Απογευματινή βολτα-φαγητοποτο-συνάντηση 26/7/13

Re: Απογευματινή βολτα-φαγητοποτο-συνάντηση 26/7/13  

  Από: Theozed στις 25/07/2013 11:54 μμ.

Αν είστε για τα πανηγύρια, γιατί δεν κάθεστε Αγία Παρασκευή; Μαζεύει και ωραία "μωρά" απ'ότι θυμάμαι

Δεν βρίσκω πάντως το λόγο να ζορίζουμε τα μηχανάκια με όλο αυτό το μποτιλιάρισμα και τις υψηλές θερμοκρασίες. Έχουμε και καύσωνα αυτές τις μέρες, ε!

Όσοι θα έλθουν πιο νωρίς και θα περιμένουν λιγάκι, θα λειώσουν και οι ίδιοι

Ιδρώτας και τσίκνα από το βρώμικο της ΕΡΤ! Όλα τα λεφτά!

ΚΑΝΤΕ ΤΟ MEETING ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΕΡΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!

ΟΥΦ!



ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟ ΤΟ EMOTICON ΜΕ ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ ΠΟΥ ΚΟΥΝΑΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ, ΠΡΟΣΠΟΙΟΥΜΕΝΟ ΟΤΙ "ΤΟΝ ΠΑΙΖΕΙ"!

Θα το χρησιμοποιούσα αρκετά συχνά λέγω!
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Απογευματινή βολτα-φαγητοποτο-συνάντηση 26/7/13  

  Από: efthvag στις 26/07/2013 2:27 πμ.

Λοιπόν τιτανομεγιστοτεράστιοι η αλήθεια είναι δεν ξέρω ποιόν να πρωτοσχολιάσω γι αυτό κι επιφυλάσσομαι να σας τα χώσω από κοντά
PTiger800"
Ο βαθμός δυσκολίας είναι της μορφής y=ax+b, όπου το b είναι σταθερά εξαρτώμενη από την κουλαμάρα του καθενός, ενώ το χ αναπαριστά την κατανάλωση αιθυλικής αλκοόλης . Όπερ προκύπτει γραμμική αύξηση του βαθμού δυσκολίας ανάλογη της άυξησης της κατανάλωσης αλκοόλ. "

Σαν πολλά ξέρεις εσύ, θα μας το φας το μεροκάματο...κατά τα άλλα ευχαριστώ, το κατάλαβα, ορίστε κύριοι συντονιστές απλό ήταν, γιατί δεν το ξηγάγατε νωρίτερα?
vagtyrp"πέρασα χθές από την περιοχή.....δεν έκανα καν το κόπο να ρωτήσω για μαγαζι....έχει τόσα πολλά που απλά εκείνη τη στιγμή θα αποφασίσουμε που θα κάτσουμε..........προφανώς όλοι θα είστε νυστικοί "

Καλά που το έθιξες συνονόματε, να θυμηθώ το μεσημέρι να μη φάω!
Ecobill"Σεμνααααααααααααααααααααααα

Γιαααααα να προσέλθετε κοσμίως στην συνάντηση, γιατί θα έχουμε νέες γυναικείες αφίξεις στην παρέα

Κ οποιος ξέρει , κρατά το στοματάκι του κλειστό "

Κοσμίως? Να ξενερώσω τώρα? Αχ βρε τζόβενο, έχε χάρη που λείπει ο Γιάννης μου πάλι στα εξωτερικά
όχι, να μάθουν από την αρχή σωστά οι κοπέλες να ξέρουν πού πάνε να μπλέξουν

@Τheozed: άντε-άντε, πολύ γκρινιάρης έχεις καταντήσει, το καταλαβαίνω σου έλειψα αλλά θα σε κεράσω σουτζουκάκι να σου περάσει....όσο για το batinaki το είπε ο άνθρωπας, θα έρθει, θα φέρει και μια κουδουνίστρα.....εεεεε....λαθος, μια ιταλίδα (αξύριστη) μαζί του
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: Απογευματινή βολτα-φαγητοποτο-συνάντηση 26/7/13  

  Από: Ecobill στις 26/07/2013 6:57 πμ.

Βρε Theozed....εκτίθεσαι μόνος σου πάλι..

Eγραψα..ειμαστε...εσυ για άλλη μια φορά εξαιρείς τον εαυτό σου...

Εγώ έχω την "ντροπή" που δεν φοβάται ζόρια και...λαδάκια


Καλά, να στην λέω εγώ που σε ξέρω...να στην λέει κι ο κος καθηγητής ότι είσαι γκρινιάρης???

