Ρυθμισεις Datatool...

Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: billis 1050 στις 26/01/2014 10:53 μμ.

shadow"Οκ θα ψαξω να της βρω να τα σκαναρω και να τα περασω"


Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: θεμης στις 27/01/2014 1:01 πμ.

Παντως αν θελει καποιος στα αγγλικα μπορω να του τα στειλω κ εγω...Απλα οτι κανει ο καθενας με δικη του ευθυνη...

Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: kostas.s στις 06/11/2015 8:21 πμ.

θεμης"
1.Ferry mode:
Παταμε το γκρι ώστε να οπλισουμε συναγερμο κ μετα εντος 10sec το μαυρο…ετσι απενεργοποιουμε τον αισθητηρα κινησης και δονησης…
Τα φλασακια θα αναψουν δυο φορες όταν πατησουμε το γκρι κ μετα τρεις φορες αφου εχουμε πατησει το μαυρο για επιβεβαιωση κινησης…για απενεργοποιηση απλα παταμε το γκρι…
2.Winter sleep mode:
Παταμε τα δυο κουμπια μαζι για 10sec αφου εχουμε ανοιξει το διακοπτη στο ΟΝ κ ακουμε για επιβεβαιωση ένα μακρυ ηχο beep…ο συναγερμος απενεργοποιητε κ δεν καταναλωνει μπαταρια…για εναναενεργοποιηση συναγερμου γυρναμε σε ΟΝ κ παταμε γκρι…
3.Αlarm :
Εχοντας τον διακοπτη στο OFF παταμε κ τα δυο κουμπια ταυτοχρονα εως οτου αναψουν τα φλασακια….Ξανα το ιδιο για απενεργοποιηση….
4.Panic:
Παταμε συνεχομενα το μαυρο…Για απενεργοποιηση σειρινας παταμε μαυρο ή γκρι…"


Ευχαριστώ πολύ Θέμη....

Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: adammakis στις 29/05/2017 8:04 μμ.

chris34"Αυτες ακριβως ειναι οι βασικες λειτουργιες του!
Τις αλλες ειναι αδυνατο να τις γραψω εδω!Αν θελεις στειλε μου το μαιλ σου να στις στειλω και να κατσεις με ησυχια να τις μελετησεις.
Εχει για το κραδασμικο,για τους ηχους της σειρηνας,για την γωνια κλησης της μηχανης,για τον ηχο ενεργοποιησης/απενεργοποιησης του συναγερμου και πολλα αλλα!!"


Πώς ρυθμίζω την ευαισθησία?

Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: kostasirakleio στις 01/06/2018 11:42 πμ.

καλημερα στους φιλους και καλο μηνα ευχομαι. ξερει καποιος να μου πει γιατι δεν αναβει η ενδειξει του συναγερμου στο κατραν ενω ο συναγερμος δουλευει?

Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: agoulas στις 18/02/2020 3:36 μμ.

to idio provlima eixa kai ego einai o sinargemos ama eisai egguisi pigaine na ston allaxoune,
ego ton evgala phra ena kainourgio alla den tha ton valo pano den mou kanei tha valo pandora

Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: Kir στις 22/05/2020 6:09 μμ.

Μήπως ξέρει κάποιος να μου πει πως απενεργοποιητε ο συναγερμός της Datatool? Τι θέλω να πω, ενώ σβήνω την μηχανή και βγάζω το κλειδί χωρίς να τον οπλισω μετά από λίγα δευτερόλεπτα ενεργοποιείται αυτόματα. Πώς γίνεται να οπλίζει μόνο όταν το θέλω εγώ με το χειριστήριο εννοώ.