Κοπη Πιτας 2011????????

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: HelenKoR στις 28/01/2011 9:54 πμ.

η κοπελα ειναι πολυ μπροστα για την εποχη της.
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: doohan στις 01/02/2011 2:19 μμ.

Δεν σας βλεπω και πολυ ζεστους για το κοπη τη πιττα..........
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: dimchrist στις 01/02/2011 2:28 μμ.

Φτιάξε εσύ την πίτα και όλοι θα ακολουθήσουν...

Κυριακή πρωί ή Σάββατο βράδι?
Για πείτε τι θέλεται.

Εγώ δεν έχω ιδιαίτερη προτίμηση.
Αν πρέπει να διαλέξω θα έλεγα Κυριακή καθότι πρωινός τύπος...

Triple Way

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: kyrkyriakos στις 01/02/2011 6:48 μμ.

Ναι , νομίζω πως καλό θα ήταν να γίνουν σιγά-σιγά κάποιες προτάσεις για τον τόπο και την πιθανή ημερομηνία,με την προυπόθεση αυτήν τη φορά να υπάρχει και συμμετοχή!!!!

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: green-675 στις 01/02/2011 7:13 μμ.

kyr αν κοψει ο καθενας απο μια πιτα σπιτι του θα εχει και συμμετοχη.....ΜΕΓΑΛΗ μαλιστα....
τι λετε να την κοψουμε Ξάνθη??? ????????????? ε?????
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: johnygalan στις 01/02/2011 7:52 μμ.

dimchris"Φτιάξε εσύ την πίτα και όλοι θα ακολουθήσουν...

Κυριακή πρωί ή Σάββατο βράδι?
"

+1050
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: doohan στις 01/02/2011 9:30 μμ.

green-675"αν κοψει ο καθενας απο μια πιτα σπιτι του θα εχει και συμμετοχη.....ΜΕΓΑΛΗ μαλιστα.... "


Μπορεις να γινεις λιγακι πιο σαφης σε παρακαλω?............ γιατι με τα υπονουμενα δεν τα παω και πολυ καλα!!
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:47, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: bonnie στις 01/02/2011 10:05 μμ.

ε, αφου μπηκε κ ο φλεβαρης... (οντως αυτη τη φορα.. )

λογω των δυσκολων οικονομικων συνθηκων (για αρκετους απο εμας.. ), κανω απλα μια προταση να μην ειναι μεγαλη η αποσταση, πχ στην ξανθη, παρολο που θα το ηθελα παρα πολυ..
μιας κ η πλειοψηφια των μελων βρισκεται στην αθηνα, θεωρω οτι θα ηταν καλο να κοπει η πιτα στην αθηνα. οσοι απο τους βορειους θα ηθελαν κ μπορουν να κατηφορισουν, θα ειναι μεγαλη χαρα, εννοειται.

λοιπον... σαββατο ή κυριακή... το σ-κ 12-13 τουτουνου ενδεικνειται... (ενδυκνειται? ενδεικνητε?.. μπα.. τεσπα..)

κ εγω το ψηνω για κυριακη μεσημεροαπογευμα ή βραδακι, αναλογα που θα γινει το κοπι..

πειτε καμια προταση για το μερος..
μια ιδεα ειναι να κοπει στο μαγαζι του Γιαννη giannisx στον πειραια. παρειστικα, ομορφα, με πιτα, λιχουδιες, καφε, αλκοολ, κλπ. Απο ποικιλία εκει, υπαρχει μπολικη!
αλλη ιδεα?

επισης... Γλυκε μου Μαγειρα.. θα την φτιαξεις εσυ?

θα μπορουσαμε να εχουμε κ κανενα δωρακι... θα το ψαξω εγω αυτο αν θελετε.

για πειτε... Πριν μπει η ανοιξη εε?????
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: green-675 στις 01/02/2011 11:31 μμ.

doohan"
green-675"αν κοψει ο καθενας απο μια πιτα σπιτι του θα εχει και συμμετοχη.....ΜΕΓΑΛΗ μαλιστα.... "


Μπορεις να γινεις λιγακι πιο σαφης σε παρακαλω?............ γιατι με τα υπονουμενα δεν τα παω και πολυ καλα!!"



ποσο πιο σαφης? Οταν ξεκινας σε ενα πανελληνιο forum με μελη απο ολη την Ελλαδα ποσταροντας για κοπη πιτας και απευθυνεσαι μονο σε Αθηναιους... δεν ειναι σωστο για ολους τους υπολοιπους που συμμετεχουν σ'αυτο το forum
αν ειναι ετσι λεω να κοψουμε ο καθενας απο μια πιτα στο σπιτι του ή οι βορειοι μονοι τους και οι νοτιοι μονοι τους...sorrie bonnie δεν εχουμε καποιο θεμα τουλαχιστον εμεις απο πανω αλλα δεν ξεκιναει ενα πανελληνιο event ετσι οπως το ξεκινησε ο πρωτος ,, εκτος αν δεν αρεστηκαν αυτοι που ηταν περισυ στο Βολο, όσοι ηρθαν βεβαια.
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: bonnie στις 01/02/2011 11:48 μμ.