Να το κοιτάξεις

Re: Απογευματινή βολτα-φαγητοποτο-συνάντηση 26/7/13  

  Από: dimchrist στις 26/07/2013 8:49 πμ.

vagtyrp"πέρασα χθές από την περιοχή.....δεν έκανα καν το κόπο να ρωτήσω για μαγαζι....έχει τόσα πολλά που απλά εκείνη τη στιγμή θα αποφασίσουμε που θα κάτσουμε..........προφανώς όλοι θα είστε νυστικοί "

Σε ποια περιοχή λέτε να παρκάρετε και να "τσιμπήσετε"?

Triple Way

Re: Απογευματινή βολτα-φαγητοποτο-συνάντηση 26/7/13  

  Από: Ecobill στις 26/07/2013 9:07 πμ.

Οπου υπάρχει..."ψητό"

Χτύπα τηλ (εχεις πμ)

Re: Απογευματινή βολτα-φαγητοποτο-συνάντηση 26/7/13  

  Από: batinaki στις 26/07/2013 9:26 πμ.

Όχι και αξύριστη ρε Βαγγέλη.. αυτή είναι περιποιημένη μονίμως.. σαν γνήσια Ιταλίδα.. Γυαλισμένη, βαμμένη και.... κουκουλομένη!!
Λες να μείνουμε για σκούπες να μαζεψουμε το μηχανάκι του Θοδωρή που θα λιγοψυχήσει στα βουνά της Πεντέλης?!?!
@Theozed: Γιατί δεν πάμε λίγο πιο πριν από το πανηγύρι μπας και πάμε και μεις δικάβαλο στη λιτανεία??
@ Panos76gr: Θα έρθεις να κανονίσουμε τις δεήσεις για τσιγάρο??
Αλίμονο σε αυτούς που περιμένουν να σταματήσουν πατώντας φρένο..!!!!
[quote="Theozed":3c1qbi2i]
Δεν υπάρχει ρε συ γενιά πριν ή μετά τον batinaki!
Τον έφτιαξε ο Μέγιστος Θεός και πέταξε το καλούπι στο Mount Doom!
Τ-Ε-Λ-Ο-Σ[/quote:3c1qbi2i]

Re: Απογευματινή βολτα-φαγητοποτο-συνάντηση 26/7/13  

  Από: Theozed στις 26/07/2013 10:07 πμ.

Είχατε δεν είχατε, μου χαλάσατε το πρωινό με τις ανοησίες που γράφετε μερικοί και με τον ιδιαίτερο τρόπο που έχετε να ερμηνεύετε ορισμένα γραπτά

Γκρινιάρης είμαι, ΝΑΙ! Γουστάρω!

Με αυτά και με εκείνα, αμφιταλαντευόμουν. Να έλθω ή να μην έλθω...

Ε, ΟΧΙ ΡΕ ΚΟΥΦΑΛΕΣ!

Θα έλθω, θα σας φάω όλα τα ξύγκια, θα σας πιω όλα τα ξύδια και στο τέλος θα σας δείξω πως σουζάρουν οι καλές "λαδιέρες" Ξαναγουστάρω νομίζω!

Κι επειδή, μερικοί μερικοί λέτε πως τρώτε καλά , θα σα περιμένω στην καντίνα ρε, με ένα hot dog στο ένα χέρι κι ένα hamburger στο άλλο. Έτσι, για προθέρμανση

Για να σας δω!

Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Απογευματινή βολτα-φαγητοποτο-συνάντηση 26/7/13  

  Από: Theozed στις 26/07/2013 10:12 πμ.

batinaki, άρχοντα των διαπροσωπικών σχέσεων, κανόνισε τί ώρα θες να συναντηθούμε.

Χρειάζομαι μαθήματα μαν. Πάμε στην Αγία να κάνουμε πρακτική

Άντε ρε συ, γιατί στο επίπεδο που βρίσκομαι εδώ και χρόνια, όλο σε κάτι άκυρα πέφτω
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Απογευματινή βολτα-φαγητοποτο-συνάντηση 26/7/13  

  Από: PTiger800 στις 26/07/2013 11:09 πμ.

Θα το προσπαθήσω πολύ αλλά δεν το βλέπω.
Πάλι θα περισσέψει φαΐ...
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Απογευματινή βολτα-φαγητοποτο-συνάντηση 26/7/13  

  Από: Theozed στις 26/07/2013 12:37 μμ.

PTiger800"Θα το προσπαθήσω πολύ αλλά δεν το βλέπω.
Πάλι θα περισσέψει φαΐ..."


Μη μου στεναχωριέσαι μαν.

