Προγραμμα ελευθερης εξατμισης της Triumph

Re: Προγραμμα ελευθερης εξατμισης της Triumph  

  Από: Sprinter στις 12/07/2010 3:49 μμ.

igerzard"γενικα εδω μεσα παιζουν πολλοι μαγκες....παπαρακ. δεν σου ζητησα την γνωμη σου...
και της εξυπναδες σου αλλου...
αν δεν εχεις αποψη καλητερα να μην μιλας..
μιλανε ολοι μιλανε και οι κολοι.."



Τώρα να σου πω να πα να γαμηθείς, μάλλον θα σου αρέσει παλιομαλάκα!

Ουτε σε έβρισα ουτε σε ξέρω. Αμα δε σου αρέσει να σχολιάζουμε τι γράφεις να μη τα γράφεις.

Και τις μαγκιές σου αλλού. Αμα δε γουστάρεις εδώ μέσα να την κάνεις. Αλητάκια δε γουστάρουμε.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:44, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Προγραμμα ελευθερης εξατμισης της Triumph  

  Από: bekris στις 12/07/2010 3:50 μμ.

Sprinter"
igerzard"γενικα εδω μεσα παιζουν πολλοι μαγκες....παπαρακ. δεν σου ζητησα την γνωμη σου...
και της εξυπναδες σου αλλου...
αν δεν εχεις αποψη καλητερα να μην μιλας..
μιλανε ολοι μιλανε και οι κολοι.."



Τώρα να σου πω να πα να γαμηθείς, μάλλον θα σου αρέσει παλιομαλάκα!

Ουτε σε έβρισα ουτε σε ξέρω. Αμα δε σου αρέσει να σχολιάζουμε τι γράφεις να μη τα γράφεις."


έχεις χαζέψει εντελώς ???

Re: Προγραμμα ελευθερης εξατμισης της Triumph  

  Από: tigerzard στις 12/07/2010 3:52 μμ.

ρε παιδες πλακα μου κανετε? ζηταω μια γνωμη για την μοτοσυκλετα μου και πεταγετε ο αλλος και ειρωνευετε..
δεν ειμαι μηχανικος να τα ξερω ολα.. γνωμη ζητησα οχι σχολιασμο...
οποιος εχει την μηγα μηγιαζετε....το ξερεις αυτο?
στον native ηταν η ερωτηση και οχι σε εσενα πουτ..
για αυτο μην πεταγεσε..
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:44, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Προγραμμα ελευθερης εξατμισης της Triumph  

  Από: ATN PANOS στις 12/07/2010 3:53 μμ.

παιδια συγνωμη που επεμβαινω

αλλα καλυτερα να σταματησουμε εδω.

ειπε ο ενας κατι,ειπε κ ο αλλος σαν απαντηση= ισοπαλια
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Προγραμμα ελευθερης εξατμισης της Triumph  

  Από: Sprinter στις 12/07/2010 3:54 μμ.

Γνωμη σου εδωσα παλιομαλάκα. Αμα είχες μυαλό θα καταλάβαινες τι σου πα. Αλλά εκτός απο μαλάκας είσαι και ηλίθιος. Αντε και γαμήσου λοιπόν στην τελική.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Προγραμμα ελευθερης εξατμισης της Triumph  

  Από: tigerzard στις 12/07/2010 3:59 μμ.

για αυτο το λεω...επειδη δεν με ξερεις και δεν σε ξερω τις μαγκιες σου αλλου...εγω δεν προκαλεσα κατι...
δεν μπορουμε ολοι εδω μεσα να εχουμε το κεφακι σου...
για αυτο κανε μου την χαρη και μην ασχολεισε μαζι μου..

Re: Προγραμμα ελευθερης εξατμισης της Triumph  

  Από: Sprinter στις 12/07/2010 4:06 μμ.

igerzard"για αυτο το λεω...επειδη δεν με ξερεις και δεν σε ξερω τις μαγκιες σου αλλου...εγω δεν προκαλεσα κατι...
δεν μπορουμε ολοι εδω μεσα να εχουμε το κεφακι σου...
για αυτο κανε μου την χαρη και μην ασχολεισε μαζι μου.."


Εσύ να μας κάνεις τη χάρη και να την κάνεις γιατι κόσμο που βρίζει χυδαία εδώ μέσα δε θέλει κανείς. Εχω προκληθεί πολλές φορές αλλά χυδαία δεν έχω βρίσει εκτός από τώρα που με ανάγκασες.

