Μονοήμερη Αράχωβα - Γαλαξίδι 20/11

Re: Μονοήμερη Αράχωβα - Γαλαξίδι 20/11  

  Από: HelenKoR στις 21/11/2011 9:42 πμ.



μπραβο!
παντα τετοια!

οταν ειδα το λαπτοπ στις φωτο, και πριν διαβασω το παραμικρο, ειπα οτι αυτο ειναι δουλεια του native!

και εις άλλα με υγεια, παιδια!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Μονοήμερη Αράχωβα - Γαλαξίδι 20/11  

  Από: dimchrist στις 21/11/2011 10:10 πμ.

Bravo παιδιά. Ωραία βόλτα!
Δεν την έχω κάνει δυστυχώς με μηχανή τη διαδρομή Αράχωβα-Γαλαξίδι. Ούτε έχω περάσει ποτε (ακόμα και με κάρο) από Λευκτρα - Αγ. Αννα - Κυριακι. Ήθελα να έρθω αλλά είχα κανονίσει για Μέγαρα. Πέρασα κατά τις 9:25 από τα ΣΕΑ για να πω ένα γεια αλλά δεν είδα κανένα, οπότε συνέχισα για Μέγαρα.

Triple Way

Re: Μονοήμερη Αράχωβα - Γαλαξίδι 20/11  

  Από: HelenKoR στις 21/11/2011 5:27 μμ.

dimchris"Δεν την έχω κάνει δυστυχώς με μηχανή τη διαδρομή Αράχωβα-Γαλαξίδι. Ούτε έχω περάσει ποτε (ακόμα και με κάρο) από Λευκτρα - Αγ. Αννα - Κυριακι."


Τις εχω γυρισει ολες αυτες τις περιοχες το καλοκαιρι και πραγματικα αξιζει!
Στις Θεσπιες, οπως και στην Αμαλιαδα, εχει παρα πολλους κατοικους. Διοτι μπαινεις στην πόλη αλλά δεν βγαινεις απο κει μεσα... Ποτέ.

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Μονοήμερη Αράχωβα - Γαλαξίδι 20/11  

  Από: nafpaktios στις 21/11/2011 5:44 μμ.

Ωραια μερα, ωραια διαδρομη,καλη παρεα,Thanks στο Native για τη διπλη αλλαγη προγραμματος καθ"οδον!!!Τρομοκρατια εγινε ο Τιγρης!!!!!
If it works don't fix it!!!

Re: Μονοήμερη Αράχωβα - Γαλαξίδι 20/11  

  Από: Cpt. Haddock στις 21/11/2011 6:35 μμ.

Ρε Native, γιατι πειραζεις τα μηχανακια του κόσμου. Θες να χαλανε σαν τα ντουκάτια?
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Μονοήμερη Αράχωβα - Γαλαξίδι 20/11  

  Από: nfot στις 21/11/2011 7:40 μμ.

Native, αν βρεθουμε ποτε, θελω προγραμμα για το δικο μου. Εχω μαθει οτι υπαρχουν πολλα, ακομη και για μαμα, οπως το δικο μου.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Μονοήμερη Αράχωβα - Γαλαξίδι 20/11  

  Από: Ecobill στις 21/11/2011 8:22 μμ.

nf"Native, αν βρεθουμε ποτε, θελω προγραμμα για το δικο μου. Εχω μαθει οτι υπαρχουν πολλα, ακομη και για μαμα, οπως το δικο μου."


Zουλιάρηηηηηηηηηηηηη

Re: Μονοήμερη Αράχωβα - Γαλαξίδι 20/11  

  Από: tharis στις 21/11/2011 8:25 μμ.

Ωραια εκδρομουλα παιδια μπραβο !! Χρονια πολλα και στην ecosotiria λιγο καθυστερημενα..

nf"Native, αν βρεθουμε ποτε, θελω προγραμμα για το δικο μου. Εχω μαθει οτι υπαρχουν πολλα, ακομη και για μαμα, οπως το δικο μου."


Τελικα το καστορελαιο εκανε δουλεα δε μας ειπες ??
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Μονοήμερη Αράχωβα - Γαλαξίδι 20/11  

  Από: Theozed στις 21/11/2011 11:50 μμ.

