Μαρίνα Φλοίσβου

Μαρίνα Φλοίσβου  

  Από: HelenKoR στις 17/09/2013 4:02 μμ.

Την Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου αποχαιρετάμε το καλοκαιράκι απο τις κερκίδες δίπλα στον κυματοθραύστη της μαρίνας του Φλοίσβου!
Κατά τις 7 το απόγιομα για να δούμε και την δύση του Ηλίου (εμείς, αι ρομαντικαί ψυχαί )

Ελάτε να χαζέψουμε τα κουκλιά μας απο ψηλά!

Πολύ εύκολο να βρείτε το σημείο συνάντησης: απο Ποσειδώνος στρίβετε μέσα στην μαρίνα του Φλοίσβου. Θα βρεθείτε ακριβώς μπροστά στην πύλη. Συνεχίζετε αριστερά μέχρι να τελειώσει ο δρόμος μπροστά σε μια μπάρα και εναν φρουρό. Εκει γύρω παρκάρετε την μηχανή.
Περνάτε πεζοί πλέον τον φρουρό και κατευθύνεστε προς τα αριστερά. Έχει μια καγκελόπορτα, περνάτε απο κει, ίσια μπροστά σας συναντάτε μερικά σκαλιά που οδηγούν επάνω στις κερκίδες. Και εκεί προς τα δεξιά θα βρίσκομαι εγώ.
Καφέ, αναψυκτικά, παγωτά προμηθευόμαστε απο την αγορά της μαρίνας. Έχει πολλές επιλογές.

Μεθαύριο στις 7 λοιπόν!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Μαρίνα Φλοίσβου  

  Από: HelenKoR στις 17/09/2013 5:46 μμ.

Κι ενα [url=https://maps.google.gr/maps?saddr=Unknown+road&daddr=Unknown+road&hl=en&ie=UTF8&sll=37.929,23.687747&sspn=0.009597,0.021136&geocode=FRgEQwIdXwFpAQ%3BFbW8QgId7mVpAQ&oq=%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BA%CE%B1%CE%BD&mra=dme&mrsp=1&sz=16&t=m&z=16:1r0w1pcs]link για να έχετε μια εικόνα
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Μαρίνα Φλοίσβου  

  Από: Costas στις 17/09/2013 10:07 μμ.

Θα έρθω κι εγώ, αν και είμαι σίγουρος οτι στις 7 αι ρομαντικαί ψυχαί δε θα προλάβουν να δουν το ηλιοβασίλεμα, αλλά έτσι κι αλλιώς πιο νωρίς δουλεύουμε

Ο Ody πρότεινε να μαζευτούμε κάπου όσοι βολεύει και να πάμε μαζί. Συμφωνώ με την ιδέα, θα έρθω κατευθείαν από δουλειά οπότε αν υπάρχει άλλος στα βόρεια μπορούμε να συναντηθούμε μεσογείων ή κάπου αλλού. Προτείνετε επίσης

Re: Μαρίνα Φλοίσβου  

  Από: billy the kid στις 17/09/2013 10:14 μμ.

Κι εγώ από Μεσογείων κατεβαίνω, αν τελικά καταφέρω κι έρθω μπορούμε να βρεθούμε κάπου εκεί..

Re: Μαρίνα Φλοίσβου  

  Από: HelenKoR στις 17/09/2013 10:47 μμ.

7 παρα 10 θα συναντήσω ενα παιδί έξω απο την Triumph στην Ομηρίδου Σκυλίτση και θα έρθουμε παρέα.
Όποιος λοιπόν ξεκινά απο Πειραιά και τα περίχωρα μπορεί να μας συναντήσει εκεί!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Μαρίνα Φλοίσβου  

  Από: HelenKoR στις 20/09/2013 1:36 μμ.

by panagiotis
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.