Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!

Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: gempgr στις 07/07/2010 12:42 πμ.

Ρε παιδιά να κάνω μία ερώτηση όλα σχεδόν τα club και τα forum που ξέρω κάποια μέρα της εβδομάδας συνήθως Τετάρτη κάνουν συνάντηση και πάνε για καφεδάκι-βόλτα κλπ. Εμείς γιατί δεν κανονίζουμε κάτι τέτοιο???

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: hkousoulos στις 07/07/2010 1:15 πμ.

Πιστευω οτι ειναι μια καλη σκεψη και να γνωριστουμε και απο κοντα...
Ελπιζω σιγα σιγα να το καθιερωσουμε...

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: NikosV στις 07/07/2010 2:25 πμ.

gempgr"Ρε παιδιά να κάνω μία ερώτηση όλα σχεδόν τα club και τα forum που ξέρω κάποια μέρα της εβδομάδας συνήθως Τετάρτη κάνουν συνάντηση και πάνε για καφεδάκι-βόλτα κλπ. Εμείς γιατί δεν κανονίζουμε κάτι τέτοιο???"


λοιπουν οι εποχες "HelenKoR" !!


http://mototriumphhellas.blogspot.com/

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: vagtyrp στις 07/07/2010 12:22 μμ.

και γώ συμφωνω.θα μπορούσε να οριστεί ένα μέρος για συναντήσεις, κάθε τετάρτη όπως είπε και ο φίλος και όποιος θέλει ας εμφανίζεται.να είναι μόνιμα ποσταρισμένο ώστε και κάποιος εκτός φόρουμ που ενδιαφέρεται να μπορεί να μας βρεί.........ας το δουν οι υπεύθυνοι του φόρουμ, εγώ πάντως μπορώ να προτείνω 1-3 καφέ που να βολεύουν και βλέπουμε

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: Barkos στις 07/07/2010 12:25 μμ.

vagtyrp"και γώ συμφωνω.θα μπορούσε να οριστεί ένα μέρος για συναντήσεις, κάθε τετάρτη όπως είπε και ο φίλος και όποιος θέλει ας εμφανίζεται.να είναι μόνιμα ποσταρισμένο ώστε και κάποιος εκτός φόρουμ που ενδιαφέρεται να μπορεί να μας βρεί.........ας το δουν οι υπεύθυνοι του φόρουμ, εγώ πάντως μπορώ να προτείνω 1-3 καφέ που να βολεύουν και βλέπουμε "


σε ρωτησε κανενας εσενα??

να προσθεσω να ειναι απογευματινες ώρες!!

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: takis1964 στις 07/07/2010 1:30 μμ.

Πολλά φόρουμ συγκεντρώνονται στο καφε PLAZA διπλα στα ΙΚΕΑ αεροδρομιου

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: bonnie στις 07/07/2010 2:10 μμ.

akis1964"Πολλά φόρουμ συγκεντρώνονται στο καφε PLAZA διπλα στα ΙΚΕΑ αεροδρομιου"


πολλα ... αλλα οχι εμεις..
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: Cpt. Haddock στις 07/07/2010 3:12 μμ.

Παίδες, να πω κατι. Πολλοι απο εμας μετέχουμε και σε άλλα φόρα (όχι απαραίτητα μοτοσυκλεττιστικά) και ήδη πηγαινουμε σε εβδομαδιαίες συναντήσεις.

Το moto.gr πχ έχει δύο, τις Δευτέρες στο "Pulp" στο Κουκάκι απο νωρίς σχετικά και τις Παρασκευές εχει "ΔΣ" σε τσιπουράδικο στα Πετράλωνα, απο αργά έως πολύ αργα

Δυσκολα μπορούμε να χωρέσουμε και Τρίτη, αλλα εαν βάλουμε, καλό ειναι να ειναι σε σημειο κεντρικό που να βολεύει όλους και όχι στο ΙΚΕΑ αεροδρομίου που βολεύει μονο τον sprinter γιατι έχει γεφυρες εκεί

Μπορούμε να μαζευόμαστε κι εμείς τις Δευτέρες στο "Pulp", εγω πηγαινω ουτως ή αλλως και το ίδιο κανουν και μερικοι άλλοι απο 'δω μέσα

Επίσης αρκετοι εχουν τιμήσει τα ΔΣ τις Παρασκευές. Οι συναντήσεις του moto.gr ειναι ανοιχτές, δεν τίθεται θέμα.

"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: hkousoulos στις 07/07/2010 3:17 μμ.

To που και το πως θα το βρουμε....την αποφαση να ξεκινησουμε ποτε θα παρουμε....??????

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: Tigrisss στις 07/07/2010 3:48 μμ.

ME to fazerclub μαζευομαστε τις τεταρτες στο cafe endo στη νεα σμυρνη Ελ βενιζελου χαμηλα προς φαληρο. ειναι αποκλειστικα Moto cafe και ο σωτηρης ο ιδιοκτητης μηχανοβιος και πολυ ενταξει παιδι. εχει μερες ελευθερες, και αν θέλετε και σημερα που θα παω μπορω να ρωτησω...εκπτωσεις στα club καλη εξυπηρετηση χωρο parking και γιγαντοοθονη.

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: HelenKoR στις 07/07/2010 9:48 μμ.

nikosvergopoulos"
λοιπουν οι εποχες "HelenKoR" !!
"



ειναι που ειχες ερθει σε πολλες εσυ και σου λειψανε σε πειραζω!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: NikosV στις 07/07/2010 10:38 μμ.

HelenKoR"
nikosvergopoulos"
λοιπουν οι εποχες "HelenKoR" !!
"



ειναι που ειχες ερθει σε πολλες εσυ και σου λειψανε σε πειραζω! "


τουλαχιστον ηρθα σε αυτη που μεθησες
http://mototriumphhellas.blogspot.com/

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: Cpt. Haddock στις 08/07/2010 10:27 πμ.

nikosvergopoulos"τουλαχιστον ηρθα σε αυτη που μεθησες "


γιατι μέθυσε, είχε ανθρακικό η πορτοκαλάδα;
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: NikosV στις 08/07/2010 1:11 μμ.

Cpt. Haddock"γιατι μέθυσε, είχε ανθρακικό η πορτοκαλάδα; "


Εφαγε πολλα σταφυλια μαζεμενα ..
http://mototriumphhellas.blogspot.com/

Re: Εβδομαδιαία συνάντηση!!!!  

  Από: giannisx στις 08/07/2010 1:32 μμ.

Ελένη ήταν να μην εμφανιστείς... αφορμή να σε πειράξουν ψάχνουν... πλάκα, πλάκα έριξες μάυρη πέτρα ε?

Παιδιά και εγώ συμφωνώ με την ιδέα της εβδομαδιαίας συνάντησης αλλά εδώ δεν μπορούμε να οργανωθούμε και να κανονίσουμε μια συνάντηση στο τόσο, θα βρούμε άκρη για κάθε εβδομάδα? δύσκολοοοοοοο...
Η Νέα Σμύρνη που λέει ο φίλος ο Tigrisss πάντως δεν είναι κακή ιδέα...
Όπως επίσης μια καλή ιδέα θα ήταν νομίζω, επειδή σίγουρα η Ν.Σμύρνη δεν τους βολεύει όλους, να βρούμε και ένα μέρος κάπου πιό βόρεια και να το κάνουμε εναλλάξ ώστε να μπορούν όσο το δυνατόν περισσότεροι...
Έλα να οργανωθούμε...