ΑΚΡΩΤΗΡΙΟ ΤΑΙΝΑΡΟ

Re: ΑΚΡΩΤΗΡΙΟ ΤΑΙΝΑΡΟ  

  Από: panos76gr στις 02/03/2013 3:30 μμ.

Theozed"Κι άλλο ένα!

Πανέμορφη Ελλάδα!



http://www.youtube.com/watch?v=AXabgycvC4Q&feature=youtu.be"



Ωραια βιντεο !!! μπραβο ρε τεο εβγε

Re: ΑΚΡΩΤΗΡΙΟ ΤΑΙΝΑΡΟ  

  Από: PTiger800 στις 03/03/2013 7:30 μμ.

Τιμής ένεκεν, νομίζω ότι ο Τεό, ως επίσημος κινηματογραφιστής του Forum θα πρέπει να αποκτήσει χρωματάκι...

Πάντα τέτοια Τεό...
Επίσης, σχετικά με την κουβέντα που είχαμε χτες περί της τοποθέτησης της κάμερας στο στήθος... Στα υπόλοιπα videακια που βλέπω στο υοθτθβε (καλό το ελληνικό ε;) μία χαρά μου φαίνεται, παρόλο που φαίνεται και η ζελατίνα του Τίγρη σου.

Δύο διορθώσεις Παντελή....
Παντελής"Να ΕΙΜΑΣΤΕ καλά και να ΚΑΝΟΥΜΕ πάντα τέτοιες διαδρομές !!! "


Και σχετικά με την πρόταση του Θοδωρή:
Theozed"Κυνήγα το, να στρίψουμε παρέα κάποια στιγμή "

Παντελή Θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος, ξεκίνα από τοκοπητηπιτα. Άψογη ευκαιρία, με πολύ κόσμο, δικάβαλους, και εκτός φοβερού απροόπτου αργούς (εμένα δηλαδή ). Θα γνωρίσεις και πολύ κόσμο από το φορουμ
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: ΑΚΡΩΤΗΡΙΟ ΤΑΙΝΑΡΟ  

  Από: Theozed στις 04/03/2013 10:56 μμ.

galileos":thumbsup: "


panos76gr"Ωραια βιντεο !!! μπραβο ρε τεο εβγε "


PTiger800"Τιμής ένεκεν, νομίζω ότι ο Τεό, ως επίσημος κινηματογραφιστής του Forum θα πρέπει να αποκτήσει χρωματάκι...

Πάντα τέτοια Τεό..."


Να είστε καλά ρε παιδιά. Σας ευχαριστώ πολύ

Έχω στα σκαριά άλλο ένα βιντεάκι. Ελπίζω μέχρι το τέλος της εβδομάδας, να το έχω ποστάρει

PTiger800"Επίσης, σχετικά με την κουβέντα που είχαμε χτες περί της τοποθέτησης της κάμερας στο στήθος... Στα υπόλοιπα videακια που βλέπω στο υοθτθβε (καλό το ελληνικό ε;) μία χαρά μου φαίνεται, παρόλο που φαίνεται και η ζελατίνα του Τίγρη σου."


Καλή λήψη έχει, αλλά τραβάει μεγάλο μέρος της μηχανής και χάνεις αρκετά μεγάλο μέρος του περιβάλλοντος τοπίου! Στην περίπτωσή μου τραβάει και σχεδόν όλο το ντεπόζιτο, μαζί με το μεγαλύτερο μέρος των χεριών μου! Ιχααααα
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: ΑΚΡΩΤΗΡΙΟ ΤΑΙΝΑΡΟ  

  Από: billy the kid στις 04/03/2013 11:58 μμ.

PTiger800"Επίσης, σχετικά με την κουβέντα που είχαμε χτες περί της τοποθέτησης της κάμερας στο στήθος... Στα υπόλοιπα videακια που βλέπω στο υοθτθβε (καλό το ελληνικό ε;) μία χαρά μου φαίνεται, παρόλο που φαίνεται και η ζελατίνα του Τίγρη σου."