Η θα κάτσεις εδώ μέσα θα γράφεις και θα μπορεί να σου απαντά ο οποισδήποτε ή θα την κάνεις. Τα μην ασχολεισαι μαζί μου και δε σε ρώτησα εσένα κλπ να τα αφήσεις για αλλού. Ειχαμε κι άλλους σαν κι εσένα (κατα τύχη όλοι Τάιγκερ είχανε.. Τυχαίο? Δε νομίζω) και μάλιστα ένας αρχισε να απειλεί πώς θα πάρει όπλο να μας γεμίσει κουμπότρυπες. Αυτά λοιπον αλλού. Αμα θέλεις να κάτσεις να μάθεις ΟΚ αλλιώς το κουβαδάκι σου.

Κι αμα θέλεις απάντηση στην ερώτησή σου ξαναδιάβασε αυτό που σου' γραψα.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Προγραμμα ελευθερης εξατμισης της Triumph  

  Από: dimchrist στις 12/07/2010 4:17 μμ.

Sprinter"Κάτσε να ρίξουμε τα χαρτιά..."


Triple Way

Re: Προγραμμα ελευθερης εξατμισης της Triumph  

  Από: Cpt. Haddock στις 12/07/2010 4:19 μμ.

Κακό πράγμα η μοναξιά...
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Προγραμμα ελευθερης εξατμισης της Triumph  

  Από: johnygalan στις 12/07/2010 4:23 μμ.

igerzard"γενικα εδω μεσα παιζουν πολλοι μαγκες....παπαρακ. δεν σου ζητησα την γνωμη σου...
και της εξυπναδες σου αλλου...
αν δεν εχεις αποψη καλητερα να μην μιλας..
μιλανε ολοι μιλανε και οι κολοι.."

Φίλε δεν έκανες καλή αρχή στο forum
ΜΗΝ προκαλείς
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Προγραμμα ελευθερης εξατμισης της Triumph  

  Από: Native στις 12/07/2010 4:23 μμ.

igerzard"απο αυτα που μου ειπες φιλε μου...λεω να κανω το εξης: να βαλω το μαμα προγραμμα, να αφαιρεσω το snorkel και να βαλω ενα KN φιλτρακι...εσυ τι λες?πειστευω θα ειναι καλητερα!"


Εχουμε αρχισει να ξεφευγουμε λιγο στο forum και δεν υπαρχει και ιδιαιτερο control απο τον admin, εχει δικιο ο Πανος....

Σιγουρα σε αυτα τα θεματα κανεις δεν θα μπορεσει να σου πει την τελεια λυση μιας και τα παντα παιζουν ρολο...προφανως απ οτι καταλαβα και ο Νικος αυτο ηθελε να πει στην απαντηση του...

Τεσπα, σου απανταω στην ερωτηση, τα αλλα δεν θα τα σχολιασω...

Αν βαλεις ΚΝ και βγαλεις το snorkel μην αλλαξεις προγραμμα. Αν τα αφησεις οπως ειναι βαλε το μαμα.

Παντως οπως προειπα οι ασταθεις στροφες δεν οφειλονται στο προγραμμα.
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: Προγραμμα ελευθερης εξατμισης της Triumph  

  Από: Sprinter στις 12/07/2010 4:27 μμ.

Native".προφανως απ οτι καταλαβα και ο Νικος αυτο ηθελε να πει στην απαντηση του...

"


Ο Νικος ήθελε να πεί, πώς δυναμομετρήσεις και καυσαναλύσεις από ιντερνετ φορουμ δε γίνονται. Ολα τα άλλα σχόλια είναι το ίδιο αξιόπιστα με το να ρίξεις τα χαρτιά.Και επειδή υποψιάζομαι ποιός πιθανόν είναι ο μηχανικός που εβαλε / έβγαλε τα προγράμματα στο μηχανάκι και του φταιγε και η 100άρα η βενζίνη, ακόμα περισσότερο. Κι αν δεν είναι αυτός που υποψιάζομαι, κάνας άλλος παρόμοιος είναι.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Προγραμμα ελευθερης εξατμισης της Triumph  

  Από: Aris. στις 12/07/2010 4:38 μμ.

igerzard"... me rwthse ti venzinh vazw..
apantisa 100ara ...kai mou eipe oti isws auto ftaei..."



Τραγικο
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Προγραμμα ελευθερης εξατμισης της Triumph  

  Από: nafpaktios στις 12/07/2010 4:41 μμ.

igerzard"για αυτο το λεω...επειδη δεν με ξερεις και δεν σε ξερω τις μαγκιες σου αλλου...εγω δεν προκαλεσα κατι...
δεν μπορουμε ολοι εδω μεσα να εχουμε το κεφακι σου...
για αυτο κανε μου την χαρη και μην ασχολεισε μαζι μου.."

Αγνοησε τον φιλε!!!Δε βγαζεις ακρη με αυτον.
If it works don't fix it!!!

Re: Προγραμμα ελευθερης εξατμισης της Triumph  

  Από: Sprinter στις 12/07/2010 4:45 μμ.

Εμαθαν πώς γαμ... πλακώσανε κι οι γύφτοι
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε