ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: ges7 στις 28/06/2010 4:50 μμ.

chris34":worthy
πολυ καλα ηταν παιδια με καλη παρεα και γελιο!!!Αντε και στην επομενη!!


Υ.Γ φιλε ges7 ολα καλα;"



όλα καλά φίλε chris34! ευχαριστώ για τον ενδιαφέρον!

την άλλη φορά όμως, κάνε το ενδιαφέρον σου πράξη και σταμάτα κάπου δεξιά... για να αποδείξεις ότι όντως ενδιαφέρεσαι..
Daytona 955, 06

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: Polymhxanos στις 28/06/2010 5:19 μμ.

ges7"την άλλη φορά όμως, κάνε το ενδιαφέρον σου πράξη και σταμάτα κάπου δεξιά... για να αποδείξεις ότι όντως ενδιαφέρεσαι.."


Όπως βλέπεις μερικές απαντήσεις παραπάνω, αυτός που γράφεις, έχει θεωρίες ζωής μη-σκέψης, τύπου ''απο πίτα που δεν τρως'' οπότε τι ζητάς και εσύ... Ας πρόσεχες, σα δεν ντρέπεσαι κιόλλας, τους χάλασες την βόλτα, α να χαθείς αλήτη...





Η οποία βόλτα, ΘΑ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ; Ξέρει κανείς;
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: ges7 στις 28/06/2010 5:33 μμ.

Polymhxanos"
ges7"την άλλη φορά όμως, κάνε το ενδιαφέρον σου πράξη και σταμάτα κάπου δεξιά... για να αποδείξεις ότι όντως ενδιαφέρεσαι.."


Όπως βλέπεις μερικές απαντήσεις παραπάνω, αυτός που γράφεις, έχει θεωρίες ζωής μη-σκέψης, τύπου ''απο πίτα που δεν τρως'' οπότε τι ζητάς και εσύ... Ας πρόσεχες, σα δεν ντρέπεσαι κιόλλας, τους χάλασες την βόλτα, α να χαθείς αλήτη...





Η οποία βόλτα, ΘΑ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ; Ξέρει κανείς;"



κάνε μας την χάρη..
Daytona 955, 06

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: Polymhxanos στις 28/06/2010 5:43 μμ.

Ασαφές. Τι ασαφές δλδ, δεν λέει τίποτα απολύτως το μήνυμά σου, οπότε με την αρχή της γενίκευσης, αρχίζω υποψιάζομαι και γιατί σε παρατήσανε... Πες τι χάρη θέλεις, να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε. Αν και δεν υπόσχομαι τίποτα, διότι... ξαναβλέπε και την θεωρία ζωής του προηγούμενου.
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: ges7 στις 28/06/2010 7:42 μμ.

Polymhxanos"Ασαφές. Τι ασαφές δλδ, δεν λέει τίποτα απολύτως το μήνυμά σου, οπότε με την αρχή της γενίκευσης, αρχίζω υποψιάζομαι και γιατί σε παρατήσανε... Πες τι χάρη θέλεις, να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε. Αν και δεν υπόσχομαι τίποτα, διότι... ξαναβλέπε και την θεωρία ζωής του προηγούμενου."




έτσι συνήθως πετάγεσαι & λες τις παπαρίες σου χωρίς να ξέρεις??
Daytona 955, 06

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: chris34 στις 28/06/2010 8:01 μμ.

ges7"[
την άλλη φορά όμως, κάνε το ενδιαφέρον σου πράξη και σταμάτα κάπου δεξιά... για να αποδείξεις ότι όντως ενδιαφέρεσαι.."


Φιλε ges7 για το φιναλε της ιστοριας αν θες να ξερεις ημουν ο μονος που αντιληφθηκε οτι δεν ακολουθεις(μιας και μας ειχες πει οτι δεν τις "πας" τις στροφες σε ειχα στον νου μου) και στην συνεχεια ειδοποιησα και τους αλλους να σταματησουν και να δουμε τι εγινε!!!!
Βεβαια με αυτα που σου γραφω δεν απολογουμαι απλα σου λεω το συμβαν!!
Τον γιατρο τον καημενο σκεφτομαι που ειχε σπασει τα τηλεφωνα και εσυ απλα τον εγραψες και μαζι με αυτον και ολους τους υπολοιπους που μας εφαγε η αγωνια μεχρι να μαθουμε οτι εισαι καλα!!


Υ.Γ Οσο για τον παπαρα(polymhxanos) μην του δινεις σημασια ειναι η μασκωτ του φορουμ!!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: chris34 στις 28/06/2010 8:05 μμ.

Polymhxanos"[

Η οποία βόλτα, ΘΑ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ; Ξέρει κανείς;"


Τον κωλο σου κατω να χτυπας(ασε που μπορει να σου αρεσει κιολας ) δεν θα το μαθεις ποτε!!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: ges7 στις 28/06/2010 8:20 μμ.

chris34"
ges7"[
την άλλη φορά όμως, κάνε το ενδιαφέρον σου πράξη και σταμάτα κάπου δεξιά... για να αποδείξεις ότι όντως ενδιαφέρεσαι.."