οκ, επειδη εγω δεν εχω διαθεση να τσακωνομαι για το που κ ποτε κ πως, εχω κ τις στραβες μου αυτες τις μερες..

αποφασιστε οτι θελετε, κ μετα πολυ ευχαριστως να τα πουμε κ απο κοντα!

δεν ειμαι οργανωτικος τυπος, δεν βλεπω να υπαρχει διαθεση για συμμετοχη απο τους περισσοτερους, οπως παντα δηλαδη, οποτε, δεν νομιζω οτι θελω να ανακατευτω.
ψαχνω κ για δουλεια, οποτε διαθεση μηδεν..

αμα καταληξετε καπου, θα τα ξαναπουμε με μεγαλη μου χαρα!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: tharis στις 01/02/2011 11:49 μμ.

Εφ οσον μιλαμε για κατι που θα διαρκεσει 2-3-4 ωρες το πιο λογικο ειναι να κοπουν δυο πιτες, μια βορεια κ μια νοτια ..
(αντε και μια στην Κρητη !! )
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: tharis στις 02/02/2011 12:01 πμ.

Και εφοσον γινει ετσι για Βορεια εγω ειχα κανει μια προταση να κοψουμε πιτα στο καινουργιο μαγαζι του admin, αν και μια δευτερη επιλογη θα ηταν να γινει καπου πιο κεντρο-δυτικα σε περιπτωση που θελουν να ερθουν καποιοι κι απο Λαρισα-Βολο.

Προτεινω μια Κυριακη πρωι-μεσημερι σε συνδιασμο με καμια ταβερνουλα, καλυτερα κατα τις 20 Φεβ μηπως εχει φτιαξει κι ο καιρος και θα εχουν τελειωσει και οι εξεταστικες.
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: Tigrisss στις 02/02/2011 1:27 πμ.

η αληθεια ειναι οτι λογω της γενικοτερης καταστασης, αλλά και του καιρου, (φλεβαρης γαρ), εγω που ανοιξα το θεμα δεν ειχα στο μυαλο μου για πανελληνια συγκεντρωση....... συγχωρεστε με οι εκτος αθηνων.....


ε δε χαθηκε και ο κοσμος, να κοπουν και 2 πιτες......μια βορεια και μια νοτια, δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα, απλα ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ 300 ευρω...

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: mixalakis στις 02/02/2011 6:07 μμ.

haris"Και εφοσον γινει ετσι για Βορεια εγω ειχα κανει μια προταση να κοψουμε πιτα στο καινουργιο μαγαζι του admin, αν και μια δευτερη επιλογη θα ηταν να γινει καπου πιο κεντρο-δυτικα σε περιπτωση που θελουν να ερθουν καποιοι κι απο Λαρισα-Βολο.

Προτεινω μια Κυριακη πρωι-μεσημερι σε συνδιασμο με καμια ταβερνουλα, καλυτερα κατα τις 20 Φεβ μηπως εχει φτιαξει κι ο καιρος και θα εχουν τελειωσει και οι εξεταστικες."


Πότε άνοιξε μαγαζί ο admin;
Νομίζω ότι βρήκαμε που θα γίνει η επόμενη πανελλήνια!!

Όσο για την πίτα και εγώ νομίζω ότι δεν είναι εύκολο να γίνει πανελλήνια κοπή, αφού ούτως ή άλλως δεν οργανώνεται ποτέ επίσημα.
Ας γίνουν τοπικά κοπές αφού πιο πολύ στην πράξη είναι ευκαιρία για συγκέντρωση και όχι για εκδρομή.

Θα μπορούσε να γίνει στο μαγαζί του giannisx πάντως.

Re: Κοπη Πιτας 2011????????  

  Από: bonnie στις 02/02/2011 6:47 μμ.

mixalakis"
Πότε άνοιξε μαγαζί ο admin;
Νομίζω ότι βρήκαμε που θα γίνει η επόμενη πανελλήνια!!

Όσο για την πίτα και εγώ νομίζω ότι δεν είναι εύκολο να γίνει πανελλήνια κοπή, αφού ούτως ή άλλως δεν οργανώνεται ποτέ επίσημα.
Ας γίνουν τοπικά κοπές αφού πιο πολύ στην πράξη είναι ευκαιρία για συγκέντρωση και όχι για εκδρομή.

Θα μπορούσε να γίνει στο μαγαζί του giannisx πάντως."


ο μεγαλος αντμιν (σε ηλικια ) εχει ηδη μαγαζι στην ξανθη, την εκει αντιπροσωπεια της Τ, απλα επεκταθηκε κ μεγαλωσε!

ο μικρος αντμιν δεν νομιζω ακομα να ανοιξε μαγαζι!

ασε που περσι η πανελληνια εγινε στον βολο, οποτε μαζευτηκανε ολοι απο τις γυρω περιοχες κ απο παντου!
ας κανονισουμε πρωτα την πιτα.. κ ελπιζω να ερθει κ η πανελληνια, αμα ανοιξει κ ο καιρος!
στριβω, αρα υπαρχω...