Από την χθεσινή βόλτα της ομάδας αυτής στην Σούδα, εεεε, συγνώμη στο Σούνιο, έλα μωρέ το ίδιο είναι, κι αν μας διορθώσει και κανείς, είναι και μαλάκας, πως τολμάει...

Καταρχήν ως αντίδοτο για την αισθητική της επόμενης εικόνας, ένα υπέροχο Daytona 675 SE και ένα all time classic CB400SF, άσχετο με την ομάδα, αλλά όμορφα και τα δύο πάραυτα.


Ένα CB400SF που το άγγιξε η αισθητική των ''καφέ ρέισερ''. Κρίμα...


Ένα πραγματικό υπέροχο CB350Four ,το γνωστό και ως ''φουράκι'', σε πολύ κοντά την γνήσια μορφή


CB400Four δυστυχώς αυτό δεν γλύτωσε την cafe racer αισθητική


Τον ξέρουμε τον κύριο;


Ένα κλασσικό μπιεμνταμπλγιου, στην ίδια γραμμή


Ήταν κάποτε γυαλιστερό Virago, και έτσι όμως όμορφο δείχνει


Από την θέση του...συνοδηγού! Πρέπει να έχει μεγάλη πλάκα να ταξιδέψεις, έστω κοντά, με τέτοιο.


Μπόλικος ο κόσμος, εδώ μια πτέρυγα μόνο.


Και σε πανοραμικό πλάνο


Τι κρίμα που δεν το ήξερα ότι θα είναι εκεί όλοι αυτοί, να πάρω την καλή φωτογραφική μαζί μου... Πάρα πολλές φετίχ λεπτομέρειες τα μηχανικά μέρη στο φουράκι, αν ήταν πιο καθαρή η φωτό...


You meet the strangest people, reflected, on a Honda


Οι μοτοσυκλέτες ήταν πάνω από 100, αλλά φωτογράφησα τις πιο ενδιαφέρουσες για τα γούστα μου. Πάρα πολλά Triumph Boneville παλιά και σύχρονα ήταν εκεί, σε όλες τις παραλλαγές τους, νομίζω ήταν και το πιο διαδεδομένο μοντέλο της ομάδας.

Εντυπωσιακό και το κονβόι της ομάδας στον δρόμο, πρέπει να είχε μήκος πάνω από χιλιόμετρο, τράβηξε τις εντυπώσεις του κόσμου.