Φιλε ges7 για το φιναλε της ιστοριας αν θες να ξερεις ημουν ο μονος που αντιληφθηκε οτι δεν ακολουθεις(μιας και μας ειχες πει οτι δεν τις "πας" τις στροφες σε ειχα στον νου μου) και στην συνεχεια ειδοποιησα και τους αλλους να σταματησουν και να δουμε τι εγινε!!!!
Βεβαια με αυτα που σου γραφω δεν απολογουμαι απλα σου λεω το συμβαν!!
Τον γιατρο τον καημενο σκεφτομαι που ειχε σπασει τα τηλεφωνα και εσυ απλα τον εγραψες και μαζι με αυτον και ολους τους υπολοιπους που μας εφαγε η αγωνια μεχρι να μαθουμε οτι εισαι καλα!!


Υ.Γ Οσο για τον παπαρα(polymhxanos) μην του δινεις σημασια ειναι η μασκωτ του φορουμ!!!"


chris34 υπάρχει λόγος να απολογηθείς?? αλίμονο! έχοντας φτάσει ήδη Βαρνάβα θεώρησα πως είναι κοροϊδία να συνεχίσω.. μάλλον αργά το κατάλαβες...

και δεν έγραψα κανέναν...εκτός και αν εσύ οδηγείς και μιλάς στο κιν. ταυτόχρονα... φαντάζομαι σε ενημέρωσε ο Ντοκ για το τηλεφώνημα μου.. την βλέπω την αγωνία στις φοτος.. σε καταλαβαίνω πραγματικά..
Daytona 955, 06

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: makis30 στις 28/06/2010 8:24 μμ.

Φίλε Μάκη..έλα τώρα που δεν κατάλαβες.. τι έισαι μικρό παιδί και δεν κατάλαβες? απλά πράγματα! με αφήσατε πίσω! Και άντε έμεινα πίσω..μέχρι να περάσω την βάρκα.. το φορτηγό.. ούτε ένας δεν ενδιαφέρθηκε να σταματήσει και να περιμένει..έφτασα μέχρι τον Βαρνάβα.. μετά θεώρησα πως ήταν κοροιδία.. αν ήθελα να ήμουν μόνος μου θα έμενα μόνος και δεν θα ερχόμουν να συναντηθούμε.. Τόσες εκδρομές-βόλτες πρώτη φορα γίνεται κάτι τέτοιο..

Σε κάλυψα φίλε.. Μάκη?[/quote]





οχι δεν με καλυψες γιατι σταματησαμε τοσες φορες και ψαχνομασταν ναο δουμε τι εχει συμβει και εσυ δεν σηκωνες καν το τηλεφωνο οκ δεν το συνεχιζω κατα την γνωμη μου εχεις αδικο να σαι καλα.

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: Sprinter στις 28/06/2010 8:25 μμ.

Καταπληκτικό θρέντ. Μήπως θέλετε βοήθεια αγόρια?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: ges7 στις 28/06/2010 8:29 μμ.

makis30"Φίλε Μάκη..έλα τώρα που δεν κατάλαβες.. τι έισαι μικρό παιδί και δεν κατάλαβες? απλά πράγματα! με αφήσατε πίσω! Και άντε έμεινα πίσω..μέχρι να περάσω την βάρκα.. το φορτηγό.. ούτε ένας δεν ενδιαφέρθηκε να σταματήσει και να περιμένει..έφτασα μέχρι τον Βαρνάβα.. μετά θεώρησα πως ήταν κοροιδία.. αν ήθελα να ήμουν μόνος μου θα έμενα μόνος και δεν θα ερχόμουν να συναντηθούμε.. Τόσες εκδρομές-βόλτες πρώτη φορα γίνεται κάτι τέτοιο..

Σε κάλυψα φίλε.. Μάκη?"






οχι δεν με καλυψες γιατι σταματησαμε τοσες φορες και ψαχνομασταν ναο δουμε τι εχει συμβει και εσυ δεν σηκωνες καν το τηλεφωνο οκ δεν το συνεχιζω κατα την γνωμη μου εχεις αδικο να σαι καλα.[/quote]


με δουλεύετε?? ο Βαγγ. μου είπε πως σταματήσατε μετά τον Βαρνάβα! ποιες είναι οι φορές που σταμάτησες δλδ???

Πως να σηκώσω τηλ ρε άνθρωπε αφού οδηγούσα!?!
Daytona 955, 06

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: chris34 στις 28/06/2010 8:30 μμ.

[quote="ges7":33k6s9wo]
chris34"
ges7"[
την άλλη φορά όμως, κάνε το ενδιαφέρον σου πράξη και σταμάτα κάπου δεξιά... για να αποδείξεις ότι όντως ενδιαφέρεσαι.."


