Επισκευή ρεζερβουάρ

Re: Επισκευή ρεζερβουάρ  

  Από: tharis στις 22/07/2011 11:50 μμ.

Χαλαρωσε ρε Πανο, κανουμε και λιγο χαβαλε, δε στην ειπε και κανενας ...

Τι να του πουμε δηλαδη, να το βγαλει και να το βαλει στην καταψυξη ??
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Επισκευή ρεζερβουάρ  

  Από: SpirosXC στις 24/07/2011 12:59 μμ.

Cpt. Haddock"
sinister"Γιατί δεν Κανεις το κόλπο με το ζέσταμα κ απότομο πάγωμα με σπρευ αέρα ή διοξείδιο. Απλά πρόσεχε το τεποζιτο να είναι άδειο κ Καλο θα είναι να το έχεις βγάλει απο το μηχανάκι. Αν φοβάσαι να το ζεστανεις Αστο να το κάψει ο ήλιος μιας κ τις τελευταίες μέρες ζεματαει κ ριχτου μετα το παγωμένο αέριο."



Εσυ θα το έκανες αυτό μόνος σου σε μηχανάκι που μόλις έχεις αγορασει;

Σπύρο, πήγαινε απο τον Σάκη Κοντη να του το δειξεις να σε κατατοπισει. Δες τη διεύθυνση του εκει που έχουμε καταγράψει τα συνεργεία "


Είχα περάσει απ'τον Σάκη και τον ρώτησα...!Μου είπε οτι πριν λίγες μέρες του ειπαν για τον καλύτερο βεντουζά της χώρας!!!
Το κακό είναι οτι δεν θυμάται ποιός του το είπε και για ποιόν...!!!!!

Re: Επισκευή ρεζερβουάρ  

  Από: SpirosXC στις 24/07/2011 1:03 μμ.

sinister"Απο τις 13 ιουλιου που ρωτησε το παιδι για το πως θα το φτιαξει, θυμηθήκατε σημερα καποιοι πονηροι να πειτε την εξυπναδα σας κατω απο το δικο μου ποστ.Ολες αυτες τις μερες γιατι δεν ειχατε πει κατι? Εγω εγραψα κατι που το εκανε μπροστα μου φαναρτζης στο αυτοκινητο μου μετα απο χαλαζι σε μικρη λακουβιτσα. Τα υπολοιπα ειναι περιττά νομιζω."



Και κερατάς και δαρμένος!!! Τα βλέπεις??? Ρε συ είναι του κουτιού και το ψιλοφοβάμαι να το δοκιμάσω...!

Re: Επισκευή ρεζερβουάρ  

  Από: ndim στις 24/07/2011 6:25 μμ.

SpirosXC"Και κερατάς και δαρμένος!!! Τα βλέπεις??? Ρε συ είναι του κουτιού και το ψιλοφοβάμαι να το δοκιμάσω...!"



Έλα μωρέ, δεν πειράζει. Ένα ρεζερβουάρ μείον.
Κάνε τη δοκιμή να μας πεις κι εμάς.