Κυριακή 23 Μαρτίου

Re: Κυριακή 23 Μαρτίου  

  Από: HelenKoR στις 25/03/2014 5:53 πμ.

vemar"
Σταυροπροσκυνήσεως."

Ενώ το 'Παλαιοκουλάδια'...

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Κυριακή 23 Μαρτίου  

  Από: HelenKoR στις 25/03/2014 12:18 μμ.

pragias"ελένη τελικά πήγατε από την διαδρομή που έλεγα... από μάνδρα μέχρι ερυθρές πολύ στροφιλίκι.
αν ήξερα ότι τελικά θα πάτε από εκεί θα ερχόμουν... είναι η αγαπημένη μου κοντινή διαδρομή.."


Μου είπε ο vemar όταν βρεθήκαμε απο κοντά οτι το link με τον χάρτη που ανέβασα δεν λειτουργούσε κανονικά...
Αλλά και πάλι είχα γράψει οτι θα πάμε Χαλκίδα μέσω Θήβας, οτι η διαδρομή δεν είχε διόδια και το σημείο συνάντησης ήταν ο Σταθμός 14. Ε... το πιο λογικό δεν είναι να πάμε απο Οινόη; Βέβαια υπάρχει κι άλλος δρόμος για Ερυθρές (απο Στεφανη - τον είχα κάνει πριν απο χρόνια) αλλά θα το έγραφα γιατί δεν συνηθίζεται να πηγαίνουν απο κει μοτοβόλτες.

Έπειτα, γράφεις την διαδρομή χωριο-χωριό και σου απάντησα οτι όντως αυτή είναι η διαδρομή που λες. Οπότε δεν καταλαβαίνω το "αν ήξερα οτι τελικά θα πάτε απο κει θα ερχόμουν".
Καλά να μαστε και θα ξανακανονίσουμε βόλτες! (με καλύτερα links που θα ανοίγουν σε όλους )
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Κυριακή 23 Μαρτίου  

  Από: HelenKoR στις 25/03/2014 12:44 μμ.

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Κυριακή 23 Μαρτίου  

  Από: HelenKoR στις 25/03/2014 12:46 μμ.

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Κυριακή 23 Μαρτίου  

  Από: pragias στις 25/03/2014 2:21 μμ.

Τελικά Ελένη έγινε παρεξήγηση όπως τελικά φαίνεται. Γιατί όταν είπα για την διαδρομή μου φάνηκε να γράφεις ότι αυτό που λέω δεν στο βγάζει από την διαδρομή και ότι θα πάμε από παράδρομο της εθνικής. Μιλάω για το τσάτ στην αρχική σελίδα.
Η αλήθεια είναι ότι επειδή σπούδαζα χαλκίδα έχω βαρεθεί και σιχαθεί την διαδρομή πως αυτή την πόλη όταν γίνεται από την εθνική Αθηνών - Λαμιάς. Και επειδή στον χάρτη σου εδειχνε αυτή την διαδρομή λειτούργησε τόσο αρνητικά για να μην έρθω.
Τελικά ήταν λάθος μου , έπρεπε να είχα έρθει καταρχήν για την παρέα και καταδεύτερον γτ θα μπορούσαμε να είχαμε κουβεντιάσει από κοντά την διαδρομή όπως κάνετε και εσείς.

Περιμένω την επόμενη λοιπόν.


και πείτε μου εντυπώσεις για το κομμάτι Μάνδρα - ερυθραί ... πολύ στροφιλίκι .. και καλή άσφαλτος.. άλλο πραγμα..
Το γκάζι είναι ύπουλο πράγμα!!
Σε πείθει ότι το χρειάζεσαι,
Σε ωθεί να το αποκτήσεις,
Σε ψήνει να το ανοίξεις...
και μετά κάθεσαι, μετρας τα "σπασμένα και αναρωτιέσαι τι λάθος έκανες !!!!!

Re: Κυριακή 23 Μαρτίου  

  Από: HelenKoR στις 25/03/2014 2:51 μμ.


Η αλήθεια είναι οτι κανέναν απο τους συμμετέχοντες δεν τους συγκινούν οι Νέες Εθνικές! Εγώ προσωπικά τις αποφεύγω!
Προτιμώ στροφές Και χαίρομαι πάρα πολύ που είσαι της ίδιας συνομοταξίας!!

Όσο για το κομμάτι Μάνδρα- Ερυθρές είναι γνωστό και αγαπημένο απο όλους!!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Κυριακή 23 Μαρτίου  

  Από: johnygalan στις 26/03/2014 9:56 μμ.

Μπράβο σας η μέρα ήταν ιδανική για εκδρομή, δυστυχώς έπρεπε να επιστρέψουμε νωρίς σπίτι λόγω των
παιδιών για αυτό και δεν ακολουθήσαμε, χάρηκα πάντως που σας είδα έστω και λίγο
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"