Φιλε ges7 για το φιναλε της ιστοριας αν θες να ξερεις ημουν ο μονος που αντιληφθηκε οτι δεν ακολουθεις(μιας και μας ειχες πει οτι δεν τις "πας" τις στροφες σε ειχα στον νου μου) και στην συνεχεια ειδοποιησα και τους αλλους να σταματησουν και να δουμε τι εγινε!!!!
Βεβαια με αυτα που σου γραφω δεν απολογουμαι απλα σου λεω το συμβαν!!
Τον γιατρο τον καημενο σκεφτομαι που ειχε σπασει τα τηλεφωνα και εσυ απλα τον εγραψες και μαζι με αυτον και ολους τους υπολοιπους που μας εφαγε η αγωνια μεχρι να μαθουμε οτι εισαι καλα!!


Υ.Γ Οσο για τον παπαρα(polymhxanos) μην του δινεις σημασια ειναι η μασκωτ του φορουμ!!!"


chris34 υπάρχει λόγος να απολογηθείς?? αλίμονο! έχοντας φτάσει ήδη Βαρνάβα θεώρησα πως είναι κοροϊδία να συνεχίσω.. μάλλον αργά το κατάλαβες...

και δεν έγραψα κανέναν...εκτός και αν εσύ οδηγείς και μιλάς στο κιν. ταυτόχρονα... φαντάζομαι σε ενημέρωσε ο Ντοκ για το τηλεφώνημα μου.. την βλέπω την αγωνία στις φοτος.. σε καταλαβαίνω πραγματικά..[/quote:33k6s9wo]

Α κατσε ρε φιλε γιατι εσυ μας την λες κιολας!
Το να σταματησεις και να ενημερωσεις ειναι πολυ δυσκολο ετσι;Εκτος και αν πηγες ταπα μεχρι το σπιτι σου απο τα νευρα σου!Δεν ξερω ρε φιλε γιατι τετοια συμπεριφορα σαν μωρο παιδι εκανες!Κριμα!
Τωρα οσο για την "αγωνια" που δεν διακρινεις στις φωτο, απο την στιγμη που μαθαμε οτι εισαι καλα δεν υπηρχε λογος να χαλασουμε την ατμοσφαιρα της παρεας μας!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: makis30 στις 28/06/2010 8:35 μμ.

ges7"
makis30"Φίλε Μάκη..έλα τώρα που δεν κατάλαβες.. τι έισαι μικρό παιδί και δεν κατάλαβες? απλά πράγματα! με αφήσατε πίσω! Και άντε έμεινα πίσω..μέχρι να περάσω την βάρκα.. το φορτηγό.. ούτε ένας δεν ενδιαφέρθηκε να σταματήσει και να περιμένει..έφτασα μέχρι τον Βαρνάβα.. μετά θεώρησα πως ήταν κοροιδία.. αν ήθελα να ήμουν μόνος μου θα έμενα μόνος και δεν θα ερχόμουν να συναντηθούμε.. Τόσες εκδρομές-βόλτες πρώτη φορα γίνεται κάτι τέτοιο..

Σε κάλυψα φίλε.. Μάκη?"






οχι δεν με καλυψες γιατι σταματησαμε τοσες φορες και ψαχνομασταν ναο δουμε τι εχει συμβει και εσυ δεν σηκωνες καν το τηλεφωνο οκ δεν το συνεχιζω κατα την γνωμη μου εχεις αδικο να σαι καλα."





με δουλεύετε?? ο Βαγγ. μου είπε πως σταματήσατε μετά τον Βαρνάβα! ποιες είναι οι φορές που σταμάτησες δλδ???

Πως να σηκώσω τηλ ρε άνθρωπε αφού οδηγούσα!?![/quote]





σου εγραψα οτι δεν το συνεχιζω τουλαχιστον απο εδω ναι σε καλα.

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: jimdom στις 28/06/2010 9:19 μμ.

Sprinter"Καταπληκτικό θρέντ. Μήπως θέλετε βοήθεια αγόρια?"


Ges το οτι ειχες στο κινητο σου 15 κλησεις,2 μηνυματα κ οτι γυρισαμε πισω μεχρι το μαραθωνα για να σε βρουμε τουλαχιστον δειχνει οτι ενδιαφερθηκαμε!
Τωρα οταν χανεσαι με τον αλλον το πρωτο που κανεις ειναι να σταματησεις να παρεις τηλεφωνο και να δεν το βρεις τον αλλον,περιμενεις να σε παρει πισω.
Δεν νομιζω οτι ειναι παραλογο να χαθεις με τον αλλον,το παραλογο ειναι να μην μπορεις να βρεθεις ειδικα σε μια τετοια διαδρομη!

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: ΜΠΥΡΑ-ΚΑΦΕΣ-ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!  

  Από: doohan στις 28/06/2010 9:34 μμ.

............
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:44, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.