Theozed"Καλή λήψη έχει, αλλά τραβάει μεγάλο μέρος της μηχανής και χάνεις αρκετά μεγάλο μέρος του περιβάλλοντος τοπίου! Στην περίπτωσή μου τραβάει και σχεδόν όλο το ντεπόζιτο, μαζί με το μεγαλύτερο μέρος των χεριών μου! Ιχααααα"


Έλα τώρα , μη κάνεις τον δύσκολο... ευκαιρία περιμένεις να μας δείξεις τα γυμνασμένα-μυώδη-στιβαρά σου χέρια...

Re: ΑΚΡΩΤΗΡΙΟ ΤΑΙΝΑΡΟ  

  Από: PTiger800 στις 05/03/2013 10:54 πμ.

billy the kid"γυμνασμένα-μυώδη-στιβαρά-ΤΡΙΧΩΤΑ σου χέρια..."


...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: ΑΚΡΩΤΗΡΙΟ ΤΑΙΝΑΡΟ  

  Από: Theozed στις 06/03/2013 8:20 πμ.

billy the kid"
Theozed"Καλή λήψη έχει, αλλά τραβάει μεγάλο μέρος της μηχανής και χάνεις αρκετά μεγάλο μέρος του περιβάλλοντος τοπίου! Στην περίπτωσή μου τραβάει και σχεδόν όλο το ντεπόζιτο, μαζί με το μεγαλύτερο μέρος των χεριών μου! Ιχααααα"


Έλα τώρα , μη κάνεις τον δύσκολο... ευκαιρία περιμένεις να μας δείξεις τα γυμνασμένα-μυώδη-στιβαρά σου χέρια... "


Χμμμ, καλή ιδέα

Το καλοκαίρι έρχεται...

Θα γυρίσω και την κάμερα να κοιτάζει προς εμένα!
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: ΑΚΡΩΤΗΡΙΟ ΤΑΙΝΑΡΟ  

  Από: Ecobill στις 06/03/2013 9:09 πμ.

ΕΧΕΤΕ ΞΈΦΥΓΓΓΓΓΓΓΓ

Για ανεβείτε επίπεδο

Το πόστ ανοίχτηκε για το Ταίναρο κι όχι για τις τρίχες του cameraman κι αν τα μπράτσα του είναι στιβαρά ή όχι

Re: ΑΚΡΩΤΗΡΙΟ ΤΑΙΝΑΡΟ  

  Από: PTiger800 στις 06/03/2013 12:32 μμ.

Ecobill"Το πόστ ανοίχτηκε για το Ταίναρο κι όχι για τις τρίχες του cameraman κι αν τα μπράτσα του είναι στιβαρά ή όχι "


Ζηλιαράκο.....
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: ΑΚΡΩΤΗΡΙΟ ΤΑΙΝΑΡΟ  

  Από: Theozed στις 10/03/2013 1:39 πμ.

Τελευταίο βιντεάκι...



http://www.youtube.com/watch?v=6AoLCB2el2E
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: ΑΚΡΩΤΗΡΙΟ ΤΑΙΝΑΡΟ  

  Από: PTiger800 στις 10/03/2013 7:34 μμ.

Theozed"Τελευταίο βιντεάκι..."


Είναι ορισμένα βίντεο ρε παιδί μου...που σε κερδίζουν από την πρώτη στιγμή.
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: ΑΚΡΩΤΗΡΙΟ ΤΑΙΝΑΡΟ  

  Από: viper7 στις 11/03/2013 9:29 μμ.

όλα τα βιντεάκια είναι γαμάτα ... αλλά το τελευταίο είναι απλά υπερπαραγωγή

μπράβο Θοδωρή, σε ευχαριστούμε... πάντα όρθιοι ΟΛΟΙ
γιε μου που πας? ...μάνα θα πάρω τη μηχανή μου και θα φύγω.

Re: ΑΚΡΩΤΗΡΙΟ ΤΑΙΝΑΡΟ  

  Από: Theozed στις 12/03/2013 8:14 μμ.

viper7"όλα τα βιντεάκια είναι γαμάτα ... αλλά το τελευταίο είναι απλά υπερπαραγωγή

μπράβο Θοδωρή, σε ευχαριστούμε... πάντα όρθιοι ΟΛΟΙ"



Darkness makes it easier to find the "Light"!