ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: tommy στις 15/09/2011 4:41 μμ.

τίρανα, τίρανα καλή ιδέα ή και αργυρόκαστρο... έχει και αρχαιολογικούς χώρους νότια, το βουθρωτό κλπ. για μαγαζία δείτε στην (παλιά) αγορά, στην οδό Ανεξαρτησίας, που έχουν ανοίξει κάποια ωραία με σχετική άποψη και καθώς και στο παραλίμνιο Β και Α του κάστρου.
Είναι και το τελευταίο σαβ/κο με μεγάλη μέρα γιατί από σάββατο σε κυριακή θα αλλάξει η ώρα και γμτ κατάθλιψη...

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: green-675 στις 15/09/2011 4:47 μμ.

mmy"τίρανα, τίρανα καλή ιδέα ή και αργυρόκαστρο... έχει και αρχαιολογικούς χώρους νότια, το βουθρωτό κλπ. για μαγαζία δείτε στην (παλιά) αγορά, στην οδό Ανεξαρτησίας, που έχουν ανοίξει κάποια ωραία με σχετική άποψη και καθώς και στο παραλίμνιο Β και Α του κάστρου.
Είναι και το τελευταίο σαβ/κο με μεγάλη μέρα γιατί από σάββατο σε κυριακή θα αλλάξει η ώρα και γμτ κατάθλιψη..."


παιδια ο tommy ειναι ο αρχαιολογος της παρεας.......μαλλον το 800αρι επρεπε να αγορασει , οχι στριτ......
οποτε θα εχουμε και ξεναγηση...
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: nfot στις 15/09/2011 5:05 μμ.

Με βαζετε σε πειρασμο, αλλα αν ερθω θα ειμαι με το Fazer. ΕΚΤΟΣ αν ερθει η Λενιω με το D675, οποτε θα παρω βαθια αναπνοη και φερω και το δικο μου, να κανουν παρεα.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: green-675 στις 15/09/2011 5:34 μμ.

nf"Με βαζετε σε πειρασμο, αλλα αν ερθω θα ειμαι με το Fazer. ΕΚΤΟΣ αν ερθει η Λενιω με το D675, οποτε θα παρω βαθια αναπνοη και φερω και το δικο μου, να κανουν παρεα."


μολις διαβασες για κοντοσουβλια κατευθειαν αλλαζεις μηχανη......
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: maddog στις 15/09/2011 6:20 μμ.

Μεσα κι εμεις ....αν και δεν βολευει και πολυ η ημερομηνια αφου προκειται για κοντοσουβλια μεσααααααααααααααα

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: tharis στις 15/09/2011 6:28 μμ.

Αντε μπραβο .. !! Συντομα θα ανεβει θεμα λοιπον για να οργανωθουμε !!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: Ecobill στις 15/09/2011 7:27 μμ.

haris"Αντε μπραβο .. !! Συντομα θα ανεβει θεμα λοιπον για να οργανωθουμε !! "


δλδ θα ναι ...βατραχοκοντοσοβλιάδα??????????????

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: nfot στις 15/09/2011 9:31 μμ.

green-675"
nf"Με βαζετε σε πειρασμο, αλλα αν ερθω θα ειμαι με το Fazer. ΕΚΤΟΣ αν ερθει η Λενιω με το D675, οποτε θα παρω βαθια αναπνοη και φερω και το δικο μου, να κανουν παρεα."


μολις διαβασες για κοντοσουβλια κατευθειαν αλλαζεις μηχανη...... "


Ας γυρνουσες κι εσυ μετα τον Πενταλοφο με Daytona και θα εβλεπες.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: green-675 στις 15/09/2011 9:54 μμ.

[quote="nfot":10c21kde]
green-675"
nf"Με βαζετε σε πειρασμο, αλλα αν ερθω θα ειμαι με το Fazer. ΕΚΤΟΣ αν ερθει η Λενιω με το D675, οποτε θα παρω βαθια αναπνοη και φερω και το δικο μου, να κανουν παρεα."


μολις διαβασες για κοντοσουβλια κατευθειαν αλλαζεις μηχανη...... "


Ας γυρνουσες κι εσυ μετα τον Πενταλοφο με Daytona και θα εβλεπες.[/quote:10c21kde]

εμ...γι'αυτο πηρα σπριντ...
αν ερθεις γιαννενα σε βλεπω να μας ερχεσαι με κανενα super tenere
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: redfoot στις 15/09/2011 11:46 μμ.

AN φατε κοντοσουβλι μετσοβου απο την ταβερνα που ξερω και ανοιξουν οι κοιλιακοι αερόσακοι ποιο daytona και ποιο tenere,μονο με αγροτικο στην καροτσα ξαπλωμενοι ανασκελα μπορουμε να γυρισουμε
Αλλα και τα βατραχοποδαρα στο νησι για οσους δεν εχουν δοκιμασει θα γλυφουν δαχτυλα χεριών και ποδιών ταυτοχρονα

οσο για το βουθρωτο, μαγκες πηγα το Μαρτιο και επαθα πλακα. Καταπληκτικο μερος, πνιγμενο στο πρασινο και με φανταστικα εκθεματα. Αξιζει να το δει κανεις.
the road is made clear when viewed from above..

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: Ecobill στις 15/09/2011 11:51 μμ.

redf"AN φατε κοντοσουβλι μετσοβου απο την ταβερνα που ξερω και ανοιξουν οι κοιλιακοι αερόσακοι ποιο daytona και ποιο tenere,μονο με αγροτικο στην καροτσα ξαπλωμενοι ανασκελα μπορουμε να γυρισουμε
Αλλα και τα βατραχοποδαρα στο νησι για οσους δεν εχουν δοκιμασει θα γλυφουν δαχτυλα χεριών και ποδιών ταυτοχρονα
"


Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: Aragorn στις 24/03/2020 12:03 μμ.

Hello

Anybody there????

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: Polymhxanos στις 27/03/2020 4:50 πμ.

Την κάναν όλοι για Μίναθ Τίριθ
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: Costas στις 27/03/2020 8:53 μμ.

Έτσι, να μαζευτείτε και η βόρειοι λίγο γιατί έχουμε βαρεθεί όλο οι νότιοι να μαζευόμαστε

Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΛΙΓΟ  

  Από: Polymhxanos στις 30/03/2020 12:01 μμ.

Ρε συ τώρα που το είπες...

Θυμάστε που μαζευόταν το φόρουμ στο Μικρολίμανο (έτσι δεν λέγεται μετά το Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας);

Πέρασα συμπτωματικά από εκεί τις προάλες. Οι κάποτε ζωντανές καφετέριες, παρατημένες και ρημαδιασμένες, σπασμένα και σαπισμένα από καιρό τα ξύλινα πατώματα. Ο κόσμος εξαφανισμένος. Ζομπιλαντ όλος αυτός ο δρόμος.

Το ίδιο και η καφετέρια στον όροφο του Σταδίου, από την μεριά της Θάλασσας. Αποκαίδια.

Τι διάλα συνέβη;
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html