Κοπη Πιτας 2011????????

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: ATN PANOS στις 03/02/2011 12:20 πμ.

για να μην εχετε προβληματα για το που,θα σας ελεγα να ερθετε κρητη για την πιτα και να γνωριστουμε.


φυσικα ξερω οτι θα μου πειτε τα γνωστα, περι οικονομικης κρισης, εξοδα καραβια,και χρονος,αλλα εγω ηδη εχω ανεβει αρκετες φορες και σας τιμησα.

το μονο που πραγματικα αλλαζει ειναι τα εξοδα του καραβιου.ολα τα αλλα ειναι ακριβως ιδια!
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: bonnie στις 03/02/2011 12:29 πμ.

ATN PANOS"για να μην εχετε προβληματα για το που,θα σας ελεγα να ερθετε κρητη για την πιτα και να γνωριστουμε.


φυσικα ξερω οτι θα μου πειτε τα γνωστα, περι οικονομικης κρισης, εξοδα καραβια,και χρονος,αλλα εγω ηδη εχω ανεβει αρκετες φορες και σας τιμησα.

το μονο που πραγματικα αλλαζει ειναι τα εξοδα του καραβιου.ολα τα αλλα ειναι ακριβως ιδια!"



θελωωωωωωωωωωωωωωωω
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: Billie στις 03/02/2011 11:59 πμ.

ATN PANOS"για να μην εχετε προβληματα για το που,θα σας ελεγα να ερθετε κρητη για την πιτα και να γνωριστουμε.


φυσικα ξερω οτι θα μου πειτε τα γνωστα, περι οικονομικης κρισης, εξοδα καραβια,και χρονος,αλλα εγω ηδη εχω ανεβει αρκετες φορες και σας τιμησα.

το μονο που πραγματικα αλλαζει ειναι τα εξοδα του καραβιου.ολα τα αλλα ειναι ακριβως ιδια!"


Βρε Πάνο, μας βάζεις σε πειρασμούς εν μέσω εξεταστικής
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: acratosa στις 03/02/2011 1:48 μμ.

αν και νεος στην παρεα, να προτεινω το εξής:
Επειδή η έμφαση θα ειναι η βολτα, το group riding κλπ, κι όχι τοσο η πίτα αυτή καθαυτη (εκτος αν συνδυαστεί το φλουρι με κανα ζευγαρι πιστονια, ιδότι διαβαζω οτι πολλοί θα το εκτιμουσαν αυτο!!χιχι), μηπως να ανοιξει λιγο ο καιρος και μετα να κανονισουμε κατι.. πχ 2 πι(σ)τες (1 βορεια, 1 νοτια), ώστε να βολταρουμε και λιγο..
απλα καταθετω μια σκεψη..

εγω παντως μενω Αθηνα, κι ειμαι μεσα και για πίτα και για πίστα και για πίτσα!!

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: G spot στις 03/02/2011 8:27 μμ.

καλησπέρα σε όλους.
επειδή ούτως ή άλλως δεν βλέπω άμεσα να μας κάνει το χατήρι ο καιρός ώστε να ικανοποιηθούν όλα τα γούστα, μάλλον το καλύτερο θα ήταν να οργανωθεί επί δύο (τουλάχιστον) νότια-βόρεια.
βέβαια οφείλω να παραδεχτώ ότι η ιδέα τσι κρήτης είναι σκανδαλιστική αλλά τρως 12 ώρες at least στη θάλασσα (παν-έλα) και με τα κωλοωράρια που κινούμαστε δεν βγαίνει σε ένα ΣΚ. προσωπική άποψη.

G
κάθε μέρα είναι μια νέα μέρα

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: black_power στις 03/02/2011 9:48 μμ.

κ εγω θα γουστερνα κρήτη...είναι και μια γκομεναρα εκει πέρα που την αγαπώ πολύ
οποτε μετα τη πίτα θα χε συνέχεια :
με τ δουλεια δε βλέπω ασπρη μέρα ομως

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: Rory στις 04/02/2011 7:46 μμ.

