Κοπή πίτας 2014

Re: κοπη πιττας  

  Από: Theozed στις 04/02/2014 11:09 μμ.

1. green 2πλος ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ
2. admin 2πλος ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ
3. maddog 2πλος ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ- ΣΑΒΒΑΤΟ
4. panos76gr ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ- ΣΑΒΒΑΤΟ
5.kyrkyriakos 2πλος ΣΑΒΒΑΤΟ (για ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, δεν ξέρω ακόμα)
6.billy the kid ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ
7.nfot Μονιμος Κατοικος Βολου
8.
9.
10.
11.
12
13.Theozed ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΣΑΒΒΑΤΟ
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: κοπη πιττας  

  Από: seduce στις 04/02/2014 11:40 μμ.

αν φύγει κανείς κατά της 5-6 το απόγευμα θα έρθω μαζί του (θα δουλεύω εκείνη την παρασκευή)
αν πάλι όχι η θα ταξιδέψω μόνος η θα έρθω με αμάξι η δε θα έρθω καθόλου.....ανάλογα πως θα μου τη βαρέσει.

Re: κοπη πιττας  

  Από: Costas στις 06/02/2014 11:15 πμ.

1. green 2πλος ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ
2. admin 2πλος ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ
3. maddog 2πλος ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ- ΣΑΒΒΑΤΟ
4. panos76gr ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ- ΣΑΒΒΑΤΟ
5.kyrkyriakos 2πλος ΣΑΒΒΑΤΟ (για ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, δεν ξέρω ακόμα)
6.billy the kid ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ
7.nfot Μονιμος Κατοικος Βολου
8.Costas (Π-Σ-Κ)
9.
10.
11.
12
13.Theozed ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΣΑΒΒΑΤΟ

Θα ξεκινήσω από Αθήνα Παρασκευή κατά τις 4 μετά τη δουλειά. Αν υπάρχει κανένας άλλος που έχει παρόμοιο πρόγραμμα ας ποστάρει να κανονίσουμε να πάμε μαζί

Re: κοπη πιττας  

  Από: galileos στις 06/02/2014 3:21 μμ.

Costas"
Θα ξεκινήσω από Αθήνα Παρασκευή κατά τις 4 μετά τη δουλειά. Αν υπάρχει κανένας άλλος που έχει παρόμοιο πρόγραμμα ας ποστάρει να κανονίσουμε να πάμε μαζί "


Λογικά θα είμαστε παρόντες ( ) ...

Θα ξεκινήσουμε Παρασκευή στις 20:00 - 20:30 από Αθήνα ή το Σάββατο πρωί-πρωί (8:00)!
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: κοπη πιττας  

  Από: seduce στις 06/02/2014 5:13 μμ.

Και εγώ μέσα με το απογευματινο γκρουπ αλλά γιατί 20:00 και όχι λίγο πιο νωρίς κατά της 18:00 ας πούμε.
Για να μη χάσουμε όλη την Παρασκευή.

Re: κοπη πιττας  

  Από: galileos στις 06/02/2014 8:11 μμ.

seduce"Και εγώ μέσα με το απογευματινο γκρουπ αλλά γιατί 20:00 και όχι λίγο πιο νωρίς κατά της 18:00 ας πούμε.
Για να μη χάσουμε όλη την Παρασκευή."


Έρχομαι με πλοίο και φτάνει κατά τις 19:30!!
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: κοπη πιττας  

  Από: billy the kid στις 06/02/2014 11:43 μμ.

Από ότι βλέπω θα υπάρξουν 2 group που θα φύγουν από Αθήνα, ένα πρωινό κι ένα βραδινό. Ξενοδοχείο εγώ δεν κλείνω, περιμένω ακόμα μήπως έρθει ένας φίλος μαζί, αλλά θα μείνω κι εγώ στον Βόλο μέσα (έχω τον κουμπάρο μου εκεί)

Re: κοπη πιττας  

  Από: billis 1050 στις 07/02/2014 4:06 μμ.

Απο θεσσαλονικη θα ξεκινήσει κανεις Σάββατο πρωι;

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: kyrkyriakos στις 10/02/2014 9:35 πμ.