Να πάρουμε μια μερίδα "to go" και να συναντηθούμε μετά να τη χαρούμε;;;



Διότι με αυτήν την παρέα...σίγουρα θα περισσέψει φαί!
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Απογευματινή βολτα-φαγητοποτο-συνάντηση 26/7/13  

  Από: efthvag στις 26/07/2013 2:41 μμ.

Theozed"Διότι με αυτήν την παρέα...σίγουρα θα περισσέψει φαί! "

Ίντα 'πες τώρα ωρέ?

Ε όχι, έχω ανεχτεί πολλά αλλά αυτό πάει πολύ...ξεπέρασες τα όρια νέε μου...έριξες το γάντι, το σηκώνω λοιπόν και το βράδυ ας κερδίσει ο καλύτερος.....

Τώρα είναι που χρειάζεται το εμότικον με το χεράκι που παίζει....κάντε κάτι....Κώσταααααααααααααα
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: Απογευματινή βολτα-φαγητοποτο-συνάντηση 26/7/13  

  Από: Savvas Drakakis στις 26/07/2013 5:07 μμ.

θα στρίψουμε καθόλου ή μόνο μάσα?
[size=150:hzlp5hbd]Me:Dear God, will I ever get another motorcycle?
[size=150:hzlp5hbd]God:Keep the Faith son.....

Re: Απογευματινή βολτα-φαγητοποτο-συνάντηση 26/7/13  

  Από: Theozed στις 26/07/2013 6:41 μμ.

Το κόβω το μόνο που θα στρίψουμε να είναι τα πηρούνια της μάσας.

Δεν είναι κ μακριά η περιοχή π θα πάμε.

Φόρα τη βερμούδα σου μαν!
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Απογευματινή βολτα-φαγητοποτο-συνάντηση 26/7/13  

  Από: Ecobill στις 27/07/2013 6:38 πμ.

Πολύ ωραία ήταν για άλλη μια φορά....
και πολύς κόσμος...

Φωτό δεν τραβήξαμε επειδή φοβόμασταν ότι δεν θα προλάβουμε να φάμε από κάτι....γρηγορα πηρούνια

Μιας και ο Αυγουστος είναι νεκρός μήνας, όποιος θέλει, καλό θα ήταν να ποστάρει για βολτούλα, μπανάκι και ότι αλλο προκύψει..

Για όσους φύγουν να ευχηθώ καλές διακοπές..

Από την πρώτη κιόλας μέρα του Σεπτέμβρη πάντως , υπόσχομαι πολλές εκπλήξεις και...ανατροπές...

Re: Απογευματινή βολτα-φαγητοποτο-συνάντηση 26/7/13  

  Από: efthvag στις 28/07/2013 3:36 μμ.

Ευτυχώς που είχατε και τους Ιάπωνες στην παρέα και, σε ένα διάλλειμα για τσιγάρο, τράβηξαν και μια φωτό (δύο δηλαδή, αλλά η άλλη δε βλέπεται, βγήκε χωρίς φλάς ...δεν έχουμε και φώτα αλλωνών εμείς!)

Αργήσαμε βέβαια να το σκεφτούμε (πού μυαλό μπροστά στη μάσα) και χάσαμε το γιατρό μετά της συζύγου, τον billy the kid κι ελπίζω να μην ξεχνάω και κανέναν άλλο (η μπύρα φταίει που ήταν κρύα)
Αλλά και τα τιτανο-κοπρόσκυλα εκεί στο βάθος δεν άφησαν το πηρούνι να τραβήξουν κι εμάς καμμία, να δείξουμε και την καινούρια μας μπλούζα-έπαθλο από την κοπή της πίτας (ευχαριστούμε πολύ Σάκηηηηηηηηηηηηηηηηη )
Φοβηθήκατε μη σας ληστέψουμε κανένα λουκάνικο? Που δε σας άρεσαν αλλά τα τσακίσατε και αυτά? Μόνο πέντε πρόλαβα να φάω
Ecobill"Πολύ ωραία ήταν για άλλη μια φορά....
και πολύς κόσμος...
Μιας και ο Αυγουστος είναι νεκρός μήνας, όποιος θέλει, καλό θα ήταν να ποστάρει για βολτούλα, μπανάκι και ότι αλλο προκύψει..
Για όσους φύγουν να ευχηθώ καλές διακοπές.."

+656

[quote:hkval3pc]Από την πρώτη κιόλας μέρα του Σεπτέμβρη πάντως , υπόσχομαι πολλές εκπλήξεις και...ανατροπές... [/quote:hkval3pc]
Εκπλήξεις το καταλαβαίνω, αλλά ανατροπές ????

ΥΓ: Θέλω επειγόντως κάμπινγκ!!!
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..