Τελευταίος, "παγωμένος" και καταϊδρωμένος όπως πάντα να ευχαριστήσω κι εγώ το παρεάκι για την εκδρομή

τα παγωμένα μου άκρα και η κατά 2 κλικ μαλακότερη ανάρτησή μου δεν μου επέτρεψαν να το ευχαριστηθώ όσο θα ήθελα, αλλά η παρέα με αποζημίωσε στο μέγιστο

επιτέλους είδα τον ecobill και την ecosotiria να πλαγιάζουν λίγο παραπάνω! τελικά κόβω τη Σωτηρία να αγοράζει κανα daytona (σε κόκκινο σαν του nfot )

στο τελευταίο κομμάτι του γυρισμού κατάλαβα γιατί το tiger του barbadinou φαίνεται να δείχνει την μικρότερη αυτονομία σε σύγκριση με άλλα tiger

μπράβο και στον fragiask που ξεκίνησε ολομόναχος για να έρθει να κάνει παρέα μαζί μας.

αυτά τα μπουριά του nafpaktiou βγάζουν απίστευτο ήχο...

ο δε native προσεφερε απλοχερα ευχαριστηση με την τεχνολογια που κουβάλησε μαζί του, είτε σαν μέρος της μηχανής του είτε με τα gadget του

το άλλο σας το είπανε;;; στο γυρισμό είχαμε ένα audi r8 που προσπαθούσε να μας προσπεράσει όλους μαζί! τελικά, μετά από μερικά χλμ πορείας, όπου φαινόταν να παίρνει μέρος στο κονβόι μας, τον "αφήσαμε" να φύγει. εμ, βέβαια, αυτό είχε και καλοριφέρ μέσα


ελπίζω να ξαναβρεθούμε σύντομα κύριοι και κυρία. το παρεάκι σας το πάω τα μάλα
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Μονοήμερη Αράχωβα - Γαλαξίδι 20/11  

  Από: redfoot στις 22/11/2011 12:20 πμ.

Μπραβο παιδια, πολυ ωραια φαση.
εκεινο το κ1200 κουκλι, πολυ το ζηλεψα. ποιος το χαιρεται?
the road is made clear when viewed from above..

Re: Μονοήμερη Αράχωβα - Γαλαξίδι 20/11  

  Από: Native στις 22/11/2011 12:47 πμ.

Με το κατάλληλο αντίτιμο όλοι θα εξυπηρετηθείτε...
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: Μονοήμερη Αράχωβα - Γαλαξίδι 20/11  

  Από: nfot στις 22/11/2011 1:41 πμ.

haris"...Τελικα το καστορελαιο εκανε δουλεα δε μας ειπες ??"


Εκανε, εκανε
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Μονοήμερη Αράχωβα - Γαλαξίδι 20/11  

  Από: Ecobill στις 22/11/2011 9:36 πμ.

Native"Με το κατάλληλο αντίτιμο όλοι θα εξυπηρετηθείτε... "


Από εμένα...μπριζολίτσα στα κάρβουνα την άλλη φορά


Theozed"επιτέλους είδα τον ecobill και την ecosotiria να πλαγιάζουν λίγο παραπάνω! τελικά κόβω τη Σωτηρία να αγοράζει κανα daytona (σε κόκκινο σαν του nfot )"


Ας είναι καλά η ενδοσυνεννόηση...άφησα περιθώριο ένα δακτυλάκι εκατέρωθεν για να φάω όλο το λάστιχο

Στην επόμενη όμως.....

Οσο για το Daytona μάλλον εγώ θα το πάρω (σε μπιζάκι βγαίν?????)

Re: Μονοήμερη Αράχωβα - Γαλαξίδι 20/11  

  Από: nfot στις 22/11/2011 12:16 μμ.

Ecobill"...Οσο για το Daytona μάλλον εγώ θα το πάρω (σε μπιζάκι βγαίν?????)"


Το σωστο ειναι "σιμπιζακ βγαιν;". Ποτε θα αποκτησεις ΣΩΣΤΗ Ελληνικη προφορα επιτελους;
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Μονοήμερη Αράχωβα - Γαλαξίδι 20/11  

  Από: john doufexis στις 22/11/2011 3:55 μμ.

Μπραβο παιδες, οταν με το καλο βρω τον ωμο μου θα ειμαι κ εγω εκει !!! ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ !!!!
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!