Λοιπόν! Παρατηρώντας την τοποθεσία του ξενοδοχείου παρατήρησα ότι είναι αρκετά μακριά από την πόλη του Βόλου,11χλμ.
Μια και υπόλοιπες δραστηριότητες :φαΐ ,ποτό, κλπ θα είναι στο κέντρο,μήπως,λέω μήπως θα ήταν καλύτερα να βρούμε κανα ποιο βολικό ,μιας και η απόσταση δεν είναι τόσο πρόβλημα ,αλλά ότι θα έχουμε το ανέβα κατέβα στο Πήλιο!
Μάρτιος θα είναι και αρχές κι'όλας, λίγο κρυουλάκι θα το έχει..... εσείς τι λέτε...;
Δεν έχω να προτείνω κάποιο άλλο,αλλά πιστεύω ότι θα υπάρχουν αρκετά που θα μπορούν να μας φιλοξενήσουν .
Θα μπορούσαν να μας βοηθήσουν σ'αυτό και οι φίλοι μας από το Βόλο
Απλά τον προβληματισμό μου εξέφρασα..... μιας και θα είμαι διπλός.... να μην έχουμε και γι'αυτό γκρίνια

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: maddog στις 10/02/2014 6:06 μμ.

kyrkyriakos"Λοιπόν! Παρατηρώντας την τοποθεσία του ξενοδοχείου παρατήρησα ότι είναι αρκετά μακριά από την πόλη του Βόλου,11χλμ.
Μια και υπόλοιπες δραστηριότητες :φαΐ ,ποτό, κλπ θα είναι στο κέντρο,μήπως,λέω μήπως θα ήταν καλύτερα να βρούμε κανα ποιο βολικό ,μιας και η απόσταση δεν είναι τόσο πρόβλημα ,αλλά ότι θα έχουμε το ανέβα κατέβα στο Πήλιο!
Μάρτιος θα είναι και αρχές κι'όλας, λίγο κρυουλάκι θα το έχει..... εσείς τι λέτε...;
Δεν έχω να προτείνω κάποιο άλλο,αλλά πιστεύω ότι θα υπάρχουν αρκετά που θα μπορούν να μας φιλοξενήσουν .
Θα μπορούσαν να μας βοηθήσουν σ'αυτό και οι φίλοι μας από το Βόλο
Απλά τον προβληματισμό μου εξέφρασα..... μιας και θα είμαι διπλός.... να μην έχουμε και γι'αυτό γκρίνια "


καλα τα λες αλλα μαλλον θα επρεπε να τα πεις λιγο νωριτερα μιας και εχουμε κλεισει τα δωματια

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: green-675 στις 10/02/2014 9:39 μμ.

παιδιά όποιος έχει προβληματισμούς σαν του Κυριάκου καλά κάνει και τους αναφέρει.......βασικά έχει δίκιο θα το έχει το κρυουλάκι του.......κυριακο σκέψου πως εμείς θα είμαστε 2πλοι και οι τρεις ..οπότε θα γκρινιάζουν παρέα!!!!
αν πάλι ο οποιοσδήποτε λόγω ακόμη και του οικονομικού ...μπορεί να κλείσει μέσα στο Βόλο χωρίς παρεξήγηση.... όλοι θα βρεθούμε είτε μείνουμε Πορταριά είτε Βόλο.....
Πάντως 11χλμ είναι μια χαρούλα με λίγο κρύο!!!!
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: Costas στις 12/02/2014 1:01 μμ.

Υπάρχει κανείς που να έχει κλείσει δίκλινο μόνος του;

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: Costas στις 17/02/2014 11:24 πμ.

Τί γίνεται όλοι διπλοί πηγαίνετε;

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: tharis στις 17/02/2014 7:13 μμ.

Εχεις λιγο καιρο για να βρεις κι εσυ γυναικα....
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: maddog στις 17/02/2014 9:56 μμ.

haris"Εχεις λιγο καιρο για να βρεις κι εσυ γυναικα.... "

χαρουλη θα ερθεις τελικα ???????(διπλος)μην παει τζαμπα και η πολυθρονα σου