μοτο σαλονι

μοτο σαλονι  

  Από: Piki στις 29/04/2010 1:11 μμ.

Είναι κανείς για παρασκευή απόγευμα; 5:00-7:00
όποιος φυλάει τα ρούχα του και έχει τα μισά,
να προσέχει χρειάζεται διπλά!

Re: μοτο σαλονι  

  Από: xodros1979 στις 30/04/2010 8:28 πμ.

φιλε επειδη πηγα μαπα το καρπουζι αυτο δεν ειναι σαλονι αλλα απλα μια αθλια εκθεση.πιο αθλια απο ποτε.ενταξει ειχε κανα δυο περιπτερα μαματα αλλα χαλα 8 € που ειναι η εισοδος και πηγαινε στα αντοιστιχα μαγαζια να δεις τα μοτορια

Re: μοτο σαλονι  

  Από: Ypsailon στις 30/04/2010 10:07 πμ.

Test rides exei?
Se kapoies foto,eida VFR kai Neo Multistrada,einai alitheia?
Ti tha itheles apo mia ekthesi gia na einai epityximeni?I ekthesi tou 2008 sto elliniko p.x. emena me kaleipse...einai kati analogo i moiazei me tin perisini?

Re: μοτο σαλονι  

  Από: xodros1979 στις 30/04/2010 10:24 πμ.

κοιτα εχτες πηγα και δεν ειχε ουτε για σημερα μου ειπαν μονο σκ θα εχει καποια event τρριχες που μαλλον θα πληρωνεις εξτρα

Re: μοτο σαλονι  

  Από: doohan στις 01/05/2010 9:32 μμ.

Καθε χρονο και χειροτερα!!! Αυτη η εκθεση ειναι χειροτερη ακομη και απο την αθλια περσυνη.....
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: μοτο σαλονι  

  Από: chris34 στις 01/05/2010 10:01 μμ.

Πηγα και εγω σημερα μαζι με τον maik30.
Δεν τρελαθηκαμε αλλα δεν περιμεναμε να δουμε και τιποτα το εντυπωσιακο!
Ηταν πολλα μαγαζια με διαφορες μηχανες και πολυ λιγες αντιπροσωπειες.
Η Triumph βεβαια εκει με ωραιο περιπτερο,καθως και τα καινουργια Tiger με το καινουργιο dash bord!
Σε γενικα πλαισια δεν ελεγε και πολλα.
Μιλησαμε και με καποιους ανθρωπους για ομαδικες παραγγελιες για το φορουμ μας!
Θα σας πω πιο πολλα οταν ερθει η ωρα!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: μοτο σαλονι  

  Από: jimdom στις 02/05/2010 9:34 πμ.

Σαββατο πρωι στο περιπτερο της kymco....Ολα τα λεφτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τωρα για την εκθεση μου αρεσε το super tenere.
Το VFR απλα κακασχημο,μπραβο στην honda,καταφερε να βγαλει πιο ασχημο μηχανακι απο το βαρκαdero(που επιτελους του αλλαξαν τα οργανα!
Μου αρεσαν τα KTM και τα aprilia που δεν τα πολυγουσταρα!
Στα δικα μας τωρα.πληρωνονται αυτοι που βγαζουν τα καινουργια χρωματα στην Triumph?
Speed triple αλλα viper....που θα ταιριαζει απολυτα σε αναβατη χωρις κρανος με μοικανα βαμενη τρικολορ!
Βεβαια δεν με αφησε αδιαφορο κ το κοκκινο street triple,πρεπει να ηθελε τολμη να βγαλεις χειροτερο χρωμα για το triple μετα το λαχανι!
Τα κιτρινα οργανα δεν ειδα.ειχε μονο τα καινουργια με το μαυρο φοντο που μου αρεσαν!
Καταληγοντας η μηχανη που με εντυπωσιασε ηταν της aprilia RS4V μιλαμε για καταπληκτικη μοτοσυκλετα!
Η χειροτερες για μενα,το καινουργιο Ζ1000 με τα καναρινι οργανα,μαζι με το new VFR δεν μπορω να αποφασισω πιο ειναι το χειροτερο

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: μοτο σαλονι  

  Από: vagtyrp στις 02/05/2010 10:27 πμ.

συμφωνώ μαζί σου μητσάρα! ειδικά αυτή ας την πούμε εξάτμιση του VFR ...παναγιά μου....απογοητεύτικα και από το multistrada....δεν μου άρεσε εμφανισιακά...20000 για εκατό ηλεκτρονικά συστήματα που δεν ξέρω αν θα λειτουργούν δεν τα δίνω
το super tenere ομως πολύ ωραίο!
αλλά εγώ διάλεξα..............KAWASAKI GTR 1400.........150 άλογα, τεράστια σέλα, βαλιτσάρες, πολύ όμορφα όργανα, άξονας,ρυθμιζόμενη ζελατίνα, 16000ευρόπουλα και φύγαμε εξωτερικό! λέμε τώρα.....

πάντως σε καμιά διετία, το βλέπω στη κατοχή μου.....εκτός εάν με προλάβει η triumph και βγάλει κανα καλούδι......

Re: μοτο σαλονι  

  Από: johnygalan στις 02/05/2010 8:13 μμ.

vagtyrp"συμφωνώ μαζί σου μητσάρα! ειδικά αυτή ας την πούμε εξάτμιση του VFR ...παναγιά μου....απογοητεύτικα και από το multistrada....δεν μου άρεσε εμφανισιακά...20000 για εκατό ηλεκτρονικά συστήματα που δεν ξέρω αν θα λειτουργούν δεν τα δίνω
το super tenere ομως πολύ ωραίο!
αλλά εγώ διάλεξα..............KAWASAKI GTR 1400.........150 άλογα, τεράστια σέλα, βαλιτσάρες, πολύ όμορφα όργανα, άξονας,ρυθμιζόμενη ζελατίνα, 16000ευρόπουλα και φύγαμε εξωτερικό! λέμε τώρα.....

πάντως σε καμιά διετία, το βλέπω στη κατοχή μου.....εκτός εάν με προλάβει η triumph και βγάλει κανα καλούδι...... "

GTR 1400....Μπράβο Βαγγέλη!!!

Σε τέτοιους δύσκολους καιρούς
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: μοτο σαλονι  

  Από: Piki στις 03/05/2010 6:44 μμ.

doohan"Καθε χρονο και χειροτερα!!! "
Συμφωνώ απόλυτα.
όποιος φυλάει τα ρούχα του και έχει τα μισά,
να προσέχει χρειάζεται διπλά!