και εμεις στον Ωρωπο θα ειχαμε καταλαβει την απουσια σου!!
Τεσπα ας το κλεισουμε εδω θεμα και να ειμαστε γεροι και δυνατοι να συναντηθουμε στην επομενη βολτα μας!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: ΑΓΓΕΛΟΣ στις 29/08/2010 2:42 πμ.

[quote="makis30"]
chris34 έγραψε:
Απο πιττα που δεν τρως τι σε νοιαζει κι αν καει;

makis30 έγραψε:
Απο πιττα που δεν τρως τι σε νοιαζει κι αν καει;



ρε παιδιά για μπύρα-καφέ-βολτα, ηηηηηηηη.............
για πίτα πήγατε τελικά???
ΓΥΡΙΣΕ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΚΑΙ Γ_-_-_ ΚΑΙ Ο ΦΤΩΧΟΣ ΠΛΕΟΝ!!

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: chris34 στις 29/08/2010 8:08 πμ.

ΑΓΓΕΛΟΣ"[
ρε παιδιά για μπύρα-καφέ-βολτα, ηηηηηηηη.............
για πίτα πήγατε τελικά???
"


Ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει...
Λευκος Τιγρης!!see you................