Κρήτη Δαγκωτό !!!!!!!
Keep on Rockin

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: galileos στις 05/02/2011 10:32 πμ.

Rory"Κρήτη Δαγκωτό !!!!!!! "

Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: Haris στις 09/02/2011 11:34 μμ.

Παιδία πέρα απο την πλάκα ωραίο θα ήταν να κανονιζαμε μια κοπή πίτας για Triumph . Οπου κ να είναι.
Την άλλη εβδομάδα θα κοπεί η πίτα του moto.gr (http://www.moto.gr/forums/showthread.ph ... did=115278).
Θα γουσταρα τρελά αν κανονιζαμε κ εμείς κάτι τέτοιο κ μαζευόμασταν αρκετοί με τα Triumph μας, γνωριζόμασταν, συζητούσαμε, ανταλάζαμε απόψεις. Ε? ωραίο δεν θα ήταν?
Άντε άντε για να το προγραμματίζουμε σιγά σιγά . Οι πιο παλιοί για να οργανωθούν λίγο, χαχα!

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: bonnie στις 10/02/2011 12:34 πμ.

Haris"Παιδία πέρα απο την πλάκα ωραίο θα ήταν να κανονιζαμε μια κοπή πίτας για Triumph . Οπου κ να είναι.
Την άλλη εβδομάδα θα κοπεί η πίτα του moto.gr (http://www.moto.gr/forums/showthread.ph ... did=115278).
Θα γουσταρα τρελά αν κανονιζαμε κ εμείς κάτι τέτοιο κ μαζευόμασταν αρκετοί με τα Triumph μας, γνωριζόμασταν, συζητούσαμε, ανταλάζαμε απόψεις. Ε? ωραίο δεν θα ήταν?
Άντε άντε για να το προγραμματίζουμε σιγά σιγά . Οι πιο παλιοί για να οργανωθούν λίγο, χαχα!"



κ εμεις κανονιζουμε συνηθως κατι αντιστοιχο, αλλα ειμαστε μια κουτσουλια ανθρωποι!

η προταση που επικρατει μεχρι στιγμης ειναι στο cafe toy giannisx στον πειραια, που εχει πεζοδρομο κ θα ειμαστε ανετα.

οποιος εχει να προτεινει κατι, ειναι ευπροσδεκτος εννοειται, αλλιως θα κανονισουμε κατι στανταρακι αυτες τις μερες κ θα το ποσταρουμε αμεσα.

χαρη, τα λεμε στην πιτα του moto! θα με δεις με το θραξτονακι!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: G spot στις 10/02/2011 6:59 μμ.

γιατί όχι Πειραιά....με τέτοιες μέρες δίπλα στη θάλασσα
go 4 it
κάθε μέρα είναι μια νέα μέρα

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: crazyumpire στις 25/02/2011 9:36 μμ.

αν βαζαμε φλουρι στο αρνι????
η....να τσουγκριζαμε τα αρνια!!!
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: Space στις 25/02/2011 9:39 μμ.

crazyumpire"αν βαζαμε φλουρι στο αρνι????
η....να τσουγκριζαμε τα αρνια!!!"



φλουρι στο πασχαλιατικο τσουρεκι θα βαλουμε!!!
χααχχααχα
χαχαχαχαχαχ
αχαχαχαχα
Oxygene....

Κοπη Πιτας 2011 - πριν μιας πιασει το Πασχα!!  

  Από: bonnie στις 26/02/2011 8:52 μμ.

επειδη 5 σελιδες σπαμαρισμα, δεν ειναι κ οτι καλυτερο για εισαγωγη στην Πιτα, παμε σε καινουριο καθαρο θρεντακι!!


kopi-pitas-2011-prin-mias-piasei-pasxa-t3253.html
στριβω, αρα υπαρχω...