τα Φώτα σας

Re: τα Φώτα σας  

  Από: Aris. στις 07/04/2010 1:02 μμ.

Taz5"Χρόνια πολλά σε όλους,

... μου ξέσφιξε το μπροστινό γρανάζι της αλυσίδας,το ξαναέσφιξε αφού έβαλε και λίγη κόλλα ..."


Την "ειδικη ροδελα"στο γραναζι την στραβωσε για οχι ?
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: τα Φώτα σας  

  Από: gran tiger στις 07/04/2010 6:22 μμ.

Aris."
Taz5"Χρόνια πολλά σε όλους,

... μου ξέσφιξε το μπροστινό γρανάζι της αλυσίδας,το ξαναέσφιξε αφού έβαλε και λίγη κόλλα ..."


Την "ειδικη ροδελα"στο γραναζι την στραβωσε για οχι ? "


οχι ο μαστορας. το ρομποτ

Re: τα Φώτα σας  

  Από: bekris στις 09/04/2010 9:31 πμ.

απο χτε το str είναι στο γιατρό...σήμερα θα το παραλάβω
Ελπίζω να μην έχουμε κανένα θέμα...σοβαρό...μάστερ Γιόντα Σάκη κάνε τα μαγικά σου.....





















και βάλε το μπροστινό φτερό στην εγγύηση γαμωτ...

Re: τα Φώτα σας  

  Από: bekris στις 23/04/2010 4:08 μμ.

Το ΤΑΚ το σιάξαμε ...
Η αλυσίδα έχει +1 κόμπο, δεν θα σπάσει αλλά ...

Re: τα Φώτα σας  

  Από: Aris. στις 23/04/2010 4:20 μμ.

bekris"Το ΤΑΚ το σιάξαμε ...
Η αλυσίδα έχει +1 κόμπο, δεν θα σπάσει αλλά ..."


Μισο γιατι μπερδευτηκα.

ΤΙ εννοεις "το τακ το σιαξαμε" ? Δεν ηταν απο την αλυσιδα το τακ ? Γιατι οπως καταλαβαινω δεν την αλλαξες ακομα την αλυσιδα αρα ουτε το ΤΑΚ εγινε .. ετσι ?
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: τα Φώτα σας  

  Από: bekris στις 23/04/2010 4:48 μμ.

Aris."
bekris"Το ΤΑΚ το σιάξαμε ...
Η αλυσίδα έχει +1 κόμπο, δεν θα σπάσει αλλά ..."


Μισο γιατι μπερδευτηκα.

ΤΙ εννοεις "το τακ το σιαξαμε" ? Δεν ηταν απο την αλυσιδα το τακ ? Γιατι οπως καταλαβαινω δεν την αλλαξες ακομα την αλυσιδα αρα ουτε το ΤΑΚ εγινε .. ετσι ? "


όχι δεν ήταν από την αλυσίδα !!!

το μηχανάκι το πήρα την προηγούμενη εβδομάδα όταν ο Μαστερ έκλεινε και δεν "τα είπαμε".

Re: τα Φώτα σας  

  Από: Aris. στις 23/04/2010 4:51 μμ.

Οταν και αν μαθεις , πες και μας
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: τα Φώτα σας  

  Από: indreas στις 17/05/2010 10:28 μμ.

Ακριβος τον ιδιο θορυβο αρχισε να κανει και το δικο μου στα αποτομα ανοιγματα της 1ης και 2ης, την τεταρτη θα το παω στον Σακη, ξερει κανεις οτι και αν ειναι αν το καληπτει η εγγυηση?

Re: τα Φώτα σας  

  Από: bekris στις 18/05/2010 11:54 πμ.

indreas"Ακριβος τον ιδιο θορυβο αρχισε να κανει και το δικο μου στα αποτομα ανοιγματα της 1ης και 2ης, την τεταρτη θα το παω στον Σακη, ξερει κανεις οτι και αν ειναι αν το καληπτει η εγγυηση?"



nai...ean einai to idio

Re: τα Φώτα σας  

  Από: indreas στις 19/05/2010 3:23 μμ.

Molis gurisa apo ton Saki telika ithelan sfiksimo kapies bides sto moxliko...

Re: τα Φώτα σας  

  Από: giorgos17 στις 01/06/2014 8:57 μμ.

Για οποιον εχει το ιδιο προβλημα, το γνωστο τακ μετα απο γκαζι σε χαμηλες ταχυτητες, επειδη το εκανε και στο δικο μου R και το κανει και φιλου μου, σφιξτε τις 4 14αρες βιδες στο μοχλικο. απο την μερια της αλυσιδας ειναι.
Συγκεκριμενα αυτη που οφειλεται για το σπαστικο αυτο τακ ειναι αυτη που ειναι μονη της και οχι οι 3 μαζι. (τουλαχιστον σε εμενα)